Opinie na temat kremu Redblocker do twarzy

Augustinus Bader The Rich Cream – jak działa krem do twarzy, który pokochały gwiazdy?

The Rich Cream to nawilżający krem do twarzy o luksusowej formule. Bazuje na opatentowanym kompleksie TFC8®, czyli składników, które naturalnie występują w naszej skórze i odgrywają kluczową rolę w jej funkcjonowaniu – skwalanie, kwasie hialuronowym, aminokwasach, witaminach i kwasach tłuszczowych. Głęboko nawilża i odżywia, wspiera odnowę skóry na poziomie komórkowym oraz pobudza naturalne procesy odmładzające, dzięki czemu pomaga zachować jej jędrność i elastyczność.

Krem jest dedykowany szczególnie skórze suchej, normalnej oraz dojrzałej, która wymaga intensywnego nawilżenia, odżywienia i odnowy. Ze względu na swoją gęstą i bogatą formułę doskonale sprawdzi się jako krem na noc. Po aplikacji pozostawia skórę odpowiednio zmiękczoną i wygładzoną, a następnego dnia rano zregenerowaną i promienną. Szczegółowe badania kliniczne udowodniły, że krem wpływa na redukcję oznak starzenia w postaci zmarszczek i przebarwień oraz przeciwdziała ich powstawaniu. Warto zapoznać się z nimi na stronie producenta. Wniosków jest wiele i wyglądają obiecująco. Fakt, że The Rich Cream stał się ulubieńcem wielu gwiazd i celebrytek, przywiązujących dużą wagę do urody, nie dziwi.

Opis i skład produktu RedBlocker

  • Działa pielęgnująco na skórę naczynkową,
  • Działa wzmacniająco na naczynka krwionośne,
  • Silnie regeneruje i odżywia

RedBlocker zawiera:Aqua, Glycerin / Ruscus Aculeatus Root Extract, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Octylooodecanol, Methylpropanediol / Caprylyl Glycol / Phenylpropanol, Propylene Glycol / Aesculus Hippocastanum Seed Extract / Decyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Propylene Glycol / Ginko Biloba Leaf Extract, Propylene Glycol / Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Caprylic / Capric Triglyceride / Spilanthes Acmella Flower Extract, Glyceryl Stearate, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyacrylamide / Hydrogenated Polydecene / Laureth-7, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Tocopherol, Parfüm, BHA, Lactic Acid, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool.

Jak powstają pękające naczynka?

  1. Uszkodzenie mechaniczne: Silne tarcie, nacisk lub zadrapania skóry mogą uszkodzić delikatne naczynia krwionośne i prowadzić do ich pęknięcia.
  2. Wpływ czynników atmosferycznych: Ekstremalne temperatury, zwłaszcza zimno, wiatr lub gorąco, mogą wpływać na naczynia krwionośne, co może prowadzić do ich pękania.
  3. Nadmierny stres: Wysoki poziom stresu może wpłynąć na rozszerzenie naczynek krwionośnych, co zwiększa ryzyko ich pęknięcia.
  4. Nadmierne opalanie: Długotrwałe narażenie na słońce może uszkodzić naczynia krwionośne i przyczynić się do ich pękania.
  5. Dziedziczność: Skłonność do pękających naczynek może być dziedziczna, co oznacza, że jeśli twoi bliscy mieli ten problem, istnieje większe ryzyko, że i ty będziesz na nie narażony/a.
  6. Zaburzenia krążenia: Osoby z zaburzeniami krążenia, takimi jak żylaki, mogą być bardziej podatne na pękające naczynka.
  7. Nadciśnienie: Wysokie ciśnienie krwi może wpływać na naczynia krwionośne, co może prowadzić do ich pękania.
  8. Czynniki hormonalne: Niektóre zmiany hormonalne, takie jak ciąża lub menopauza, mogą wpływać na naczynia krwionośne i zwiększać ryzyko pęknięć.
  9. Choroby skóry: Niektóre schorzenia skóry, takie jak rumień trwały (rozpoznawany także jako rumień trudno ustępujący) lub trądzik różowaty, mogą wpływać na pękające naczynka.

Pękające naczynka najczęściej pojawiają się na twarzy, szczególnie na nosie, policzkach i brodzie, ale mogą również występować na innych częściach ciała. Jeśli masz problem z pękającymi naczynkami, warto skonsultować się z dermatologiem lub specjalistą ds. urody, aby omówić dostępne opcje leczenia i pielęgnacji skóry.

Skuteczność efekt działania kosmetyku Konsystencja jeśli dotyczy Trwałość użytego kosmetyku na twarzy ciele Wydajność Stosunek ceny do jakości Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistego Opakowanie estetyka i użyteczność.

Czytaj dalej...

INFORMACJA DLA WRAŻLIWYCH na początku zdarzyły mi się tu i ówdzie zaczerwienione miejsca, jednak później nie doświadczyłam już żadnych efektów ubocznych przy czym zawsze stosowałam pod spód krem lub serum.

Czytaj dalej...

Działanie pielęgnacyjne jest dobre jednak spodziewałam się mocniejszego efektu, brakło tu mi intensywnego nawilżenia, i działania napinająco - ujędrniającego, a przy mojej dojrzałej suchej cerze najbardziej mi na tym zależało.

Czytaj dalej...

Liczba, którą umieszcza się przy skrócie SPF 15, 30, 50 oznacza stosunek czasu, po jakim na skórze chronionej filtrem pojawi się podrażnienie, do czasu powstania zaczerwienienia na skórze niechronionej preparatem z filtrem.

Czytaj dalej...