Pianka do zmywania makijażu - Klucz do Łagodnej i Promiennej Skóry
Ranking pianek do mycia twarzy
1. La Prairie Foam Cleanser
309,50 zł
349 zł
349 zł
Najlepsza pianka do mycia twarzy w 2024
Pianka La Prairie w doskonały sposób oczyszcza skórę twarzy z wszelkich zanieczyszczeń i makijażu, pozostawiając ją gładką i odświeżoną. Na tle innych pianek wyróżnia ją jednak szereg właściwości, których większość kosmetyków do czyszczenia nie posiada.
Głównym składnikiem jej lekkiej formuły jest ekstrakt z aloesu, który działa na skórę przeciwzapalnie, przeciwgrzybicznie i bakteriobójczo. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i redukuje obrzęki oraz delikatnie nawilża.
Idealnie sprawdzi się więc na każdym typie skóry, zwłaszcza tej szczególnie narażonej na szkodliwe czynniki środowiska (smog, klimatyzację czy zmiany pogodowe). Nam najbardziej podoba się też uczucie totalnego odświeżenia, które pozostawia na twarzy.
2. Estée Lauder Perfectly Clean
118,90 zł
125 zł
124,99 zł
Pianka przeciw niedoskonałościom do codziennej pielęgnacji
- odblokowuje pory
- hamuje powstawanie zaskórników
- można używać jej jako maseczki oczyszczającej
Marka Estée Lauder ma w swojej ofercie nie tylko fantastyczne kosmetyki do makijażu, ale też produkty do pielęgnacji skóry. Pianka Perfectly Clean jest jedną z najlepszych na rynku.
Dokładnie oczyszcza i odblokowuje pory, co natomiast hamuje powstawanie zaskórników i niedoskonałości. Twoja cera pozostaje czysta i odświeżona, a także bardzo gładka w dotyku. To delikatny kosmetyk, który pasuje do każdego rodzaju skóry.
Pianki
Wyjątkową wygodą oraz przyjemnością stosowania w trakcie mycia i oczyszczania skóry twarzy charakteryzują się kosmetyki w postaci pianki i żelu. Ich lekka i delikatna konsystencja nie wysuszy Twojej cery.
Pianka oczyszczająca stosowana w dwuetapowym demakijażu, posiadająca przyjemną, otulającą formułę pozwoli na dokładne umycie twarzy, a także pomoże w pozbyciu się resztek makijażu oraz pozostałości po innych, cięższych produktach oczyszczających. Koniecznie sprawdź jak pianka do zmywania twarzy łatwo się rozprowadza i skutecznie domywa cerę po wstępnym demakijażu.
Natomiast jeśli wolisz dermokosmetyk zastępujący dwa produkty w jednym sięgnij po żel micelarny. Unikalne połączenie płynu micelarnego i żelu do mycia oraz wygoda stosowania zachwycą Cię natychmiast. Możesz go stosować tak jak lubisz, nakładając na wacik lub zmywając twarz czystymi dłońmi i spłukując wodą. Żele do mycia i zmywania makijażu zaskoczą Cię także swoimi właściwościami nawilżającymi i odświeżającymi, a także działaniem antybakteryjnym i oczyszczającym pory, a promienna cera stanie się Twoją wizytówką.
Domyślnie Nazwa A-Z Nazwa Z-A Cena rosnąco Cena malejąco Najnowsze Najstarsze BestsellerDopasowujemy kolejność wyświetlanych wyników w odpowiedzi na Twoje wyszukiwanie oraz wybranych przez Ciebie opcji sortowania. Dowiedz się więcej
Jak działa olejek do demakijażu?
Tłuszcz świetnie rozpuszcza tłuszcz i właśnie na tej zasadzie opiera się skuteczność olejków do demakijażu. To tak jak z emulgowaniem oleju po zabiegu olejowania włosów – najlepiej usuwa go emolientowa maska lub odżywka, a więc taka, która wysoko w składzie ma właśnie oleje roślinne. Mimo że olejek do demakijażu delikatnie działa na skórę, świetnie rozpuszcza sebum oraz produkty użyte do makijażu. Razem z nimi znikają także zanieczyszczenia zgromadzone na skórze w ciągu dnia. Zawarte w olejkach do demakijażu naturalne oleje zawierają również mnóstwo odżywczych składników, dzięki czemu poprawiają nawilżenie skóry, uelastyczniają ją i wygładzają.
Dostępne w sklepach olejki do demakijażu są dość uniwersalne. Nie oznacza to jednak, że jeden i ten sam będzie idealny do każdego rodzaju cery. Dłuższą chwilę na wybór powinny poświęcić osoby ze skórą problematyczną. Pamiętajcie koniecznie o sprawdzeniu składu, aby upewnić się, że nie znajdują się w nim komponenty komedogenne, na które wasza cera tłusta, trądzikowa lub mieszana może negatywnie zareagować. Do olejów o właściwościach zapychających zalicza się między innymi:
Zobacz także
- olej kokosowy,
- olej z awokado,
- olej z kiełków pszenicy,
- olej lniany,
- olej z pestek moreli.