Krem pod oczy z kofeiną - Skarb dla Twojej skóry w ofercie Rossman
Recenzje 133
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 107
3 / 5
20 czerwca 2024, o 13:58
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Nie dla mnie
Nie rozumiem fenomenu tego serum…
Okrutnie migruje, niezależnie czy jest nałożony mało czy dużo. I tak wyląduje w oczach ,) nie szczypie, ale jest nieprzyjemne w odczuciu.
Mojej skóry nie nawilża jakoś szalenie, mało tego! Nie mogę go stosować pod makijaż, bo korektor się na nim waży, niezależnie od poświęconego mu czasu. Więc nakładam je tylko na noc pod krem, ale to niweluje szansę działania na poranne cienie i opuchliznę.
Nie kupię ponownie
Dodanych produktów: 3
Napisanych recenzji: 86
5 / 5
17 czerwca 2024, o 09:32
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Drogeria Hebe
Mój HIT na opuchnięcia.
Eveline Cosmetics Face Therapy Professional Serum Shot to serum, które obiecuje redukcję opuchnięć oraz poprawę wyglądu skóry dzięki zawartości 5% kofeiny, kwasu hialuronowego i witaminy C. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam, że serum rzeczywiście działa na opuchnięcia, szczególnie w okolicach oczu. Skóra stała się bardziej jędrna i dobrze nawilżona dzięki kwasowi hialuronowemu. Witamina C delikatnie rozjaśniła koloryt skóry, nadając jej zdrowszy wygląd. Produkt ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania, co jest dużym plusem, szczególnie dla osób z tłustą cerą. Aplikacja jest łatwa, a dozownik pozwala na precyzyjne dawkowanie serum. Ogólnie jestem zadowolona z efektów, które są widoczne i zgodne z obietnicami producenta. Zdecydowanie Polecam!
Ten krem pod oczy z Rossmanna za 13 zł z witaminą C daje efekt "obudzonej" twarzy. Wygładza zmarszczki, rozjaśnia i napina
Krem pod oczy z Rossmanna Isana to produkt, który kupicie tylko w sieci drogerii. Przywraca skórze witalność, blask i jędrność, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczy wygląd. Dodatkowo krem wpływa na wytrzymałość skóry i poprawia jej gęstość. Delikatna a okolica pod oczami dzięki temu jest mniej podatna na powstawanie zmarszczek.
Krem pod oczy z Rossmanna marki Isana to pielęgnacyjne witaminowe combo, które zawiera witaminę C i niezwykle cenną witaminę E. Oba te składniki są niezwykle cenione w pielęgnacji rewitalizująco-przeciwzmarszczkowej. Bardzo korzystnie wypada cena kremu, bo kosztuje zaledwie 13,99 zł. W naszym KWC ma ocenę 4,5/5!
Jaki krem pod oczy z Rossmanna wybrać?
W wyborze dobrego kremu pod oczy z Rossmanna powinniśmy się kierować analizą składu kosmetyku oraz opiniami użytkowników. Warto, aby krem zawierał składniki nawilżające, odżywcze i przeciwstarzeniowe, gdyż skóra wokół oczu jest bardzo cienka, szybko traci jędrność i szybciej się starzeje. Chodzi nam tutaj przede wszystkim o odpowiednie nawilżenie, działanie prewencyjne przeciwzmarszczkowe i rozświetlenie spojrzenia. Świetnie sprawdzą się kremy pod oczy z:
- kwasem hialuronowym,
- naturalnym olejami i olejkami roślinnymi,
- kofeiną,
- koenzymem Q10,
- probiotykami,
- witaminą E.
Warto również sprawdzić opinie o interesujących nas kosmetykach. Wtedy możemy się przekonać, czy produkty wystarczająco nawilżają, na jakiej skórze najlepiej się sprawdzą i jakie mają wady.
Krem pod oczy na zmarszczki z metalowym aplikatorem
L’Oreal Revitalift Laser X3 to krem przeciwstarzeniowy pod oczy, który oprócz kofeiny zawiera też silnie nawilżający kwas hialuronowy oraz opatentowaną biomimetyczną molekułę Pro-xylane o działaniu wygładzającym, ujędrniającym i poprawiającym strukturę skóry. Przeciwzmarszczkowe właściwości kosmetyku potęguje też adenozyna, która liftinguje i wspomaga odnowę komórkową. Krem pod oczy L’Oreal wyposażony jest w metalową końcówkę. Umożliwia ona wykonanie masażu, który dodatkowo pobudzi cyrkulację krwi i limfy. Cena wynosi ok. 55 zł.
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że krem L’Oreal jest jednym z ulubieńców Wizażanek. Na swoim koncie ma już 256 recenzji, a ocena 4,5/5 przy takiej liczbie opinii jest naprawdę imponująca. Recenzentkom do gustu przypadł też aplikator, który przyjemnie chłodzi skórę, zwłaszcza jeśli krem przechowywany jest w lodówce. Choć większość recenzji jest bardzo pozytywna, to jednak pojawiają się głosy, że krem jest za lekki i mógłby lepiej nawilżać.
Krem ma fajną, żelową konsystencję. Aplikator powoduje, że nakładanie kremu jest bardzo wygodne. Krem sprawia, że skóra jest sprężysta, wygładzona, nawilżona i odżywiona. Dodatkowo odczuwam bardzo przyjemne uczucie chłodzenia po oczami podczas aplikacji. Kosmetyk powoduje również, że oczy wydają się mniej zmęczone. Bardzo polecam
U nas zapłacisz kartą