Opinie na temat kremu do twarzy Elizabeth Arden

Zobacz oferty

Zdjęcia recenzentek

Zgłoś treść Emulsja nawilżająca o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej dostosowana do wymagającego typu skóry oraz pielęgnacji w warunkach intensywnego nasłonecznienia. Zawiera fotostabilny układ filtrów nowej generacji o szerokim spektrum pochłaniania promieni UV.

WSKAZANIA
Skóra normalna, naczynkowa, z przebarwieniami. Polecany przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach estetycznych. Do stosowania przy ekstremalnym nasłonecznieniu, również dla osób aktywnie uprawiających sporty.

EFEKT MED
• Zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
• Zapobiega podrażnieniom słonecznym.
• Chroni naskórkowe zmiany barwnikowe - znamiona i pieprzyki.
• Zabezpiecza skórę przed powstawaniem przebarwień.
• Wyrównuje koloryt i kryje niedoskonałości skóry.
• Przywraca cerze zdrowy i młodzieńczy wygląd.

Recenzje 41

  • Od najwyższej oceny
  • Od najniższej oceny
  • Sortowanie domyślne
  • Od najstarszych

Dodanych produktów: 337

Napisanych recenzji: 1187

3 / 5

20 czerwca 2024, o 15:38

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Hebe

zużyłam, nie wrócę

Cała linia Ginseng Berry bardzo mnie interesowała już od lat. W końcu zdecydowałam się na zakup, zaczęłam od kremu i . jakoś mnie nie porwał.

W pielęgnacji stawiam przede wszystkim na nawodnienie mojej odwodnionej cery, ale też inwestuję w preparaty, które pozwolą mi zachować dłużej młodość mojej 40letniej cery. Jak na razie idzie mi to dobrze, skromnie rzecz ujmując.

- OPAKOWANIE: krem znajduje się w tekturowym pudełku w kolorze odpowiadającym szklanemu, solidnemu słoikowi, który chowa sam krem. Szata graficzna jest minimalistyczna, dla mojego oka to bajka. Do tego ten krwisty kolor. naprawdę słoik cieszy oko.

- KONSYSTENCJA: krem posiada bogatszą formułę, ale nie obciąża cery, gładko i przyjemnie sunie po skórze i dobrze się wchłania.

- ZAPACH: nie należy do udanych, przyznaje, jest sztucznie cytrusowy, ale nie drażnił mnie szczególnie, na szczęście nie był trwały

- DZIAŁANIE: powiem szczerze, że krem jest dla mnie kosmetykiem neutralnym. Nie zdziałał nic szczególnego. Po kremie mogłabym spodziewać się podbicia mojej rutyny pielęgnacyjnej, ale po zużyciu całego opakowania, przez te kilka miesięcy stosowania kosmetyku, moja skóra, owszem nadal dobrze wygląda, ale działam tu retinolem, kwasami i intensywnym nawilżeniem. ten krem nie wniósł niczego dodatkowo.

Nakładałam produkt na serum, ale potrzebowałam jeszcze na ten krem dołożyć nawilżenia, co jednak spowodowane jest wspomnianym odwodnieniem. Ponieważ ten kosmetyk nie jest skierowany na ten problem, to trudno mu tu zarzucać wadę. Owszem, nawilżył i dla skór, które nie walczą z odwodnieniem może to być wystarczające. Dlatego nie mogę tutaj brać tego za wadę. Nie. Krem fajnie nawilża.
Skóra po zastosowaniu była przyjemnie gładka, miękka, ale obietnice producenta raczej są nad wyraz przerysowane.

Recenzje 197

  • Od najwyższej oceny
  • Od najniższej oceny
  • Sortowanie domyślne
  • Od najstarszych

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 9

5 / 5

11 lipca 2024, o 14:58

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

świetny produkt!

W końcu jakiś SPF który mnie nie zapchał i jest przy okazji wydajny. Testowałam wiele SPFów do twarzy ale ten zdecydowanie wygrywa. Szybko się wchłania, nie bieli, nie roluje i jest wydajny. Polecam bardzo!

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 8

5 / 5

28 czerwca 2024, o 21:20

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Najlepszy spf

Jest to zdecydowanie najlepszy krem z spf 50!! Próbowałam bardzo dużo kremów przeciwsłonecznych ale żaden nie miał podjazdu do tego! Mam już 4 opakowanie i nie zamierzam nigdy z niego zrezygnować! NAJLEPSZY! Nie bieli się i cudownie się wchłania. Wszystko na plus

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 128

5 / 5

20 czerwca 2024, o 12:15

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Lubię go

Mam skórę podatną na przebarwienia dlatego dla mnie wysoka ochrona SPF jest szczególnie ważna. Wiele ich już przetestowałam i wiem, że wiele kremów z filtrem ma tłustą gęstą konsystencję która roluje się na skórze, kłóci z podkładem. Tutaj nie ma tego problemu. Krem jest wystarczająco lekki, a przy tym dobrze nawilża i chroni. Nie zauważyłam żadnych posłonecznych zaczerwień po przebywaniu na słońcu.

Recenzje 5

  • Od najwyższej oceny
  • Od najniższej oceny
  • Sortowanie domyślne
  • Od najstarszych

Dodanych produktów: 356

Napisanych recenzji: 637

5 / 5

23 marca 2022, o 07:02

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Pozytywne zaskoczenie

Krem kupiłam w dwupaku razem z kremem na dzień w strefie wolnocłowej z katalogu pokładowego linii Enter Air za 99 zł.
O ile krem na dzień zużyłam bez entuzjazmu jakiś czas temu , to krem na noc musiał po niemiłych doświadczeniach nieco odleżeć w domowych zakamarkach.
A szkoda ,że musiał leżeć ,bo okazał się zupełnie inny niż jego brat z dwupaku.

Moja skóra dojrzała, mieszana w dobrej kondycji z niewielką ilością zmarszczek bez przebarwień.

Opakowanie kremu to granatowy, szklany, elegancki słoiczek z białą nakrętką.
Pojemność standardowa - 50 ml.
Konsystencja produktu - lekka, aksamitna,
Kolor kremu - delikatnie fiołkowy, fioletowy,
zapach - lekko apteczny , ziołowy, przyjemny.

Krem łatwo rozprowadza się na skórze dzięki niezwykle lekkiej konsystencji.
Skóra błyskawicznie chłonie produkt odwdzięczając się niesamowicie miękką, gładką i aksamitną w dotyku powierzchnią.
Po przebudzeniu twarz jest nawilżona, pełna blasku, promienna i zdrowa.

Krem mnie zaskoczył ,okazał się zgoła inny od poprzedniego .
To lekki, świeży krem ,który dobrze współgra z serum ,a działanie nawilżające , wygładzające i relaksujące widać na mojej skórze,. moja twarz promienieje jest w pełni zregenerowana i ukojona.

ZALETY: + nawilża, regeneruje , odżywia i wygładza
skórę
+ lekka ,przyjemna konsystencja
+ szybko się wchłania nie pozostawiając
lepkiej i tłustej warstwy
+ niespotykany kolor produktu- fioletowy WADY: -

It also exibits questionable behaviour in the presence of UV light and was the center of a debate between the non-profit group, EWG whose intentions are no doubt good, but its credibility is often questioned by scientists and a group of scientists and dermatologists lead by Steven Q.

Czytaj dalej...

On nie widzi większej różnicy między tym kremem a np z Tołpy dla mężczyzn 30 chociaż tamten miał ładny męski zapaszek Tak samo nawilża, tak samo pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu i efekt jest właściwie taki sam.

Czytaj dalej...

Działanie kremu można też spotęgować, regularnie stosując serum do twarzy i maseczki w płachcie lub w kremie, które dzięki skoncentrowanemu działaniu składników odżywczych intensywnie pielęgnują skórę.

Czytaj dalej...

Nie mogłam ich nawet pomalować, ponieważ były zwinięte w cieniutki rulonik na szczęście moja przyjaciółka zlitowała się nade mną i podarowała mi w prezencie, później bez skrupułów kupowałam kolejne opakowania.

Czytaj dalej...