Ewery Magic - Rozświetlający Krem Do Twarzy, Który Upiększa Twoją Skórę
Zobacz oferty
Recenzje 58
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 2
Napisanych recenzji: 112
5 / 5
27 września 2020, o 15:40
Używa produktu od: miesiąc
Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania
Kupiony w: Drogeria Natura
Zapach rogalików z marmoladą z róży
Pachnie obłędnie apetycznie. Wystarczy odkręcić nakrętkę i zapach róży powala. Niczym moja ulubiona marmolada różana, którą chętnie dodaje do francuskich rogalików. Czegoś tak cudownie pachnącego , chce się nakładać na twarz bez żadnych oporów. Co po za tym? Wszystko jak najbardziej na tak. Nawilża, odżywia, mam gładką buźkę, pachnącą i super przygotowana pod makijaż. Nie mam zmarszczek jeszcze nigdzie, więc tu nie powiem czy redukuję, ale widzę, że twarz jest ładnie napięta i jędrna. Uwielbiam ten krem, chociaż wiem, że niedługo zapach mi się "przeje" więc będę go używać na zmianę.
Dodanych produktów: 5
Napisanych recenzji: 100
3 / 5
2 czerwca 2020, o 20:52
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: rok lub dłużej
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Inna drogeria
Fajny ale dla młodszychkobiet
Miałam 2 opakowania tego kremu już jakiś czas temu. Jego cena nie jest zbyt wysoka, dlatego wzięłam od razu więcej.
Krem w ładnym słoiczku, ma bardzo piękny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Ja mam cerę suchą z widocznymi zmarszczkami, dlatego potrzebuję czegoś co dogłębnie nawilży mi cerę i troszkę pomoże ze zmarszczkami.
Jeżeli chodzi o nawilżenie to krem spełnia swoje zadanie w 100%. Stosowałam go głównie na noc i rano skóra była wspaniale nawilżona, miła w dotyku i sprawiała wrażenie wypoczętej. Ze zmarszczkami raczej sobie nie poradził.
Polecam ten krem raczej młodszym dziewczynom.
niedziela, 9 października 2016
Jak to często bywa, życie potrafi nas bardzo zaskakiwać. Tak właśnie stało się w moim przypadku. Zaskakująco szybka przeprowadzka, zmiana pracy, budowa domu - to wszystko spowodowało ogromne zaniedbanie, jeśli chodzi o to miejsce.
Blog był i jest taką moją małą odskocznią, hobby, "moim miejscem" . Bardzo chciałabym żeby tak pozostało. Planuję poszerzyć jego tematykę, bo ta kosmetyczna zdecydowanie przestała mi wystarczać. Chcę więcej :)
Dziś obiecywane denko. Pokażę Wam część tego co zdołałam uratować podczas przeprowadzki. Było tego zdecydowanie więcej.Zrobiłam zdjęcia, niestety przymusowe porządki na moim komputerze spowodowały ich utratę.
- Płyn do higieny intymnej Facelle Sensitive - Używałam do mycia włosów.Bardzo dobrze oczyszczający włosy produkt. Niestety koniecznie trzeba po jego aplikacji nałożyć dosyć konkretną porcję odżywki. Bez niej rozczesanie włosów graniczy z przysłowiowym cudem.Raczej nie kupię ponownie.
- Nivea long care&repair - Jedna z moich ulubionych odżywek do włosów. Świetna do włosów długich, przesuszonych farbowaniem . Już używam kolejnego opakowania.
- Garnier Fructis Color Resist - Niestety odżywka nie przypadła mi do gustu. Po jej aplikacji włosy prezentowały się jakby nie były chwilę wcześniej umyte. No niestety nie .
- Isana szampon do włosów blond - Często do niego wracam, stosuję naprzemiennie z "fioletowymi szamponami" . Stosowany na dłuższą metę potrafi delikatnie rozjaśnić włosy. Jestem zadowolona z efektu jaki pozostawia na włosach.
- Timotei Pure - Bardzo delikatny szampon. Super sprawdzał się latem przy codziennej pielęgnacji włosów. Uwielbiam również za zapach :)
środa, 18 kwietnia 2018
Witajcie!
Wiosna już w pełni, a to najlepszy czas na zmiany, zwłaszcza te na włosach ,)
Chciałam przybliżyć Wam produkt jakim są nowe szampony koloryzujące marki Marion. Linia dedykowana jest młodym i energicznym kobietom, które lubią zmiany i nowe rozwiązania. Wyjątkowe kolory Gloss odświeżą dawną fryzurę i dodadzą jej charakteru.
Nowa linia szamponetek Gloss jest opracowana według najnowszych trendów fryzjerskich. Przede wszystkim szampon koloryzujący Marion pozbawiony jest amoniaku. Ponad to formuła została wzbogacona o system Diamond Plex, którego zadaniem jest poprawa kondycji włosów.
Szampon ma żelową konsystencję, która równomiernie pokryje całe włosy. Zaletą szamponów koloryzujących jest ich trwałość - od 4 do 8 myć. To idealne rozwiązanie na chwilowe zachcianki co do zmiany koloru włosów, bez konieczności wizyty u fryzjera.
U nas zapłacisz kartą