Bielenda Mikrodermabrazja - Doskonały Zestaw do Pięknej Skóry

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego – ranking

Poniżej znajdziesz kilka modeli, dzięki którym zabiegi usuwania martwego naskórka przeprowadzisz szybko i skutecznie. Ceny poniższych modeli wahają się od 200 do 800 zł.

Opinie na temat tego typu urządzeń są w większości pozytywne, użytkowniczki zachwalają sobie przede wszystkim niską cenę maszyny oraz jej skuteczność.

Beautifly pen QY-202

To urządzenie do domowej mikrodermabrazji nie tylko usunie rogową warstwę naskórka, ale też podda skórę próżniowo-ujędrniającemu masażowi. Widoczne na twarzy czerwone strzałki obrazują, w jakich kierunkach przemieszczać się urządzeniem, aby zabieg przyniósł upragnione efekty.

Głowice wyposażone są w diamentowe mikrodrobinki, dzięki którym (jak obiecuje producent) wygładzisz drobne zmarszczki, ujędrnisz skórę i wygładzisz ją. Poprawi się też napięcie skóry na twarzy, co pozwoli Ci pozbyć się zwiotczałej cery.

Pen QY-202 posiada 4 tryby pracy mocy ssącej, a zasilanie jest akumulatorowe.

Przenośne urządzenie do mikrodermabrazji NEWDERMO

Zanim przysiądziesz do wykonania zabiegu ściągania martwego naskórka, urządzenie należy uprzednio naładować (3 godziny). W zestawie znajdziesz stację dokującą oraz kabel USB, dzięki którym naładujesz akumulatory znajdujące się w urządzeniu.

Urządzenie do diamentowej mikrodermabrazji BN-60L

Mikrodermabrazja w domu – krok po kroku

  • oczyszczamy skórę twarzy
  • wykonujemy peeling – masaż powinien trwać około 2 minut
  • zmywamy twarz ciepłą wodą i suszymy
  • na wcześniej przygotowaną skórę twarzy nakładamy płyn z kwasem glikolowym, którego zadaniem jest złuszczenie naskórka, oczyszczenie skóry i jej regeneracja
  • następnie przywracamy skórze naturalne pH za pomocą płynu neutralizującego. To on ukoi twarz po przeprowadzonym wcześniej oczyszczaniu i złagodzi podrażnienia
  • na sam koniec nawilżamy skórę za pomocą dobrego kremu z filtrem UV

Mikrodermabrazja w domu ma na celu oczyszczenie skóry, wygładzenie i ujędrnienie. Do tego rozprawia się ze zmarszczkami i rozjaśnia przebarwienia. Zupełnie jak mikrodermabrazja wykonywana w salonie – czyli mikrodermabrazja diamentowa albo mikrodermabrazja korundowa .

Tak jak w przypadku zabiegu przeprowadzanego przez profesjonalistę, tak mikrodermabrazja domowa nie jest dla wszystkich. Należy pamiętać, że nie należy stosować jej, kiedy cierpi się na choroby skórne, ma się trądzik czy rany na twarzy.

Urządzenia do mikrodermabrazji – jak przeprowadzić zabieg?

Jeśli natomiast mikrodermabrazja w domu nie jest dla Ciebie wystarczająca i zamiast peelingu chemicznego wolisz nieco efektywniejszą formę mikrodermabrazji mechanicznej, to warto zainwestować w profesjonalne urządzenie.

Jego koszt waha się od 200 do nawet kilku tysięcy złotych, jednak te droższe urządzenia przeznaczone są już bardziej dla salonów usług kosmetycznych, a więc dla profesjonalistów.

Metoda działania urządzenia do mikrodermabrazji polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą poruszających się tarcz i pobudzeniu produkcji kolagenu oraz elastyny. Natomiast samo przeprowadzenie zabiegu takim urządzeniem nie powinno sprawić Ci żadnych problemów, bo do każdego urządzenia dołączana jest ścisła instrukcja jego obsługi.

Mikrodermabrazja domowa przy pomocy urządzenia, pozwoli Ci pozbyć się martwego naskórka z głębszych warstw skóry, gdzie przy mikrodermabrazji kosmetykami, usuniesz jedynie wierzchnią warstwę zrogowaciałego naskórka. Efekt stosowania urządzenia do mikrodermabrazji będzie więc nieco lepszy, bo dotrzesz głębiej.

Działanie urządzenia polega na zasysaniu małego odcinka skóry i przesuwaniu główki urządzenia po skórze odwiedzając każdy jej zakątek i pozbywając się martwego naskórka.

Jak widzisz, wykonanie zabiegu mikrodermabrazji w domu urządzeniem, jest banalnie proste, niektóre z urządzeń posiadają w komplecie różne nakładki i nasadki, dzięki którym idealnie dopasujesz intensywność złuszczania naskórka do rodzaju cery, jaką posiadasz.

Foto instrukcja obchodzenia się z urządzeniem do mikrodermabrazji krok po kroku:

Mikrodermabrazja twarzy w domu

Mikrodermabrazja to bardzo popularny zabieg, który polega na dokładnym złuszczeniu skóry. Do mikrodermabrazji najczęściej wykorzystuje się strumień z mikrokryształkami korundu lub diamentu, które ścierają naskórek – dzięki temu skóra jest idealnie przygotowana do dalszych zabiegów. Marki kosmetyczne inspirując się profesjonalnymi zabiegami stworzyły domowe odpowiedniki gabinetowej mikrodermabrazji.W domowych kosmetykach do mikrodermabrazji zastosowano mikrokryształki diamentu i tlenku glinu, które delikatnie złuszczają naskórek, dokładnie oczyszczają i poprawiają wygląd skóry. Dzięki temu nasza cera odzyskuje blask i wygląda niezwykle promiennie.

Domowa mikrodermabrazja to idealny zabieg dla osób, które mają grubą, zanieczyszczoną i tłustą skórę. Z pewnością spodoba się także kobietom, które palą, a ich cera jest szara i bez blasku.

- wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia Wydział XI pod nr KRS 0000982226, NIP 944-20-43-784, REGON 356357380, kapitał zakładowy 1.

Czytaj dalej...

Działanie kremu można też spotęgować, regularnie stosując serum do twarzy i maseczki w płachcie lub w kremie, które dzięki skoncentrowanemu działaniu składników odżywczych intensywnie pielęgnują skórę.

Czytaj dalej...

Także to po prostu kwestia wyboru, chcemy zakryć bladość, nie ma sensu inwestować w jaśniejsza wersję, chcemy tylko zatuszować esy floresy na nogach, może warto jednak wybrać jaśniejszy odcień i nie przejmować się, że nie jest wodoodporny.

Czytaj dalej...

Korygujący krem do ciała Bielenda Body Perfector CC Cream 10 in 1 nadaje się dla każdego rodzaju karnacji i jest bezpieczny dla skóry wrażliwej - 0 parabenów 0 sztucznych barwników 0 oleju parafinowego 0 PEG.

Czytaj dalej...