Opinie na temat kremu do twarzy Elizabeth Arden
Zobacz oferty
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Recenzje 197
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 9
5 / 5
11 lipca 2024, o 14:58
Używa produktu od: rok lub dłużej
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl
świetny produkt!
W końcu jakiś SPF który mnie nie zapchał i jest przy okazji wydajny. Testowałam wiele SPFów do twarzy ale ten zdecydowanie wygrywa. Szybko się wchłania, nie bieli, nie roluje i jest wydajny. Polecam bardzo!
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 8
5 / 5
28 czerwca 2024, o 21:20
Używa produktu od: rok lub dłużej
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl
Najlepszy spf
Jest to zdecydowanie najlepszy krem z spf 50!! Próbowałam bardzo dużo kremów przeciwsłonecznych ale żaden nie miał podjazdu do tego! Mam już 4 opakowanie i nie zamierzam nigdy z niego zrezygnować! NAJLEPSZY! Nie bieli się i cudownie się wchłania. Wszystko na plus
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 128
5 / 5
20 czerwca 2024, o 12:15
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: kilka opakowań
Kupiony w: Drogeria internetowa
Lubię go
Mam skórę podatną na przebarwienia dlatego dla mnie wysoka ochrona SPF jest szczególnie ważna. Wiele ich już przetestowałam i wiem, że wiele kremów z filtrem ma tłustą gęstą konsystencję która roluje się na skórze, kłóci z podkładem. Tutaj nie ma tego problemu. Krem jest wystarczająco lekki, a przy tym dobrze nawilża i chroni. Nie zauważyłam żadnych posłonecznych zaczerwień po przebywaniu na słońcu.
- Adenosine,
- Aqua,
- Argania Spinosa Oil,
- BHT,
- Butylene Glycol,
- Camellia Sinensis Leaf Extract,
- Cetearyl Alcohol,
- Citral,
- Citronellol,
- Coffea Arabica Extract,
- Cyclopentasiloxane,
- Dimethicone,
- Diospyros Kaki Leaf Extract,
- Dipropylene Glycol,
- Disodium EDTA,
- Ethylhexylglycerin,
- Geraniol,
- Glycerin,
- Isohexadecane,
- Lecithin,
- Limonene,
- Linalool,
- Niacinamide,
- Octyldodecanol,
- Olea Europaea Oil,
- Pelargonium Graveolens Oil,
- Phenoxyethanol,
- Polysorbate 80,
- Sodium Hyaluronate,
- Sorbitan Olivate,
- Squalane,
- Stearic Acid,
- Tocopheryl Acetate
4,9 /5 na 100 recenzji
4,9 /5 na 107 recenzji
4,9 /5 na 58 recenzji
Recenzje 41
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 337
Napisanych recenzji: 1187
3 / 5
20 czerwca 2024, o 15:38
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Hebe
zużyłam, nie wrócę
Cała linia Ginseng Berry bardzo mnie interesowała już od lat. W końcu zdecydowałam się na zakup, zaczęłam od kremu i . jakoś mnie nie porwał.
W pielęgnacji stawiam przede wszystkim na nawodnienie mojej odwodnionej cery, ale też inwestuję w preparaty, które pozwolą mi zachować dłużej młodość mojej 40letniej cery. Jak na razie idzie mi to dobrze, skromnie rzecz ujmując.
- OPAKOWANIE: krem znajduje się w tekturowym pudełku w kolorze odpowiadającym szklanemu, solidnemu słoikowi, który chowa sam krem. Szata graficzna jest minimalistyczna, dla mojego oka to bajka. Do tego ten krwisty kolor. naprawdę słoik cieszy oko.
- KONSYSTENCJA: krem posiada bogatszą formułę, ale nie obciąża cery, gładko i przyjemnie sunie po skórze i dobrze się wchłania.
- ZAPACH: nie należy do udanych, przyznaje, jest sztucznie cytrusowy, ale nie drażnił mnie szczególnie, na szczęście nie był trwały
- DZIAŁANIE: powiem szczerze, że krem jest dla mnie kosmetykiem neutralnym. Nie zdziałał nic szczególnego. Po kremie mogłabym spodziewać się podbicia mojej rutyny pielęgnacyjnej, ale po zużyciu całego opakowania, przez te kilka miesięcy stosowania kosmetyku, moja skóra, owszem nadal dobrze wygląda, ale działam tu retinolem, kwasami i intensywnym nawilżeniem. ten krem nie wniósł niczego dodatkowo.
Nakładałam produkt na serum, ale potrzebowałam jeszcze na ten krem dołożyć nawilżenia, co jednak spowodowane jest wspomnianym odwodnieniem. Ponieważ ten kosmetyk nie jest skierowany na ten problem, to trudno mu tu zarzucać wadę. Owszem, nawilżył i dla skór, które nie walczą z odwodnieniem może to być wystarczające. Dlatego nie mogę tutaj brać tego za wadę. Nie. Krem fajnie nawilża.
Skóra po zastosowaniu była przyjemnie gładka, miękka, ale obietnice producenta raczej są nad wyraz przerysowane.
U nas zapłacisz kartą