Rekonstrukcja brwi

Innowacyjny zabieg rekonstrukcji i odbudowy brwi, powstał przede wszystkim z myślą o kobietach, które nie mogą cieszyć się pięknymi i gęstymi naturalnymi brwiami. Dzięki rekonstrukcji brwi Twoje spojrzenie nabierze głębi, a twarz wyrazu i charakteru. Wymarzony idealny kształt, grubość oraz odcień brwi rzadko można uzyskać gdy wykonywane są samodzielnie w domowym zaciszu przy pomocy depilacji, cieni lub tuszu. Szczególnie samodzielne usuwanie włosków bardzo łatwo i szybko może zakończyć się katastrofą, kiedy popełnimy brzemienny w skutkach błąd i usuniemy ich za dużo - niestety ciężko przywrócić im naturalny wygląd. Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie lub na łuku brwiowym pojawiają się luki i przerwy w których włoski nie rosną w ogóle. Nieodpowiednie i częste regulowanie również może powodować, że brwi osłabną, staną się jaśniejsze i rzadsze.

Zabieg jest również idealny dla kobiet, które nie mają brwi lub są one tylko lekko zarysowane. Nadmiernie "wyskubane" lub namalowane brwi są niemodne i wyglądają bardzo nieestetyczne. Zabieg rekonstrukcji i odbudowy brwi jest też idealnym rozwiązaniem dla Pań które chciałyby wykonać zabieg makijażu permanentnego brwi ale chciały by wcześniej zobaczyć jak zmieni się ich wygląd. Zabieg rekonstrukcji brwi łączy elementy przedłużania i zagęszczania brwi. Zabieg polega na doklejeniu bardzo cieniutkich sztucznych brwi (o grubości i strukturze naturalnego włosa) w wybranym przez stylistkę i klientkę kolorze.

Zabieg rekonstrukcyjny poprzedza profesjonalna analiza kolorytu i kształtu brwi, co pozwala nam osiągnąć piękny naturalny efekt stylizacji. Linia brwi zostaje wymodelowana zgodnie z kształtem twarzy i indywidualnymi oczekiwaniami klientki. Szeroka gama kolorystyczna brwi gwarantuje naturalny efekt i idealne dopasowanie do naturalnego kolorytu brwi.

Zalety zabiegu:

  • efekt końcowy zabiegu jest bardzo naturalny i dość trudno rozpoznać jego istnienie nawet z bliska,
  • nadaje twarzy bardzo zadbany i elegancki wygląd,
  • zabieg jest całkowicie bezbolesny,
  • możemy optycznie złagodzić rysy oraz wyrównać optycznie proporcje twarzy,
  • szeroka gama kolorystyczna brwi o strukturze naturalnego włosa (0,1 mm) oraz różne długości (4-8mm) pozwala osiągnąć idealny wygląd luku brwiowego,
  • metoda nie ingeruje w naturalny i prawidłowy wzrost włosa.


Wróć do: Rodzaje zabiegów