Profesjonalna Mikrodermabrazja w Mariona Spa - Odkryj Tajemnicę Promiennej Skóry
Nasze Opinie
Bardzo polecam ! profesjonalne podejście , miła atmosfera oraz wiedza na wysokim poziomie!Gorąco polecam gabinet kosmetyczny Beauty Visage. Profesjonalna obsługa, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Manicure wykonany niezwykle starannie.
Jestem bardzo zadowolona z obslugi I zabiegow ,z ktorych korzystam w tym gabinecie. Zawsze moge sobie nieco ,odpoczac ,podczas zabiegow ,lubie te chwile relaksu .Gabinet jest bardzo estetyczny I bardzo przyjemny .Polecam z calego serca !
Z usług Pauliny korzystam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona.Panokcie wykonane profesionalnie i bardzo starnnie.Ostatnio mikrodermabrazja,peeling kawitacyjny i kwasy.Jestem bardzo zadowolona z efektu i z fachowej obslugi.Paulina jest miłą i sympatyczną osobą.Gabinet godny polecenia.Paulina zawsze dobrze doradzi.Polecam
Polecam 🙂 bardzo sympatyczna , profesjonalna Paulina . Gabinet przytulny , bardzo czysty . Rzęsy pięknie wykonane i bardzo naturalne .
Mało Mi!!
W ostatnie dni pogoda cały czas nas zaskakuje już zdarzyło się, że wyszłam rano w kaloszach bo padało, a po południu ani śladu po deszczu. Po za tym mega zimno brrr.
W niedzielę na meczu GKS Łęczna- Lech Poznań strasznie zmarzłam. Śmiałyśmy się z koleżanką, że jeśli ktoś teraz mecz na żywo ogląda i TV pokazuje kibiców to pewnie widzi takie dwa zwinięte embriony zażerające na trybunach ptasie mleczko. Wcale nas to nie rozgrzało ale wytrzymałyśmy do końca :)
Dodaje wam fotkę z oprawy GKS-u i piękne deszczowe niebo ,PWiosno przybywaj bo w sklepach coraz więcej wiosennych butków i ciuszków. Mało tego nie tylko wiosennych ale już na lato i te bikini coś cudownego :)
Aż zebrałam się dziś żeby pobiegać i ogólnie od dziś znowu robię maraton anty słodyczowy. Może nawet skuszę się na, któreś z tych uroczych bikini z New Looka lub H&M :)Z racji tego, że moja przeprowadzka skończyła się totalną selekcją i wyrzuceniem dużej ilości butów i ubrań postanowiłam to leciutko nadrobić. Wszystko stopniowo się uzupełni :)
Trafiłam na 10% zniżki z klubową kartą CCC, tak tak teraz jest do niedzieli 20% i warto się wybrać jeśli macie dobrze zaopatrzony ten sklep. Zapłaciłam za nie ok 60 zł.
Buciki skusiły mnie nie tylko swoim wyglądem ale przede wszystkim swoją miękkością i wygodą. Dużo chodzę dla mnie buty muszą być wygodne i ładne :)
Były też białe może jeszcze kiedyś dokupię bardziej taki wakacyjny kolorek.sobota, 18 kwietnia 2015
Golden Rose
Nie wielki zakup w Golden Rose nie do końca trafny.
Poszłam po lakier niby miał być biały wyszedł jakiś taki ni to biały ni to srebrny na dodatek perłowy i matowy,
z moimi paznokciami kompletnie sie nie polubił. Ciężko się go nakłada, trzeba robić z trzy warstwy, a i tak widać nie równości. Bardzo wolno schnie.
Jak już tam poszłam to w przecenie za ok 7 zł mieli perfumy 18 ml- podróbka różowej LACOSTE- fajny zapach w moim stylu ale jak to perfumy za 7 zeta długo się nie trzymają ani na ubraniu ani na skórze :). Na kilka razy będą, w sam raz do torebki.
I ostania rzeczy to pomadka i jedyny tego dnia trafiony zakup- nr 117, z witamina E, zwiera wosk pszczeli. Fajnie się rozprowadza na ustach, ma przyjemną kremową konsystencje i nie wysusza ust. Ma tylko jeden defekt jej sapach zalatuje taniością i babciną szminką.
Formularz kontaktowy
Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów bez mojej zgody jest zabronione. (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)
- ►2016 (1)
- ►lutego (1)
- ►2015 (16)
- ►lipca (1)
- ►maja (2)
- ►kwietnia (2)
- ►marca (5)
- ►lutego (2)
- ►stycznia (4)
- ▼2014 (260)
- ►grudnia (5)
- ►listopada (5)
- ►października (21)
- ►września (22)
- ►sierpnia (15)
- ▼lipca (27)
- Przesyłki niekosmetyczne :)
- Diamentowa odżywka do paznokci - Laura Conti .
- Małe zakupy :)
- Mydło błotno-solne z minerałami z Morza Martwego W.
- Olejek różany z serwisu internetowego ETNOBAZAR :)
- Kolejny ulubieniec - Organiczny Peeling do Ciała n.
- Przesyłka z masełkiem The Body Shop :)
- Wyniki rozdania z dr. oragnic :)
- Maseczka Anti-age z dodatkiem kwasu hialuronowego .
- Zdjęcia i bohaterzy drugiego planu :)
- Woda perfumowana Fruiti od Carlo Bossi.
- Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy od ETJA cz.
- Marion Spa, Profesjonalna Mikrodermabrazja intensy.
- Lakier THE ONE od Oriflame.
- Współpracowe przesyłki :)
- Glinka zielona montmorillonite 100g w tubie od GRA.
- Lakier do paznokci Flip-Flop od AllePaznokcie nr 03.
- MOSKILEX - preparat chroniący przed komarami, kles.
- Pomadka ochronna SPf 25 safety sun od Laura Conti :)
- Vichy Aqualia Thermal - nawilżający krem kojący i.
- Przesyłka w ramach bycia ambasadorką Le Petit Mar.
- Woda termalna Vichy - mój niezbędnik nie tylko na .
- Maseczka Doskonale Nawilżająca - Efektima Hydro Re.
- Błyszczyk do ust Power Shine Juicy od Oriflame:)
- BETA-SKIN NATURAL ACTIVE CREAM :)
- Wyniki:)
- Przesyłkowo czyli kolejne współprace :)
Marion spa profesjonalna mikrodermabrazja
Dziś nadszedł czas na wyniki. Losowanie odbyło się wczoraj. Wczoraj również opublikowałam wyniki na FB.
ANNA BIELASZEWSKA ( Ps. przepraszam pisałam losy na szybko jak córeczka spała i trochę przekręciłam Twoje nazwisko na losie:)
Z osób które polubiły na FB Blogowy misz-masz Leny została wylosowana:
Spodziewajcie się kolejnych konkursów niespodzianek :)16 komentarzy:
U nas zapłacisz kartą