Recenzja kremu pod oczy Hada Labo Tokyo - Opinie i Wrażenia
Hada Labo Tokyo, Lotion No.1 - Super Hydrator, intensywny nawilżacz skóry (Made in USA)
Lotion został umieszczony w dość wysokim 150ml opakowaniu, wyposażonym w pompkę. Produkt jest bezbarwny i posiada ultra-lekką wodnistą konsystencję. Jest bezzapachowy. Kosmetyk wklepujemy po oczyszczeniu twarzy i nie pełni on funkcji toniku. Dla pewności zapytałam Interendo żeby się później nie okazało, że źle używam,) Był to bowiem mój absolutnie pierwszy kontakt z tego typu produktem. Muszę przyznać, że trochę się obawiałam tego produktu. Zwłaszcza, że po nim należy nałożyć jeszcze serum i krem,) Okazał się on jednak niezwykle lekki i przyjemny w stosowaniu. Wystarczy niewielką ilość rozgrzać w dłoniach, a następnie wklepać w skórę twarzy i szyi. Można stosować również w ciągu dnia na makijaż, ale szczerze mówiąc tego typu zastosowanie mnie nie przekonało,) Poza tym kosmetyki Hada Labo nawilżają tak bardzo, że nie wyobrażam sobie już czegokolwiek dokładać na makijaż,) Lotion Hada Labo jest bestsellerem marki i podobno na świecie sprzedaje się co 2 sekundy,) Przez wiele osób uważany jest jako najmocniejszy produkt z tej serii. Według mnie jest to bardzo lekki kosmetyk wygładzająco-nawilżający. Nadaje się pod makijaż, również w przypadku cery tłustej. Czasami jednak miałam wrażenie, że lotion, serum plus krem to już trochę zbyt wiele dla mojej mieszanej cery. Tak jakby zapewniały mojej skórze wręcz zbyt silne nawilżenie. Muszę przyznać, że chyba po raz pierwszy spotykam się z czymś takim,)
Hada Labo Tokyo, Moisturizing Facial Sheet Mask, głęboko nawilżająca maska na tkaninie (Made in Japan)
Ostatnim produktem, o którym chcę wspomnieć jest maska w płachcie. Przyznam, że ten produkt pierwotnie zainteresował mnie najbardziej i gdybym miała sama kupować kosmetyki Hada Labo to najprawdopodobniej zaczęłabym zachowawczo właśnie od maseczki w płachcie,) Maska wydawała mi się po prostu produktem najniższego ryzyka,) Maska ma postać białej płachty. Płachta była dla mnie trochę za duża, ale każda jest na mnie za duża, więc już nie zwracam na to uwagi. Producent poleca pozostawić maskę na skórze na 15 min, a następnie zdjąć. Nie będzie chyba zaskoczeniem, że maska bardzo dobrze nawilżyła moją twarz. Po jej zdjęciu i wklepaniu pozostałości serum nie nakładałam na twarz już nic więcej, a rzadko mi się to zdarza,) Myślę, że jeszcze kiedyś wpadnie do mojego koszyka. Nie będę też miała żadnych oporów przed wypróbowaniem maski z serii Red. Ciekawi mnie też maska w słoiczku Hada Labo 3D Lifting Mask Shape-Memory Gel. Dajcie znać czy jej próbowałyście?
Według mnie kosmetyki Hada Labo to przede wszystkim bardzo dobre nawilżacze, posiadające lekkie (choć trochę lepkie) i bezzapachowe formuły. Dla mnie cały ten spór toczący wokół tych kosmetyków to niestety klasyczny przykład „gównoburzy”, czyli bezpodstawnego szumu z G powodu,) Gdyby jeszcze producent obiecywał gruszki na wierzbie, spektakularne efekty i odmłodzenie o 10lat to może byłoby o co się tak zaciekle spierać… Ale oni (pomijając rzekomo wypełniający krem) obiecują przede wszystkim nawilżenie i odżywienie. I dokładnie to zapewniają… Przynajmniej w moim przypadku. Bardzo dobrze spisują się również po zabiegach na twarz, więc chyba rzeczywiście mają coś z dermokosmetyków. Oczywiście każdy ma prawo do innego spojrzenia na tę kwestię i w żadnym wypadku nie zmuszam do zakupów, ponieważ każdy musi być przede wszystkim w zgodzie z samym sobą,) Moje podejście jest jednak takie i nawet skłonna jestem w przyszłości kupić inne kosmetyki tej marki za własny pieniążek,) Mam ochotę na 3D Lifting Mask Shape-Memory Gel oraz maskę w płacie z linii czerwonej,) Mimo, że nie mam oporów przed zagranicznymi zakupami i zamawianiem z Ebaya to dobra dostępność (w Rossmannie) jest dla mnie dużym atutem,)
Recenzje 131
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 52
5 / 5
8 lipca 2024, o 10:23
Używa produktu od: próbka
Wykorzystała: jedna próbka
Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
Super produkt
Zamknięty w smukłym, wysokim opakowaniu z pompką. Pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Bez zapachu. Nałożony na skórę koi ją, nawilża i rozświetla. Świetny produkt na codzień. Ja używałam go akurat na wyjezdzie i jestem zaskoczona pozytywnie.
Dodanych produktów: 27
Napisanych recenzji: 484
5 / 5
5 lipca 2024, o 21:31
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Japonki umieją w kosmetyki
Nie dziwota, że jest to kosmetyk numer jeden w krajach azjatyckich. Podczas moich wizyt w tych krajach samej dało się zauważyć jak ważna jest to marka i jak bardzo służy azjatyckim cerom. Cieszę się zatem, że w europie jest dostępna i służy nam tak jak dobry kosmetyk powinien.
Hydrator, czyli coś pomiędzy serum a emulsją nawilżającą, okazał się hitem i zbawieniem w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Obecnie moja wybredna skóra potrzebuje ogromu nawilżenia i "obudzenia" się po ciężkich nocach z niemowlakiem. Postawiłam na ten kosmetyk gdyż przypomniałam sobie jak ważną rolę pełnił w azjatyckich krokach pielęgnacyjnych. Pomógł on i mnie przywracając mojej skórze harmonię pielęgnacyjną.
Kosmetyk staje się kultowy z racji na swoją wydajność, nieskończenie duże opakowanie, dobrą pompkę oraz formułę która potrafi współgrać z każdym typem cery. Przezroczysty kosmetyk jest bardzo wydajny a skóra wręcz go "wpija". Po aplikacji nie trzeba nawet dalszych kroków pielęgnacyjnych więc jest to lotion dla niewymagających i nie lubiących wielu kroków pielęgnacyjnych osób. Jeśli skusimy się na nałożenie dalszej pielęgnacji to możemy mieć pewność, że skóra będzie pięknie nawilżona i przyjmie z wdzięcznością kolejne składniki aktywne.
Hada Labo Tokyo, Deep Wrinkle Corrector, Eye And Mouth Area Cream (Krem na najgłębsze zmarszczki do okolic oczu i ust na dzień i na noc)
Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.
Recenzje 13
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 186
5 / 5
14 października 2021, o 21:03
Używa produktu od: miesiąc
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Rewelacyjny
Krem pod oczy kupiłam w zestawie z lotionem tej samej marki. Krem jest rewelacyjny. Działa cuda ! Skóra pod oczami jest nawilżona, ujędrniona i wypielęgnowana. Polecam każdej kobiecie koło 40.
ZALETY: działanie
opakowanie
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 4
1 / 5
22 września 2021, o 14:31
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: 2 tygodnie
Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Może uczulać
Niestety, u mnie kompletnie się nie sprawdził. Nie dość, że nie pomógł, to jeszcze zaszkodził. Bardzo mnie uczulił. Po przebudzeniu miałam spuchnięte powieki i wręcz zaropiałe oczy. Myślałam wpierw, że to moje mleczko do demakijażu Mixa, choć przecież nie powinno, bo używam go od lat. Ale ok, zmieniłam je na antyalergiczne od Pharmaceris, ale nadal było to samo: rano spuchnięte powieki, żółte strupki, czerwone i piekące oczy. Czyli ten krem. Przestałam go stosować i wszystko wróciło do normy. Musiałam go wyrzucić. Nie polecam.
Dodanych produktów: 6
Napisanych recenzji: 151
4 / 5
31 stycznia 2021, o 12:37
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: miesiąc
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
U nas zapłacisz kartą