Physiogel żel do mycia twarzy - kompleksowe rozwiązanie dla Twojej skóry od Rossman
Żel vs. pianka do mycia twarzy
W sklepach znaleźć można różne kosmetyki do oczyszczania twarzy, dlatego nasuwa się pytanie 'Czym myć swoją skórę?'.
Najpopularniejszymi z nich są żel i pianka. Ich wybór to sprawa indywidualna i każdy powinien wybrać ten produkt, którego konsystencja najbardziej mu odpowiada.
Generalnie pianki uważa się za kosmetyki delikatniejsze i łagodniejsze. które nie podrażnią nawet najbardziej wrażliwej skóry. Mogą być więc stosowane np. na cerze bardzo suchej lub tej o zaawansowanym trądziku. Natomiast żele oczyszczające do twarzy mają lepsze właściwości czyszczące i oprócz sebum, równie skutecznie usuwają makijaż.
Ważniejsze od konsystencji produktu są jednak jego skład i przeznaczenie, bo to one mają największy wpływ na ostateczną kondycję cery. Dobry płyn do mycia twarzy pozostawi ją odpowiednio oczyszczoną bez wysuszania i podrażnień.
W swojej codziennej pielęgnacji cery stosuj dobre żele do mycia twarzy. Ranking, który dla Ciebie przygotowaliśmy zawiera najlepsze kosmetyki do każdego typu skóry. Z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Ciebie.
Jeśli spodobał ci się ten artykuł, udostępnij go w swoich mediach społecznościowych.
Łagodny żel do mycia twarzy z witaminą C
Skin Naturals, Vitamin C to propozycja od Garnier, która pomimo statusu nowości, już zdobyła spore grono fanów. Żel bardzo delikatne oczyszcza skórę i jej nie podrażnia, dzięki zastosowaniu substancji myjącej pochodzenia roślinnego. W jego składzie znajdziemy witaminę C, która zadba, by skóra była rozświetlona, pełna blasku i z równym kolorytem, a jednocześnie nie pojawiały się na niej przebarwienia skórne. Rewelacyjnie usuwa zanieczyszczenia, a twarzy po jej użyciu jest miękka i gładka. Sprawdzi się do każdej skóry, polubi go nawet skóra wrażliwa. Ma działanie nawilżające i oczyszczające, a także przeciwzapalne czy anti-age. Efekty jego stosowania będą widoczne już po kilku dniach.
Ten drogeryjny żel do twarzy z dobrym składem kupicie w sklepie internetowym lub sklepie stacjonarnym. Wizażanki lubią go przede wszystkim za efekty, jakie daje, ale też ładne opakowanie, wydajność i dobrą dostępność.
Żel kupiłam głównie ze względu na witaminę C, z którą ostatnim czasem bardzo się polubiłam. I muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Żel bardzo dobrze domywa skórę, rozjaśnia ją jak i niewielki przebarwienia, dużym również plusem jest jego pienienie się co zdecydowanie ułatwia mycie twarzy. Jedynym minusem może być jego lekko chemiczny zapach a czasem i nawet uczucie mocno napiętej skóry czy też ściągniętej. Mimo to produkt wart uwagi i wydanych pieniędzy. Zdecydowanie kupię go jeszcze raz
Recenzje 119
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 75
5 / 5
10 lipca 2024, o 07:42
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Inna drogeria
Ziaja, Naturalnie Nawilżamy
Ziaja, Naturalnie Nawilżamy, C.B3 Niacynamid, Żel oczyszczający do twarzy na co dzień to produkt przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry, który obiecuje nie tylko skuteczne usunięcie zanieczyszczeń, ale także nawilżenie i poprawę kondycji skóry dzięki zawartości niacynamidu
Żel dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń, makijażu i nadmiaru sebum, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną.Produkt nie przesusza skóry, a wręcz przeciwnie - pozostawia ją nawilżoną i miękką, co jest szczególnie ważne dla osób z suchą lub wrażliwą skórą. Żel ma łagodną formułę, która nie powoduje podrażnień, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku nawet dla osób z wrażliwą skórą.
Produkt ma delikatny, świeży zapach, który sprawia, że jego używanie jest przyjemne.
Konsystencja żelu może być dość rzadka, co sprawia, że produkt zużywa się szybciej niż niektóre bardziej skoncentrowane formuły.
ZALETY: Cena
Przyjemny zapach
Dodanych produktów: 23
Napisanych recenzji: 392
5 / 5
9 lipca 2024, o 07:02
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
supeeerr
Kosmetyk urzekł mnie bardzo ze względu na swój minimalistyczny wygląd i zapach. Podczas użytkowania nie czujemy silnego zapachu. Super się rozprowadza na twarzy. Jeśli się nie ma mocnego makijażu to jedna pompka spokojnie wystarczy na umycie twarzy. W innym wypadku to dwie pompki. Istotne jest dla mnie, że nie czuję efektu ściągnięcia na skórze. Po zastosowaniu żelu moja cera jest oczyszczona, lekko nawilżona i gotowa na dalszą pielęgnację. Konsystencja jest w sam raz. Dużą zaletą jest to że się nie pieni.
Z pewnością powrócę do tego kosmetyku, tak jak wypróbuję inne żele do mycia twarzy z tej marki.
U nas zapłacisz kartą