Profesjonalna Mikrodermabrazja w Mariona Spa - Odkryj Tajemnicę Promiennej Skóry

Nasze Opinie

Bardzo polecam ! profesjonalne podejście , miła atmosfera oraz wiedza na wysokim poziomie!

Gorąco polecam gabinet kosmetyczny Beauty Visage. Profesjonalna obsługa, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Manicure wykonany niezwykle starannie.

Jestem bardzo zadowolona z obslugi I zabiegow ,z ktorych korzystam w tym gabinecie. Zawsze moge sobie nieco ,odpoczac ,podczas zabiegow ,lubie te chwile relaksu .Gabinet jest bardzo estetyczny I bardzo przyjemny .Polecam z calego serca !

Z usług Pauliny korzystam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona.Panokcie wykonane profesionalnie i bardzo starnnie.Ostatnio mikrodermabrazja,peeling kawitacyjny i kwasy.Jestem bardzo zadowolona z efektu i z fachowej obslugi.Paulina jest miłą i sympatyczną osobą.Gabinet godny polecenia.Paulina zawsze dobrze doradzi.Polecam

Polecam 🙂 bardzo sympatyczna , profesjonalna Paulina . Gabinet przytulny , bardzo czysty . Rzęsy pięknie wykonane i bardzo naturalne .

Mało Mi!!

W ostatnie dni pogoda cały czas nas zaskakuje już zdarzyło się, że wyszłam rano w kaloszach bo padało, a po południu ani śladu po deszczu. Po za tym mega zimno brrr.

W niedzielę na meczu GKS Łęczna- Lech Poznań strasznie zmarzłam. Śmiałyśmy się z koleżanką, że jeśli ktoś teraz mecz na żywo ogląda i TV pokazuje kibiców to pewnie widzi takie dwa zwinięte embriony zażerające na trybunach ptasie mleczko. Wcale nas to nie rozgrzało ale wytrzymałyśmy do końca :)

Dodaje wam fotkę z oprawy GKS-u i piękne deszczowe niebo ,P

Wiosno przybywaj bo w sklepach coraz więcej wiosennych butków i ciuszków. Mało tego nie tylko wiosennych ale już na lato i te bikini coś cudownego :)

Aż zebrałam się dziś żeby pobiegać i ogólnie od dziś znowu robię maraton anty słodyczowy. Może nawet skuszę się na, któreś z tych uroczych bikini z New Looka lub H&M :)

Z racji tego, że moja przeprowadzka skończyła się totalną selekcją i wyrzuceniem dużej ilości butów i ubrań postanowiłam to leciutko nadrobić. Wszystko stopniowo się uzupełni :)

Trafiłam na 10% zniżki z klubową kartą CCC, tak tak teraz jest do niedzieli 20% i warto się wybrać jeśli macie dobrze zaopatrzony ten sklep. Zapłaciłam za nie ok 60 zł.

Buciki skusiły mnie nie tylko swoim wyglądem ale przede wszystkim swoją miękkością i wygodą. Dużo chodzę dla mnie buty muszą być wygodne i ładne :)

Były też białe może jeszcze kiedyś dokupię bardziej taki wakacyjny kolorek.

sobota, 18 kwietnia 2015

Golden Rose

Nie wielki zakup w Golden Rose nie do końca trafny.
Poszłam po lakier niby miał być biały wyszedł jakiś taki ni to biały ni to srebrny na dodatek perłowy i matowy,
z moimi paznokciami kompletnie sie nie polubił. Ciężko się go nakłada, trzeba robić z trzy warstwy, a i tak widać nie równości. Bardzo wolno schnie.

Jak już tam poszłam to w przecenie za ok 7 zł mieli perfumy 18 ml- podróbka różowej LACOSTE- fajny zapach w moim stylu ale jak to perfumy za 7 zeta długo się nie trzymają ani na ubraniu ani na skórze :). Na kilka razy będą, w sam raz do torebki.

I ostania rzeczy to pomadka i jedyny tego dnia trafiony zakup- nr 117, z witamina E, zwiera wosk pszczeli. Fajnie się rozprowadza na ustach, ma przyjemną kremową konsystencje i nie wysusza ust. Ma tylko jeden defekt jej sapach zalatuje taniością i babciną szminką.

Formularz kontaktowy

Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów bez mojej zgody jest zabronione. (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)

  • ►2016 (1)
    • ►lutego (1)
    • ►2015 (16)
      • ►lipca (1)
      • ►maja (2)
      • ►kwietnia (2)
      • ►marca (5)
      • ►lutego (2)
      • ►stycznia (4)
      • ▼2014 (260)
        • ►grudnia (5)
        • ►listopada (5)
        • ►października (21)
        • ►września (22)
        • ►sierpnia (15)
        • ▼lipca (27)
          • Przesyłki niekosmetyczne :)
          • Diamentowa odżywka do paznokci - Laura Conti .
          • Małe zakupy :)
          • Mydło błotno-solne z minerałami z Morza Martwego W.
          • Olejek różany z serwisu internetowego ETNOBAZAR :)
          • Kolejny ulubieniec - Organiczny Peeling do Ciała n.
          • Przesyłka z masełkiem The Body Shop :)
          • Wyniki rozdania z dr. oragnic :)
          • Maseczka Anti-age z dodatkiem kwasu hialuronowego .
          • Zdjęcia i bohaterzy drugiego planu :)
          • Woda perfumowana Fruiti od Carlo Bossi.
          • Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy od ETJA cz.
          • Marion Spa, Profesjonalna Mikrodermabrazja intensy.
          • Lakier THE ONE od Oriflame.
          • Współpracowe przesyłki :)
          • Glinka zielona montmorillonite 100g w tubie od GRA.
          • Lakier do paznokci Flip-Flop od AllePaznokcie nr 03.
          • MOSKILEX - preparat chroniący przed komarami, kles.
          • Pomadka ochronna SPf 25 safety sun od Laura Conti :)
          • Vichy Aqualia Thermal - nawilżający krem kojący i.
          • Przesyłka w ramach bycia ambasadorką Le Petit Mar.
          • Woda termalna Vichy - mój niezbędnik nie tylko na .
          • Maseczka Doskonale Nawilżająca - Efektima Hydro Re.
          • Błyszczyk do ust Power Shine Juicy od Oriflame:)
          • BETA-SKIN NATURAL ACTIVE CREAM :)
          • Wyniki:)
          • Przesyłkowo czyli kolejne współprace :)

          Marion spa profesjonalna mikrodermabrazja

          Dziś nadszedł czas na wyniki. Losowanie odbyło się wczoraj. Wczoraj również opublikowałam wyniki na FB.

          ANNA BIELASZEWSKA ( Ps. przepraszam pisałam losy na szybko jak córeczka spała i trochę przekręciłam Twoje nazwisko na losie:)


          Z osób które polubiły na FB Blogowy misz-masz Leny została wylosowana:



          Spodziewajcie się kolejnych konkursów niespodzianek :)
          16 komentarzy:

Odborník vám podrobně vysvětlí všechny důležité aspekty co je to ošetření mikrodermabrazí, kolik sezení bude potřeba, jak pečovat o pokožku mezi jednotlivými sezeními, jaké účinky můžete očekávat a jak byste měli pečovat o svou pleť.

Czytaj dalej...

Wśród nich są zarówno preparaty nawilżające i łagodzące podrażnienia, idealne dla cery suchej i normalnej, jak i te o działaniu leczniczym, które przyspieszają regenerację oraz przywracają komfort, a ponadto uelastyczniają i wygładzają.

Czytaj dalej...

Wysoka zawartość drogocennych substancji, które kocha skóra sucha, dojrzała i z przebarwieniami, zapewnia wysoką skuteczność i daje flash effect , czyli maksymalnie ujednolicenie kolorytu i uelastycznienie.

Czytaj dalej...

The Ordinary Natural Moisturising Factors HA to krem, którego skład składa się z naturalnych czynników nawilżających występujących w skórze, między innymi aminokwasów, kwasów tłuszczowych, mocznika, ceramidów, kwasu hialuronowego.

Czytaj dalej...