Wszystko, co musisz wiedzieć o zwykłym kremie pod oczy z kofeiną

Wybór odpowiedniego kosmetyku pod oczy - na co zwrócić uwagę?

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że każdy krem pod oczy będzie pełnić taką samą rolę. Nic bardziej mylnego! Półki sklepowe uginają się od różnych produktów, a każdy z nich oferuje inny efekt.

Najczęściej znajdziemy jednak kremy pod oczy o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym i odżywczym. Należy jednak pamiętać, aby unikać spontanicznych zakupów kosmetyków tylko dlatego, że są w promocji albo poleciła je znana influencerka!

Aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w postaci wydania pieniędzy na produkt, który nie działa, zawsze przed zakupem kremu pod oczu zrób dokładny research na temat składników aktywnych, które znajdują się w produkcie.

Nasza lista 10 skutecznych kremów pod oczy znacznie ułatwi Ci to zadanie.

Jak działa serum pod oczy The Ordinary z kofeiną i zieloną herbatą?

The Ordinary serum pod oczy Caffeine Solution 5% + EGCG zawiera kofeinę i ekstrakt z zielonej herbaty. Mocno nawilża i regeneruje skórę, a dodatkowo ujędrnia i sprawia, że jest bardziej elastyczna. Dzięki zawartości kofeiny przyspiesza krążenie, co redukuje obrzęki pod oczami, zasinienia. Przy regularnym stosowaniu serum:

  • redukuje cienie i opuchliznę pod oczami,
  • dogłębnie nawilża,
  • chroni skórę przed oznakami zmęczenia i stresu,
  • redukuje zmarszczki i wygładza,
  • poprawia elastyczność skóry.

The Ordinary serum pod oczy to hit KWC na cienie pod oczami: "Oczy rano wyglądają nieziemsko"

The Ordinary serum pod oczy to hit KWC i YouTube’a. Ten kosmetyk zawiera kofeinę i wyciąg z zielonej herbaty, dzięki czemu już po pierwszy użyciu niweluje cienie pod oczami. To jednak nie jest jego jedyne działanie! Sprawdźcie, jakie efekty daje serum Caffeine Solution 5% + EGCG, jak go używać oraz poznajcie opinie Wizażanek.

The Ordinary serum pod oczy z kofeinę i zieloną herbatę to must have porannej i wieczornej pielęgnacji. Działa nawilżająco i wygładzająco i fenomenalnie odświeża spojrzenie. Pamiętajcie jednak, by zawsze stosować je pod krem!

Make Me Bio Face Care Krem pod Oczy

Krem pod oczy polskiej marki Make Me Bio to dobry wybór dla osób z cerą dojrzałą i wrażliwą. Sprawdźmy co znajduje się w składzie.

Skład tego kosmetyku jest naprawdę bardzo bogaty. Znajdziemy w nim takie składniki aktywne jak kwas hialuronowy i olejek arganowy. To jednak nie jest koniec ponieważ lista drogocennych składników zawartych w kosmetyku jest znacznie dłuższa. Na szczególną uwagę zasługują m.in olejek z nasion słonecznika INCI:Helianthus annuus (sunflower) seed oil, który działa natłuszczająco, odżywczo i łagodząco. Następnie znajdziemy w składzie oliwę z oliwek INCI: Olea europaea fruit oil dzięki której proces starzenia się skóry pod oczami jest wolniejszy, a zmarszczki są wygładzone.

Główne zalety kremu od Make Me Bio:

  • Odpowiedni krem pod oczy dla skóry dojrzałej z delikatnymi zmarszczkami
  • W składzie znajdziemy aktywne, naturalne olejki i ekstrakty
  • Krem działa nawilżająco, regenerująco i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Produkt polski

Każdy nasz skropak wykonany jest ze składników pochodzenia roślinnego - dodatkowo jest całkowicie kompostowalny, a proces utylizacji tego wypełniacza nie powoduje zanieczyszczania środowiska naturalnego.

Czytaj dalej...

Naprawdę wystarczy rzucić okiem na skład, aby przekonać się, że te kosmetyki zawierają samo złoto , to co najcenniejsze w danym produkcie, i to w takim stężeniu, aby szybko zobaczyć efekty działania.

Czytaj dalej...

Głównym zadaniem serum z niacynamidem The Ordinary jest wygładzenie i nawilżenie skóry, wyciszenie zmian trądzikowych, zmniejszenie wydzielania sebum i nadanie jej zdrowego blasku, zwężenie porów i rozjaśnienie przebarwień.

Czytaj dalej...

If that would not be enough, there is also a 2014 study showing that Pitera might be able to help with skin pigmentation and a 2015 study finding that Galactomyces Ferment Filtrate can activate aryl hydrocarbon receptor AhR that s important in epidermal homeostasis by upregulating epidermal barrier proteins.

Czytaj dalej...