Oillan Forte - Wyjątkowy Krem Hydro-Lipidowy do Twarzy
Recenzje 24
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 1
5 / 5 HIT!
20 kwietnia 2022, o 10:23
Używa produktu od: próbka
Wykorzystała: kilka próbek
Kupiony w: W aptece
Rewelacja
Najpierw dostałam próbki kremu z apteki i od razu byłam zachwycona efektem jaki daje stosowanie kremu.Jest lekki ,wręcz wchłania się jak serum do twarzy ,od razu skóra jest rozpromieniona i daje uczucie nawilżenia .Mam cerę problematyczną i nie każdy krem się nadaje ,a ten świetnie działa pod makijażem ,podkład super rozprowadza się na nim .Polecam najlepszy kremik jaki miałam od lat
Dodanych produktów: 3
Napisanych recenzji: 467
5 / 5
25 lutego 2021, o 18:42
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: W aptece
Krem do twarzy
Idealny dla suchej skóry zwlaszcza latem. Daje rade również jako maseczka. Ma lekka konsystencje ładny zapach oraz szybka sie wchłania. Przynosi ulgę skórze.
Dodanych produktów: 107
Napisanych recenzji: 756
5 / 5
29 listopada 2019, o 21:41
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria internetowa
Niezły jak na swoją cenę
Kupiłam ze względu na niezłe oceny, nie najgorszy skład i niską cenę jak na krem apteczny (ok. 20 zł ).
Minusem dla mnie jest opakowanie w tubce (przyzwyczaiłam się do pompek lub słoików, w tubce zostaje dużo produktu, a rozcinanie i wygrzebywanie jest niewygodne), ale wiadomo - w tej cenie trudno o coś lepszego, krem był by droższy.
Zdjęcia recenzentek
Zgłoś treść Głęboko nawilża, regeneruje, daje uczucie ukojenia. To połączenie lipidów, które tak kocha każda skóra, z niacynamidem. Połączenie idealne – synergia składników w trosce o równowagę i zdrowie skóry.
Kosmetyk odpowiedni dla każdego typu cery, w tym tej wrażliwej lub czasowo uwrażliwionej terapiami dermatologicznymi. Zastosowanie witaminy B3, zwanej niacynamidem, uspokaja reaktywną skórę, działa przeciwzapalnie, wzmacnia barierę naskórkową. Dzięki zastosowaniu skwalanu i oleju ryżowego skóra regeneruje się szybciej, a cera jest gładka i przyjemna w dotyku. Kosmetyk ma 89% składników naturalnych i jest wegański. Nie posiada kompozycji zapachowej. Odpowiedni dla kobiet w ciąży.
efekt:
Nawilżona, odżywiona, uspokojona skóra już od pierwszej aplikacji. Produkt pozostawia satynowe wykończenie i szybko się wchłania.
wskazania:
- skóra przesuszona i podrażniona
- skóra, której brak nawilżenia
- odpowiedni w trakcie kuracji dermatologicznych: retinoidy, peelingi, laser idealny jako baza pod makijaż
Recenzje 8
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 107
4 / 5
18 sierpnia 2014, o 20:11
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: nie określono
Kupiony w: Nie podano
fajny ale oczekiwałam więcej
w sumie nie wiem co mam napisać. taki o, zwykły krem do twarzy- biała konsystencja, szybko się wchłania, skóra się ani świeci ani nie świeci, bezzapachowy.. jednym słowem, ok ale nie powalił mnie na kolana. cena nie jest wygórowana, ale są też tańsze. starcza na akuratną ilość czasu
Używam tego produktu od: paru m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 całe
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 1
3 / 5
17 sierpnia 2014, o 22:35
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: miesiąc
Kupiony w: Nie podano
na mnie nie działa aż tak dobrze
owszem nawilża ale tylko na chwilę, poza tym powoduje wysyp krostek, skóra się po nim świeci i sprawia wrażenie tłustej, nie zauważyłam łagodzenia podrażnień
Dodanych produktów: 1
Napisanych recenzji: 4
5 / 5 HIT!
3 czerwca 2014, o 12:55
Używa produktu od: nie określono
Kupiony w: Nie podano
najlepszy!
Krem jest bezzapachowy, nie ma hipnotyzującego, szalonego koloru, brokatu i fajerwerków. A konsystencja kremu to po prostu krem, nie ekscytujący mus czy ultradelikatna żelowa pianka.
Oceniam go więc tylko za działanie, a jest ono takie, że HO-HO! Pięc gwiazdek to za mało!
Przestałam mieć jakiekolwiek problemy ze skórą, która była przesuszona, łuszcząca się, a przy tym okazyjnie zroszona różnorakimi krostkami: od potówek i zaskórników po wielkie, podskórne, bolące i ropiejące krosty na pół policzka.
Po wyeliminowaniu z podstawowej pielęgnacji większości kosmetyków (ograniczam sie do płynu miceralnego i odrobiny kremu oillan forte) i zużyciu 1,5 tubki, moja cera jest uspokojona, czysta i gładka. Nie mogę wyjść z podziwu!
Zdecydowanie ten krem zostanie ze mną na zawsze, nie szukam już innego. Polecam wypróbować każdemu!
U nas zapłacisz kartą