Wszystko, co musisz wiedzieć o organicznym kremie BB 5w1 So Bio
SKŁAD
Anthemis Nobilis Flower Water*, Aqua (Water), Dicaprylyl Ether, Dicaprylyl Carbonate, Coco-Caprylate/Caprate, Cocoglycerides, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Hydrogenated Castor Oil, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Wax/Polyglyceryl-3 Esters, Lauroyl Lysine, Zinc Oxide, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Trihydroxystearin, Sodium Levulinate, Iris Germanica Root*, Oryza Sativa (Rice) Hull Powder*, Parfum (Fragrance), Punica Granatum Seed Oil*, Aluminum Hydroxide, Sodium Benzoate, Bisabolol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Glycerin, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Phytosphingosine, Lactic Acid, Lysine, Magnesium Chloride, Geraniol, Tocopherol, Citronellol, Rosmarinus Officinalis(Rosemary) Extract*. MAY CONTAIN: CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), MICA, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES). ?
* z rolnictwa ekologicznego
99% skłądników jest pochodzenia naturalnego
37% składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego
Krem BB bardzo dobry. Super sie rozprowadza, nawilza, nie podkresla suchych skorek. Buzia wyglada bardzo swiezo. Kolor idealny. Mimo wszystko, następnym razem spróbuje innego. Chce poprobować roznych, ponieważ dopiero zaczynam przygodę z kosmetykami naturalnymi,) obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Paczka przyszła bardzo szybko. i jak otworzylam byłam zaskoczona jaka mila niespodzianka w środku czekała,) szczerze polecam.
Krem CC Perfect, 20 clair, organiczny, EcoCert, 30 ml, SO'BiO
Przeciw zaczerwienieniom, zmęczeniu, braku blasku skóry.
CC Crème Perfect Bio SO'BiO étic to idealne połączenie makijażu i pielęgnacji skóry! Wzbogacony kojącą organiczną wąkrotą azjatycką, organicznym rumiankiem i kwasem hialuronowym głęboko nawilża skórę, jednocześnie ją chroniąc. Wielofunkcyjny, błyskawicznie ujednolica Twoją skórę:
Przeciw zaczerwienieniom: tuszuje drobne zaczerwienienia i niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery.
Przeciw zmęczeniu tuszuje cienie i obrzęki oraz oznaki zmęczenia.
Rozświetla cerę.
Niezwykle wygodny, jego płynna konsystencja wtapia się w skórę, zapewniając naturalne wykończenie bez skazy.
SO'BiO étic CC Perfect zapewnia optymalne pokrycie dla naturalnie jednolitej cery!
Odpowiedni do skóry wrażliwej
100% naturalne pigmenty
0% silikonów, perfum i syntetycznego barwnika.
Nie jest komadogenny.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Wyprodukowano we Francji.
Oslí mléko v kosmetice?
Než začnu rozebírat všechny ty důležité věci, jako jestli je odstín ok, krém dostatečně kryje, apod. Tak si pojďme zodpovědět otázku, která lidstvo trápí od té doby, co v SO’BIO vynalezli toto „bíbíčko“. A to: co sakra dělá oslí mléko v BB krému? Vezmu to lehce zeširoka – oslí mléko je prý produkt, který je nejblíže mateřskému mléku (u novorozenců nehrozí alergie) a je pro zdraví člověka vysoce vhodné.
Bez zajímavosti taky není existence největší evropské oslí mlékárny v Château des Mottes, která produkuje ročně 2 000–3 000 litrů mléka, z čehož zhruba polovina se zpracovává v kosmetickém průmyslu na mýdla, pleťové krémy a pleťové masky. Polovina! A já se dozvídám o tom, že se tato složka vůbec v kosmetice používá, až teď. Oslí mléko je taky oproti kravskému lehčí, s nižším obsahem tuku a není kontaminováno žádnými bakteriemi.
Organiczny krem bb 5w1 so bio
Komentáře: 30
Tak s těmi barvami to mám naprosto stejně – pokud recept stojí na „až cibulka zezlátne“, „pečeme do zlatova“, házím ho do kouta :-)
Btw, mám na tebe jednu věc, Bebe. Tvůj blog čtu hrozně ráda, baví mě, že přidáváš články opravdu často, recenze mi přijdou užitečné, ale teď teda ta jedna věc – na dospělou ženu používáš neskutečné množství zdrobnělin (očka, tlapky, nosík, nožky, jukneme se, ňufám, maměnka,…) a to mi v tvém psaném projevu prostě neskutečně vadí. Může to být tvůj styl, ok, ale zkus se nad tím aspoň zamyslet :-)
Děkuju za komentář! Podobné recepty mě taktéž přivádí k šílenství :-D
Hele a k těm zdrobnělinám – zkoušela jsem se zamýšlet, ale… Pak kolem proběhl kočič a počet zdrobnělin na metr čtvereční se v místnosti okamžitě ztrojnásobil, takže… Tohle asi neklapne :-D
Bebe
Já bych tipla, že Bebe je původem někde z Valaška. Většina těch slovíček mi zní jako odtud. A s tím člověk prostě nehne. Kořeny se nezapřou :) A když to člověk používá tak často, tak už se to neodnaučí. Mě to třeba nevadí. Alespoň je to takové osobnější.
I prd, velebnosti… :-) čistokrevná jižní Morava. Ta nejjižnější. Ať žije „Slovácko sa nesúdí“ :-D
Bebe
PS: zasej ale mosim řéct, že ty tři roky v Praze sa na mě už podepsaly – spisovná čeština převažuje. Enom ten přízvuk je věc, kerá mňa dycky prozradí :-D náá sce to čas… :-)
Abych se vyjádřila, moc ráda mám Tvůj blog Bebe a asi je to i tím (kromě přírodní kosmetiky), že používáš prostě jiný styl psaní, zdrobněliny, nářečí, mě se to osobně moc líbí a odlišuje to Tvůj blog od ostatních :-) Toť můj názor :-)
Lovely post dear! Maybe we could follow each other on GFC?
If yes, follow me and I follow back as soon as I see it.
Let me know with a comment on my Blog pinkrabbitbeauty.blogspot.com
Dear Vera Bel, thanks for your comment! :-)
I visited your blog and I really like it! So many interesting beauty reviews (horray! for Google Translate :-D
I really like the one about Weleda shampoo. I had millet nourishing shampoo from Weleda and it was really good too! But I agree with the price… It’s not cheap… :-)
Bebe
U nas zapłacisz kartą