Czy plasterki Isana są skuteczne na pryszcze?
Najlepsze plastry na wypryski – ranking plasterków na niedoskonałości TOP 7
Leczenie trądziku – objawy, przyczyny, rodzaje choroby
Jak zrobić domowe maseczki na trądzik? Problem ze skórą, który rozwiążesz prostymi i naturalnymi sposobami
Dieta na trądzik jadłospis. Najlepsze przepisy!
L’biotica, Punktowe plasterki na wypryski
Te plasterki sprawdzą się idealnie u tych z Was, które chcą walczyć z niedoskonałościami w możliwie najbardziej dyskretny sposób. Mają one bowiem postać przezroczystych powłoczek różnej wielkości, którą można dostosować do rozmiarów skazy. Bardzo dobrze trzymają się na skórze i mogą być stosowane na rozmaite zmiany trądzikowe – wykwity podskórne, grudki, pryszcze z widocznym zaawansowanym stanem zapalnym). Wykazują wysuszające działanie dzięki dodatkowi ekstraktów z drzewa herbacianego i wierzby kanadyjskiej. Skutecznie redukują szpecące skórę zmiany, szczególnie jeśli przykleimy je na wczesnym etapie rozwoju wyprysku.
PLASTRY “STANDARDOWE” na wypryski
CETTUA, plastry transparentne
ISANA, plastry przeciw wypryskom
NIUQI, plastry punktowe (Biedronka)
(są bardzo słabe. Polecam tylko żeby nie rozdrapywać.)
Oto koniec naszego przeglądu najlepszych plasterków na wypryski dostępnych stacjonarnie. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich swojego ulubieńca, który pomoże Wam utrzymać skórę w idealnym stanie. Testowaliście któreś z tych plasterków? Jak wrażenia? Dajcie znać na naszych social mediach!
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie, aby zapamiętać Twoje preferencje podczas kolejnych wizyt. Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ" zgadzasz się na używanie WSZYSTKICH plików cookie.
Plastry na pryszcze - jak je stosować i które wybrać?
Plastry na pryszcze to błyskawiczny sposób na pozbycie się skórnych niedoskonałości. Wystarczy nakleić je na oczyszczoną skórę i zostawić na kilka godzin. Po pryszczach nie będzie śladu!
fot. Adobe Stock, Romario Ien
Plastry na pryszcze to nic innego jak małe, przeźroczyste naklejki nasączone składnikami aktywnymi, które przyśpieszają gojenie się zaognionych miejsc. Wykazują również działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
Ich skład oparty jest w dużej mierze o kwas salicylowy, olejek z drzewa herbacianego, niacynamid, olejek eukaliptusowy i cynk.
Plastry na pryszcze wykazują działanie wysuszające, więc są w stanie znacząco zmniejszyć nawet duże ropne zmiany. Do tego potrafią zredukować opuchliznę i zaczerwienienie, a niektóre z produktów mają działanie rozjaśniające - sprawdzą się np. przy istniejących już bliznach potrądzikowych.
Plastry na pryszcze to dobre rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych. Działają szybko, punktowo i bezpośrednio.