MANICURE I PIELĘGNACJA DŁONI

MANICURE

Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Przy użyciu specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników. Kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci których używamy w naszym salonie charakteryzują się udowodnioną skutecznością, dzięki czemu zabiegi z ich użyciem gwarantują, że uzyskasz zdrowe i pięknie wyglądające dłonie i paznokcie.

MANICURE JAPOŃSKI

Jest to metoda która wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni. Japoński manicure to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci oraz zasila je w składniki naturalne takie jak witaminy A + E, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia do ok. 2 tygodni. Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje. Metoda hybrydowa zakłada się na naturalnej płytce paznokcia, dzięki temu paznokieć nie jest uszkadzany.

Nie ma możliwości przedłużenia paznokcia. Na lakierze hybrydowym można umieścić jedynie bardzo delikatne zdobienia. Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące, znacznie bardziej niż w przypadku klasycznego manicure. Można go powtarzać tak często jak się chce, bo zabieg nie osłabia płytki paznokcia.

Wróć do: Rodzaje zabiegów