Dla stałych Klientów atrakcyjne rabaty
zapytaj o szczegóły w salonie
Studio Urody Perła zaprasza  od  poniedziałku  do  piątku w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 15:00

Studio Urody Perła
Oaza relaksu i piękna. Tu nie jesteś naszym klientem. Tu stajesz się naszym Gościem. Wystarczy, że przekroczysz nasz próg, a poczujesz zew wyjątkowości. Wyjątkowości, którą obdarzamy naszych Gości. Przyjdź, a zostaniesz przywitany serdecznym uśmiechem i urzekającą atmosferą. Tak rozpoczniesz relaks w Studiu Urody „Perła”.

Do Twojej dyspozycji pozostaje każdy z naszych specjalistów. Doradzi, pomoże i zamieni słowo. Ich profesjonalizm i kreatywność będziesz mógł poczuć na własnej skórze. Gwarantujemy pełne zadowolenie, ponieważ zatrudniamy ludzi, którzy kochają to co robią. Bo gdy szukasz świetnego makijażu, przyjemnej pielęgnacji ciała i niezapomnianego masażu, to szukasz kogoś kto z fascynacją i pasją zrealizuje Twoje życzenie.

Jak zapewne wiesz, salon urody to nie tylko jego pracownicy. To również kosmetyki. Studio Urody „Perła” dba o Ciebie za pomocą najbardziej szanowanych marek na świecie. To produkty z kraju słynącego z elegancji i stylu w obszarze kosmetyki, z kraju uznawanego za dyrygenta współczesnej mody. Korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszych włoskich kosmetyków.
 


© 2010 Perła Studio Urody
Projekt i wykonanie: Best Project