Dla stałych Klientów atrakcyjne rabaty
zapytaj o szczegóły w salonie
Studio Urody Perła zaprasza  od  poniedziałku  do  piątku w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 15:00

Zabiegi pielęgnacji twarzy
HYDRA SYSTEM Z MASKĄ KOLAGENOWĄ

Zabieg intensywnie nawilżający skórę z płatem kolagenowym i pielęgnacją oczu do wszystkich typów skór wymagających nawilżenia.

Rezultaty:
Eliminacja oznak stresu, skóra odświeżona i niezwykle gładka w dotyku.

Więcej…
 
Zabiegi aparaturowe
Mikrodermobrazja diamentowa

Mikrodermobrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powoduje uczuleń. Zaletami są ponadto szybko widoczne efekty regeneracji skóry, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, likwidacja drobny zmarszczek i uszkodzenia skóry. Zalecane seria min. 5 zabiegów.

Więcej…
 
Zabiegi pielęgnacji ciała
PHYTODREN

Innowacyjny zabieg na ciało o intensywnym działaniu drenującym w efektywny sposób zwalczający niedoskonałości spowodowane przez zatrzymanie wody w organizmie. Polecany również dla tych którzy posiadają skłonność do kruchych naczyń krwionośnych.
Więcej…
 
Masaż

Zabieg fizjoterapeutyczny o bardzo dalekiej historii. Pierwsze wzmianki o takim sposobie leczenia, możemy znaleźć w dziełach z 3000 lat p.n.e.  Swoje początki zawdzięcza rytuałom religijnym w Chinach i Indiach. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu i niezwykle korzystnemu oddziaływaniu na ludzkie ciało, masaż stał się jedną z najlepszych form leczenia i relaksu.

Więcej…
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
PRZECIWZMARSZCZKOWY ZABIEG NA DŁONIE
Skóra jędrna i delikatna. Podaruj swoim dłoniom odrobinę młodości.

ZABIEG Z PARAFINĄ
Perfekcyjne nawilżenie dłoni i stóp. Zabieg, który ożywi Twoją skórę.
Więcej…
 
Makijaż i kosmetyka tradycyjna
Chcesz czuć się atrakcyjnie i naturalnie? Szukasz czegoś subtelnego i delikatnego?
Makijaż dzienny spełni wszystkie te wymagania. Nasze stylistki stworzą makijaż jakiego potrzebujesz. Subtelnie podkreślą kolor Twoich oczu, taktownie uwydatnią usta. Usiądź w fotelu i niech dzień rozpocznie się na nowo.
Więcej…
 © 2010 Perła Studio Urody
Projekt i wykonanie: Best Project