Hydrokrem do twarzy - Klucz do promiennej i zdrowej skóry

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

Zdjęcia recenzentek

Zgłoś treść Poczuj głębokie nawilżenie skóry z linią Bielenda C MARINE CARE, która łączy w sobie skuteczność zaawansowanej formy witaminy C ze świeżością i naturalnością morskich składników aktywnych oraz ultra lekkimi hydro-formułami, dając efekt widocznego nawodnienia i rozświetlenia skóry.

Hydro-krem skraplający to lekki, wegański kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia i pozbawionej blasku.
Krem zawiera autorskie połączenie skutecznie współdziałających składników:
2% WITAMINA C – dostarcza skórze blasku, wygładza, ujednolica strukturę i wyrównuje koloryt.
SPIRULINA – ma bardzo korzystny wpływ na skórę, działa regenerująco, łagodząco, niweluje suchość.
WODA MORSKA – doskonale odświeża skórę, przywraca jej równowagę, łagodzi.
KWAS HIALURONOWY - dogłębnie nawilża i rewitalizuje, wpływa na poprawę elastyczności skóry.
ZIELONY KAWIOR – jest źródłem witamin, minerałów i kwasu hialuronowego, nawilża i odżywia.
KWAS POLIGLUTAMINOWY - intensywnie nawilża i wygładza skórę.

Działanie:
- wyraźnie nawilża skórę i zabezpiecza ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
- działa łagodząco, dzięki niemu zapomnisz o nieprzyjemnym uczuciu napięcia i suchości skóry.

Efekty:
*Po 1 aplikacji: nawilżona, gładka i miękka skóry, wyraźne odświeżenie
**Po 1 miesiącu stosowania: wzrost poziomu nawilżenia, redukcja suchości, rozświetlenie, skóra pełna naturalnego blasku.

Właściwości:
- hydro-formuła skraplająca – krem podczas aplikacji zmienia się w orzeźwiające krople, które idealnie się wchłaniają i zapewniają efekt dewy skin
- naturalność – zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego
- wegańska formuła
- dzień/noc – możesz go stosować rano, pod makijaż i podczas wieczornej pielęgnacji.

Recenzje 30

  • Od najwyższej oceny
  • Od najniższej oceny
  • Sortowanie domyślne
  • Od najstarszych

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 137

1 / 5

1 czerwca 2024, o 21:33

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedna próbka

Kupiony w: Inna drogeria

Zapach ostry niczym brzytwa

Kolejny produkt zakupiony przy okazji akcji zero waste w mojej ulubionej drogerii. Chociaż tego zakupu akurat troszkę żałuję.

To przezroczysty żel o intensywnym żółtym kolorze. Kolorze na tyle intensywnym, że w momencie kiedy nakładało się go na noc, to mimo, że był już suchy na twarzy i wchłonięty to odbijał się na pościeli. Wchłaniał się nawet dobrze, aczkolwiek kiedy nałożyło się go chociaż odrobinę za dużo to zostawała warstwa, która pod palcami się rolowała. Z tego powodu bardzo szybko zrezygnowałam z nakładania go pod makijaż. Nawilżał bardzo dobrze, chociaż lepiej się czułam w momencie gdy stosowałam pod niego serum odżywcze. Nie powodował wtedy takiego uczucia ściągnięcia skóry.
Jeśli chodzi o zapach - bardzo intensywny, ostry. I to był zarzut numer dwa - powodował u mnie łzawienie oczu.

Plastikowa tubka dawała radę. Szkoda tylko, że w żaden sposób nie byłam w stanie sprawdzić ile produktu zostało. Był zbyt lekki, żeby podświetlić go światłem. Gramatura 30g - z racji, że nie byłam zadowolona z tego żelu, to cieszyłam się, że nie jest go dużo. Używałam go około miesiąca.

Nie byłam zadowolona. Nie żebym spodziewała się cudów, ale dawno nie miałam tak słabego kremu. Nie polecam i drugi raz nie kupię.

WADY: - zabarwiał wszystko na żółto
- zapach powodował łzawienie oczu
- rolował się Skomentuj Czy opinia była pomocna? 28 Pomocne! Dodanych produktów: 1 Napisanych recenzji: 61
  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Moja cera - 39 lat, bardzo sucha, skłonność do zapychania na policzkach i czole, utrata jędrności i elastyczności na etapie początkowym przynajmniej w wymiarze zauważalnym gołym okiem , maluję się codziennie, makijaż noszony jest minimum 12h dziennie.

Czytaj dalej...

Nie mam zbyt problematycznej skóry pod oczami, ani bardzo widocznych zmarszczek, ale podczas stosowanie pewnego korektora pod jednym okiem zrobił mi się such placek, nie za wielki, ale problematyczny, bo nakładany na niego korektor tylko uwidaczniał problem i dodatkowo podrażniał skórę, dlatego zdecydowałam się na zakup tego żelu w nadziei na zniwelowanie problemu.

Czytaj dalej...

However, within a few days I noticed a difference in the overall tightness of my skin especially around my mouth and nose and even paired with the water based moisturiser, there was little I could do to stop my skin from looking flakey and unpleasant.

Czytaj dalej...

Minusem dla mnie jest opakowanie w tubce przyzwyczaiłam się do pompek lub słoików, w tubce zostaje dużo produktu, a rozcinanie i wygrzebywanie jest niewygodne , ale wiadomo - w tej cenie trudno o coś lepszego, krem był by droższy.

Czytaj dalej...

Dbając o Twoją wygodę i bezpieczeństwo , dla każdego oferowanego produktu staramy się zapewnić Ci wszystkie możliwe formy dostawy, jednakże ze względu na przepisy Prawa Farmaceutycznego niektóre z nich mogą podlegać ograniczeniom.

Czytaj dalej...