Wszystko, co musisz wiedzieć o kremach do twarzy Belif

Zdjęcia recenzentek

Zgłoś treść Aqua Bomb to lekki krem-żel bez olejów mineralnych, który natychmiast chłodzi i odświeża skórę, zapewniając jednocześnie intensywne nawilżenie. Formuła zawierająca mieszankę ziół bogatą w antyoksydanty, która pomaga zneutralizować wolne rodniki powodujące uszkodzenia skóry, poprawia elastyczność skóry i redukuje widoczność porów. Ten orzeźwiający krem po
nałożeniu dostarcza skórze wilgoci całkowicie się wchłaniając, pozwala uzyskać zdrowy, gładki, delikatny wygląd.

  • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
  • Alcohol Denat,
  • Aqua,
  • Aroma,
  • Caprylic/Capric Triglyceride,
  • Carbomer,
  • Citral,
  • Citronellol,
  • Cyclopentasiloxane,
  • Dimethicone,
  • Dimethiconol,
  • Dipropylene Glycol,
  • Geraniol,
  • Glycerin,
  • Glyceryl Stearate,
  • Hydrogenated Lecithin,
  • Isohexadecane,
  • Limonene,
  • Linalool,
  • Macadamia Ternifolia Seed Oil,
  • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,
  • Panthenol,
  • Parfum,
  • Pentaerythrityl Tetraisostearate,
  • Phenyl Trimethicone,
  • Polysorbate 60,
  • Squalane,
  • Stearic Acid,
  • Trisodium EDTA

Opinie Wizażanek na temat nocnego kremu-maski z witaminą C i niacynamidem

Nocny krem-maska do twarzy C.B3 to zdecydowanie jeden z ulubionych produktów Wiżażanek. Kosmetyk został zrecenzowany w katalogu KWC aż 270 razy, a jego łączna ocena wynosi 4,5/5 gwiazdek! Nasze recenzentki potwierdzają skuteczność działania kremu zgodnie z obietnicami producenta. Aż 3/4 z nich zadeklarowało, że sięgnie po nocną maskę po raz kolejny.

Do kupienia produktu skusił mnie opis oraz pozytywne opinie. Krem ma bogatą konsystencję i nawet szybko się wchłania, co jest dużym plusem. Dodatkowo ma cytrusowe zapach, który sprawia, że aż chce się go używać. Po kilku dniach stosowania kosmetyku moją cera nabrała lekkiego blasku oraz nawilżenia I ten efekt się utrzymał. Polecam wszystkim, którzy chcą wzbogacić swoją rutynę pielęgnacyjną orzeźwiającym zapachem!

Wizażanki podkreślają w recenzjach, że skóra jest miękka w dotyku, nawilżona i przygotowana na poranną, lekką pielęgnację. Intensywne nawilżenie i wygładzenie sprawia, że po przebudzeniu cera wygląda na wypoczętą, a co za tym idzie - makijaż prezentuje się na niej ultraświeżo!

Nocny krem-maska marki Ziaja to produkt, po który chętnie sięgam. Kupiłam go pod wpływem pozytywnych opinii na tik toku i nie żałuję. Zacznę od tego, że kosztuje grosze. Ma dość treściwą konsystencję, ale szybko się wchłania, pozostawiając skórę rozświetloną i porządnie nawilżoną. Najczęściej stosowałam go nakładając na noc grubszą warstwę, a po przebudzeniu skóra była pięknie nawilżona, milutka w dotyku i gotowa pod kolejne etapy pielęgnacji. Krem ten ma bardzo przyjemny zapach. Mi już niestety się kończy ale na pewno kupię kolejny. Polecam przetestować.

Recenzje 17

  • Od najwyższej oceny
  • Od najniższej oceny
  • Sortowanie domyślne
  • Od najstarszych

Dodanych produktów: 1334

Napisanych recenzji: 1378

2 / 5

27 grudnia 2023, o 07:28

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Bomba nawilżająca która zapycha moje pory…

Zestaw kosmetyków w wersji mini-travel otrzymałam w prezencie,lubię takie rozwiązania dzięki czemu nie trzeba kupować pełnowymiarowego produktu a można najpierw przekonać się do ich skuteczności i działania.

Moja cera:dojrzała(46 lat), zazwyczaj mieszana ale w ostatnim czasie przesuszona,odwodniona,także wrażliwa,rozszerzone pory,nierówny koloryt,przebarwienia,wysoka tendencja do zapychania i wysypu niedoskonałości.

Opakowanie to mały słoiczek który przypomina mi kapelusz,krem jest w kolorze białym i pięknie świeżo,mentolowo pachnie,konsystencja jest treściwa i taka silikonowa,stosowałam go wyłącznie na wieczór bo makijaż z nim nie wyglądał ładnie a tak nieświeżo.
Bardzo dobrze się rozsmarowuje ale niestety moja skóra z tym kremem się nie polubiła a to z paru powodów,po aplikacji nie wchłania się u mnie a pozostawia lepiącą okluzję taki właśnie “kokon” o którym wspomina producent,a na drugi dzień wita mnie cera zapchana,nieświeża która wygląda na zmęczoną,taką “zmiętoloną” i mało atrakcyjną,po prostu pod tym kremem cera nie ma czym oddychać i się dusi.

Ostatecznie zużyłam go tylko do pielęgnacji szyi,bo i na dekolcie też mi nie przypasował,także cieszę się że była to miniaturka,bo o ile krem pod oczy mnie zachwycił to bomba nawilżająca już nie.

ZALETY: +przyjemna konsystencja
+zapach
+możliwość przetestowania mniejszej pojemności
+niesamowita wydajność
+nie uwrażliwia,nie powoduje łzawienia i szczypania

Każdy nasz skropak wykonany jest ze składników pochodzenia roślinnego - dodatkowo jest całkowicie kompostowalny, a proces utylizacji tego wypełniacza nie powoduje zanieczyszczania środowiska naturalnego.

Czytaj dalej...

Dlatego rano zbieramy ręcznie wybrane kwiaty, aby uzyskać szczytową moc, a następnie w procesie, który trwa 83 dni od zbioru do wyprodukowania tworzymy nasz ekstrakt, który silnie wspiera naturalny kolagen w skórze.

Czytaj dalej...

Chaber bławatek przydaje się szczególnie przy skórze problematycznej, ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, a wszystko to dzięki zawartości składników, takich jak garbniki roślinne, flawonoidy, sole mineralne i kwasy organiczne.

Czytaj dalej...

ZALETY - druga skóra - nie obciąża, nie zapycha - nie ciemnieje - bardzo ładnie wygląda na buzi - promiennie - utrzymuje się w bardzo dobrej kondycji przez cały dzień w pracy - nie trzeba go dodatkowo pudrować - trzyma bardzo ładne wykończenie, cara się nie wyświeca - świetny produkt na co dzień.

Czytaj dalej...