Idealny krem pod oczy z Perfecta azjatica - Rewolucja w pielęgnacji skóry
Recenzje 3
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 159
Napisanych recenzji: 609
5 / 5
20 stycznia 2024, o 18:22
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Lekki krem nawilżający
Krem pod oczy i okolice ust marki Perfecta z serii Bio Kolagen to lekki krem pod oczy, który idealnie sprawdza się na dzień pod makijaż.
Krem ma bardzo lekką konsystencję dzięki czemu bardzo szybko się wchłania. Produkt zapewnia nawilżenie skóry a regularnie stosowany działa wygładzająco i niweluje cienie pod oczami. Produkt jest wydajny.
Krem co ważne ma 98% składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie jest proste w formie i poręczne.
Cena produktu jest przystępna a efekty działania zadawalające.
ZALETY: - niweluje cienie pod oczami
- nawilża skórę
- działa wygładzająco
- idealny pod makijaż
- przystępna cena
- Wydajność: 4
- Zgodność z opisem producenta: 3
- Zapach: 5
- Stosunek jakości do ceny: 4
- Opakowanie: 5
W porządku
Lubię ten kosmetyk, choć przyznam, że jest dla cery, która ma zadbaną skórę pod oczami. Produkt jest łatwo dostępny, tani, wydajny, polskiego producenta. Nie wyczuwam zapachu, krem nie podrażnia, nie powoduje światłowstrętu czy łzawienia oczu. Skóra jest nawilżona tak normalnie, lekko rozjaśniona. Generalnie krem jest w porządku do podtrzymania dobrego stanu skóry pod oczami, raczej dla młodej cery.
Dodanych produktów: 1054
Perfecta, Bio Kolagen, Krem pod oczy i na okolice ust
Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.
Recenzje 20
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 2
Napisanych recenzji: 230
4 / 5
18 maja 2022, o 21:23
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Przyjemny dodatek do codziennej pielęgnacji
Ciekawe rozwiązanie przy okazji pielęgnacji twarzy.
Produkt ma konsystencję płynną, lecz jest dość wydajny. Po nałożeniu jest szybko wchłaniany przez skórę twarzy. Nie pozostawia uczucia lepkości. Ma przyjemny zapach.
Nie zauważyłam obiecywanego przez producenta silnego nawilżenia skóry, ale jakieś delikatne nawilżenie i owszem, jest zauważalne.
Ot, taki mały, przyjemny dodatek do codziennej pielęgnacji twarzy.
ZALETY: + wydajność
+ nie pozostawia uczucia lepkości
WADY: - brak obiecywanego przez producenta silnego nawilżenia
Dodanych produktów: 132
Napisanych recenzji: 549
1 / 5
20 października 2020, o 18:06
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: kilka miesięcy
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
zupełne nieporozumienie.
Zacznę może od tego, że ten produkt nie ma nic wspólnego, ani z Azją ( no chyba, że ekstrakt z zielonej herbaty na którymś tam miejscu w składzie), ani z pielęgnacją azjatycką.
Jak dla mnie to zupełne nieporozumienie, nie wiem, czy nie otrzyma miana najgorszego produktu roku, a może i tak zwanych wszechczasów. Chyba naprawdę nie miałam nigdy styczności z gorszym kosmetykiem.
Ale może po kolei.
Produkt ma formę płynną. Jest to płyn rzadki- konsystencja pomiędzy wodnistą, a żelową. Na pewno nie jest to też tonik, nie jest to serum. Wpasowuje się w określenie producenta produktu jak lotionu.
U nas zapłacisz kartą