Zel oczyszczający do twarzy - Tajemnice promiennej skóry

Vianek Normalizujący żel myjący do twarzy

Ten naturalny żel do mycia twarzy zawiera m.in. ekstrakt z kory wierzby białej, kwas salicylowy i olejek eukaliptusowy, które wykazują właściwości normalizujące, ściągające i oczyszczające. Skutecznie odblokowuje pory oraz przyspiesza regenerację blizn i innych zmian skórnych. Nadaje się do codziennego mycia twarzy, a najlepiej sprawdzi się u osób z cerą problematyczną i przetłuszczającą się.

“Dla mnie żel jest rewelacyjny. Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do przesuszania i co jakiś czas pojawiają się niespodzianki. Ten żel sprawił, że tych niespodzianek jest mniej, a skóra się aż tak nie przesusza. Nie podrażnia skóry. Ma przyjemny zapach. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy mniej niż jedna pompka na całą twarz. Polecam!” (Katarzyna, Makeup.pl)

Caudalie Vinopure Pore Purifying Gel Cleanser

materiały prasowe

Bezzapachowa, niekomedogenna i niewysuszająca formuła produktu francuskiej marki Caudalie zawiera przeciwutleniające polifenole, oczyszczające olejki eteryczne i nawilżającą wodę z winogron. Żel dogłębnie oczyszcza pory, minimalizuje zaskórniki i wypryski, a dzięki braku zawartości mydła i siarczanów i naturalnemu składowi, stanowi bezpieczny wybór nawet dla osób z wrażliwą cerą.

“Piękny zapach, skóra po umyciu jest gładka. Nie ma uczucia nieprzyjemniej napiętej/ściągniętej skóry. Dla mnie przy stosowaniu kosmetyków ważne jest, aby były pochodzenia naturalnego. Ten produkt spełnia moje wymagania. Polecam!” (Ola, Caudalie)

Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm

Produkt, który został spopularyzowany szczególnie przez brytyjską influencerkę Molly-Mae Hague, ma dziś tysiące fanek na całym świecie. To w zasadzie żel-balsam, który z łatwością usuwa makijaż, zanieczyszczenia i sprawia, że cera staje się miękka i rozświetlona. Jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów marki Elemis z trzech powodów: odżywia jak balsam, łatwo usuwa makijaż jak olejek oczyszczający i nawilża jak mleczko. To mieszanka 9 olejków eterycznych, w tym lawendy, rumianku i eukaliptusa, która pachnie jak niebo w słoiku.

"Używam tego produktu już od kilku tygodni i uwielbiam go. Potrzeba niewielkiej ilości na całą twarz, aby usunąć nawet pełny makijaż przy bardzo małym wysiłku." (Mia, Influenster)

10 najlepszych żeli do mycia twarzy – ranking 2024

Żel do mycia odgrywa bardzo ważną rolę w codziennej pielęgnacji skóry twarzy, dlatego powinien być dobrany do niej tak samo starannie jak krem czy tonik. Większość kosmetyków oczyszczających oprócz zmycia ze skóry codziennych zanieczyszczeń, sebum czy makijażu, ma również inne właściwości i niesie cerze wiele innych korzyści.

Warto pamiętać, że żel do mycia twarzy to kosmetyk, którego używamy codziennie, czasem nawet kilka razy na dzień. Musi on być więc dobrany indywidualnie do typu skóry, aby spełniał jej wszystkie potrzeby, nie wysuszał jej i nie podrażniał.

W sprzedaży dostępne są różne kosmetyki tego typu, w tym także naturalne żele do mycia twarzy. Ranking, który przygotowaliśmy, pomoże ci wybrać najlepszy dla ciebie. Znajdziesz w nim dobre i tanie żele do mycia twarzy, a także te z wyższej półki cenowej z innowacyjnymi składnikami.

Co mi w nim jeszcze nie pasuje to to, że po umyciu nim buzi nawet zanim jeszcze nałożę żel do mycia twarzy mam mgłę na oczach, po myciu żelem jest to samo, więc z tego aspektu kosmetyku nie jestem zadowolona.

Czytaj dalej...

Mam cerę wrażliwą z tendencjami do masakrycznego przetłuszczania w najmniej odpowiednim do tego momencie , która najpierw potrzebuje nawilżenia i odżywienia a dopiero potem matowienia i walki ze strefami problematycznymi.

Czytaj dalej...

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Chloride, Capryl Capramidopropyl Betaine, Panthenol, Niacinamide, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Czytaj dalej...

Skuteczność efekt działania kosmetyku Konsystencja jeśli dotyczy Trwałość użytego kosmetyku na twarzy ciele Wydajność Stosunek ceny do jakości Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistego Opakowanie estetyka i użyteczność.

Czytaj dalej...