Opinie na temat kremu do twarzy Garnier - Który produkt zasługuje na Twoje zaufanie?
Zdjęcia recenzentek
Zgłoś treść Tonik ściągająco - oczyszczający to idealny produkt dla takiej cery podatnej na niedoskonałości.
Dzięki połączeniu kwasu salicylowego i cynku znanego ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, jego formuła zwęża pory, osusza niedoskonałości i ujednolica cerę, dając efekt oczyszczenia widoczny aż do 4 godzin.
- Aqua,
- Aroma,
- Benzophenone-4,
- CI 42090,
- Citral,
- Dipropylene Glycol,
- Glycerin,
- Hexyl Cinnamal,
- Limonene,
- Linalool,
- PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,
- Parfum,
- Propylene Glycol,
- Salicylic Acid,
- Sodium Hydroxide
Aqua, Alcohol Denat., Dipropylene Glycol, Glycerin, Salicylic Acid, Zinc Gluconate, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Benzophenone-4, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, CI 42090, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicytate, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Recenzje 16
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 6
1 / 5
1 lipca 2024, o 02:06
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: tydzień
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria internetowa
Masakra.
Kupiłam ten produkt z racji iż byl bardzo polecany w internecie. Jakiego rozczarowania doznałam, po tym jak zaaplikowałam mgiełkę.
Zacznijmy od pierwszej kwestii. Produkt jest BARDZO tłusty. Rozpuszcza makijaż w mgnieniu oka, wyglądamy po prostu jakbyśmy posmarowali się olejem na twarzy. :(
Druga kwestia jest fakt, że wcale się nie wchłania. Uczucie tłustości i ciężkości towarzyszy cały czas. Po użyciu tej mgiełki miałam także wysyp na twarzy.
Zdecydowanie NIE polecam.
WADY: tłusty
nie wchłania się
rozpuszcza makijaż
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 83
1 / 5
16 czerwca 2024, o 12:30
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: 2 tygodnie
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Inna drogeria
Dałabym zero
Kupiłam ten produkt z dwóch powodów, pierwszy jako alternatywa dla innej droższej mgiełki z SPFem. Drugi, by w ciągu dnia szybko reaplikować filtr. Niestety podczas używania produktu nie zaoszedziłam, ani czasu, ani pieniędzy. Producent koncepcję miał dobrą jednak po drodze coś poszło nie tak.
Według producenta produkt jako hypoalergiczny zalecany jest do skóry wrażliwej, idealny do stosowania na makijaż, nietłusty, szybko wchłanialny.
Sposób zastosowania: wstrzasnąć, obficie spryskać twarz i poczekać do wchłonięcia.
Niestety cały ten opis z instrukcją użycia brzmi jak kiepski żart.
Jak dla mnie nie jest to produkt hypoalergiczny, po zastosowaniu czy na makijaż czy bez, wywołuje straszne szczypanie i ciągnięcie skóry również stosowany w okolice oczu doprowadza do ich łzawienia. Na makijaż nie nadaje się wcale, ponieważ po prostu go rozpuszcza. Użyty na makijaż czy też bez makijażu nie jest w ogóle wchłanialny, czekałam ponad godzinę na jego wchłonięcie i niestety, żeby pozbyć sie efektu jaki daje musiałam rozprowadzić go dłońmi co zrujnowało całkowicie cały makijaż. Efekt jaki daje to porcelanowa (zbyt bardzo biała, nawet jak dla mojej jasnej cery) twarz okropnie się świecąca, produkt oblepia wszystkie włoski jakie występują na twarzy. Mgiełka pozostawia twarz tłustą i bardzo lepiąca.
Dawałam temu SPFowi wiele szans, stosowałam na buzię oczyszczoną bez make upu czy pielęgnacji wielowarstwowej i było tak samo, z tą różnicą że szczypał i piekł jeszcze bardziej.
Recenzje 73
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 8067
Napisanych recenzji: 4793
5 / 5
25 czerwca 2024, o 11:54
Używa produktu od: miesiąc
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Mam już swoje sprawdzone kremy do twarzy, ten jednak mile mnie zaskoczył. Ma przyjemną lekką formułę, delikatny zapach, zapewnia długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry.
To jeden z kremów od Garnier, jakie ostatnio używałam poszukując czegoś, co sprawdzi się na mojej wymagającej cerze. Moja skóra ostatnio przechodzi prawdziwy okres buntu i zmieszanej chwilowo przechodzi w suchą, więc poszukuję kosmetyków dobrze nawilżających. Mam już swoje sprawdzone kremy do twarzy, ten jednak mile mnie zaskoczył. Ma przyjemną lekką formułę, delikatny zapach, zapewnia długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry.
Krem znajduje się w kartoniku o biało-złotej kolorystyce z różowymi elementami i ilustracja przedstawiającą liście aloesu, prezentuje się bardzo podobnie do innych kosmetyków z tej samej serii. Z każdej strony kartonika znajdziemy informacje na temat kosmetyku i jego głównych składników. Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku. Dzięki temu, że jest to słoiczek mamy pewność, że zużyjemy produkt do końca bez konieczności męczenia się z opakowaniem, rozcinania i innych zabaw. To lubię właśnie w słoiczkach. Słoiczek jest dosyć ciężki, jednak dobrze leży w dłoni.
Moja cera bardzo lubi kosmetyki z dodatkiem aloesu, więc po przeczytaniu opisu produktu od razu poczułam, że to coś dla mnie. Kosmetyk bardzo spodobał mi się pod względem działania i konsystencji. Jest to lekko zielony, puszysty krem, który posiada aksamitną, gęstą konsystencję. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Dobrze i szybko się wchłania, pozostawia tylko leciutką warstwę ochronną. Nadaje się pod makijaż, ponieważ dobrze współgra z podkładem i innymi kosmetykami kolorowymi. Krem bardzo dobrze nawilża, wygładza, niweluje uczucie dyskomfortu. Nie zapycha mojej mieszanej cery. Plusem jest to, że jest to krem do stosowania na dzień i na noc, dzięki czemu działanie kremu jest ciągłe. Krem spełnia wszystkie obietnice producenta – świetnie nawilża, wygładza skórę, redukuje uczucie suchości i ściągnięcia dając skórze komfort i ukojenie. Na pochwałę zasługuje na prawdę dobry skład z mnóstwem dobroci takich jak masło shea, gliceryna,olej sojowy, sok z aloesu, ekstrakt z winogron, kwas hialuronowy. Ma wegańską formułę i aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Fajnie, że drogeryjne marki wypuszczają tak dobre kosmetyki w przystępnej cenie.
Zobacz oferty
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Zdjęcia recenzentek
Zgłoś treść Zawsze lepiej w duecie niż solo, bo tandem może więcej! Eksperci Garnier też wyznają tą prawdę i dlatego w najnowszym kremie Hyaluronic Aloe Jelly połączyli dwa wyjątkowe, choć zupełnie różne składniki, by powstał produkt, który nawilża, pielęgnuje, ale także koi skórę, zapewniając jej komfort przez cały dzień!
Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Nowy lekki żel koi, odpowiednio nawilża oraz przywraca skórze sprężystość, a co najważniejsze - idealnie się wchłania. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania! Natura i innowacja zamknięte w żelowej konsystencji #Razemnajlepiej!
Formuła kremu jest tak wyjątkowa, że można stosować go na trzy różne sposoby. Po pierwsze, jako dzienną pielęgnację, by naturalny i zdrowy wygląd skóry towarzyszył ci przez cały dzień. Nałożony wieczorem dba o to, by rano skóra obudziła się wypoczęta i świeża. Krem może posłużyć także jako głęboko nawilżająca maseczka. Wystarczy zaaplikować nieco większą ilość produktu na trzy minuty, a w lustrze przywita cię promienna i nawilżona twarz. I to bez konieczności spłukiwania.
U nas zapłacisz kartą