Porównanie modeli Philips Lumea - Który wybrać?
Depilator IPL
Philips Lumea
Ciesz się jedwabiście gładką skórą
aż do 12 miesięcy!*
Poznaj depilację światłem i zapomnij
o krótkotrwałych i bolesnych metodach usuwania włosów!
Philips OLED808 – udoskonalony obraz i nowe rozmiary
W tym roku gama Philips OLED808 powiększy się o dodatkowy rozmiar. Ekran 42’’ uzupełni dotychczasowe wielkości 48”, 55”, 65” oraz 77” i będzie pierwszym modelem OLED w tym rozmiarze w ofercie Philips TV.
Philips OLED808, podobnie jak pozostałe tegoroczne modele OLED z portfolio Philips TV, oferuje graczom znakomite możliwości i zaawansowane rozwiązania: kompatybilność Dolby Vision 4K 120 Hz z HDMI 2.1 z funkcją e-Arc, tryb VRR dla treści 4K od 40 Hz do 120 Hz przy pełnej przepustowości 48 Gb/s (444, 12 bitów), tryb FreeSync Premium i kompatybilność G-SYNC. Dostępne są także tryby Auto Game i Auto-Low-Latency.
System operacyjny Google TV i nowy interfejs użytkownika zapewniają łatwiejszą obsługę i lepszą personalizację treści.
Doskonała jakość brzmienia pozostaje jednym z mocniejszych punktów nowego Philips OLED808 dzięki zintegrowanemu systemowi audio 2.1 o mocy 70W (oraz 50W dla rozmiaru 42″). Dokładniejsza zwrotnica cyfrowa precyzyjnie kontroluje dystrybucję dźwięku do dwudrożnych głośników lewych i prawych oraz dedykowanego trójpierścieniowego przetwornika basowego skierowanego do tyłu. Całość wspierają cztery pasywne radiatory.
Większość rozmiarów modelu Philips OLED808 posiada nową centralną metalową podstawę obrotową EVO wykończoną w satynowanym chromie, zaś ekran 77-calowy wyposażono w płaskie metalowe nóżki o takim samym wykończeniu i nowym designie.
Model Philips OLED808 trafi do sprzedaży jesienią 2023 r. w pięciu rozmiarach: 42’’, 48’’, 55”, 65” oraz 77”.
Inhaltsverzeichnis Philips Lumea: Alle aktuellen Modelle im ultimativen Überblick
Philips Lumea Modelle
Auf der Homepage von Philips finden sich aktuell (1) vier Philips Lumea Serien:
- Lumea 9900 Serie
- Lumea 9000 Serie
- Lumea 8000 Serie
- Lumea 7000 Serie
Philips Lumea IPL 9900 Serie
Die Philips 9900 Serie ist Philips "beste IPL-Lösung mit exklusiven SkinAI Funktionen", so das Versprechen auf der Philips Homepage. (2) Das Philips Lumea IPL-Gerät arbeitet kabellos (oder bei Bedarf auch mit Kabel), verfügt über die SenselQ Technologie, bietet bis zu 450.000 Lichtimpulse und bietet über die Lumea IPL-App exklusive SkinAI Funktionen. Dabei handelt es sich um eine kostenlose Coaching-App, die exklusive Funktionen wie beispielsweise ein Hautanalyse-Selfie oder eine Haaranalyse anbietet. (3)
Zur Philips Lumea 9900 Serie gehört das Philips BRP958/00 IPL Haarentfernungsgerät, das aufgrund meiner Recherche derzeit nur über Philips direkt bezogen werden kann.
Philips Lumea IPL 9000 Serie
Zur Philips Lumea 9000 Series gehören die Modelle
- BRI955/00,
- BRI956/00 und
- BRI957/00.
Philips Lumea Series 9000 vs 9900
* Affiliate Link (siehe Fußnote)
Philips Lumea IPL 8000 Serie
Zur Philips Lumea 8000 Series gehören die Modelle
- BRI944/00,
- BRI945/00,
- BRI947/00,
- BRI948/00,
- BRI949/00.
| Philips Lumea Series 8000 Modelle | Philips Lumea 8000 Series BRI944/00 | Philips Lumea 8000 Series BRI948/00 | Philips Lumea 8000 Series BRI949/00 |
| Körperaufsatz | ja | ja | ja |
| Einsatzgebiet | Körper | Körper | große Bereiche (4,1 cm², Form: konvex) |
| Präzisionsaufsatz | ja, 1 | ja, 3x | ja, 3x |
| Einsatzgebiet | Gesicht | Gesicht, Bikinizone, Achseln | Bikinizone (3,0 cm², Form: konkav), Gesicht (2,0 cm² Form: flach), Achseln (3,0 cm² Form: konkav) |
| Rasierer | - | - | Augenbrauentrimmer mit Kamm |
| Tasche | ja | ja | ja |
| Amazon* | Amazon* | Amazon* | |
| Testbericht |
Podsumowanie
Po takiej lekturze doskonale wiesz, jaki depilator IPL będzie dla Ciebie najlepszy. Nie musisz pytać o taki sprzęt na forum lub czytać innych blogów. Jak widzisz, tego typu urządzenia, podobnie jak najlepsze depilatory laserowe , stanowią znakomitą alternatywę dla manualnego golenia nóg i innych miejsc na ciele. Nie przejmujesz się bolesnym wyrywaniem włosków i nie tracisz czasu na częste usuwanie owłosienia. Chyba warto za to zapłacić, prawda? Jeżeli masz własną opinię o depilatorze IPL lub chcesz zadać dodatkowe pytanie, skorzystaj z sekcji komentarzy. Z chęcią pomogę! Na portalu znajdziesz także ranking depilatorów do twarzy . Pracują w tradycyjny sposób, lecz szybko i bez większych podrażnień. Spoglądając na inne części ciała, wielu paniom przydaje się najlepsza golarka damska do miejsc intymnych .
Matylda Stachurska Cześć! Mam na imię Matylda i moją największą pasją jest bycie mamą. Oprócz tego skończyłam kosmetologię, która stanowi dla mnie drugą największą pasję. Na PROrankingach zajmuję się obiema tymi tematykami. Testuję wiele różnych kosmetyków, mogąc tworzyć dla Was wartościowe zestawienia oraz poradniki. Oprócz tego piszę o sprzęcie (również elektronicznym), który przydaje się kobietom.
Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie .
Philips Lumea Test und eigene Erfahrungen
Wir haben zwei Philips Lumea Modelle gekauft und über einen längeren Zeitraum ausprobiert:
- Das BRI949/00 ist ein Philips Lumea 8000 Modell und
- das BRI923/00 kommt aus der Philips Lumea 7000 Serie.
3.1. Erster Eindruck Philips Lumea
Mit den Maßen 23 x 17 cm und einem Gewicht von rund 490 g ist das IPL Gerät weder klein noch leicht. Außerdem ist es etwas kopfschwer. Dennoch liegt es gut in der Hand und die Verarbeitung ist sehr hochwertig.
Das Philips Series 8000 Set enthält alle 4 möglichen Aufsätze und ermöglicht so den Einsatz von Kopf bis Fuß. Mit dabei sind ein Körperaufsatz mit großer Lichtfläche und drei Präzisionsaufsätze je für die Achseln, die Bikinizone und das Gesicht.
3.2. Kabelgebundene Anwendung
Das Philips Lumea Series 8000 Modell funktioniert nur kabelgebunden. Mit 1,95 m lange Kabel gewährt jedoch ausreichend Bewegungsspielraum.
Dank der automatischen Spannungsanpassung ist ein weltweiter Einsatz möglich. Wie allgemein üblich, sollte ausschließlich trocken verwendet werden.
Das Philips Lumea BRI949 bietet fünf Lichtintensitätsstufen. Mithilfe der SenseIQ-Technologie und des SmartSkin-Sensors erkennt das Gerät den individuellen Hautton und schlägt die optimale Lichtstärke vor. Alternativ dazu besteht die Möglichkeit, die Lichtintensität manuell anzupassen.
U nas zapłacisz kartą