Ziaja Kozie Mleko Krem Pod Oczy - Mleczny Kompres dla Twojej Skóry
Przechowywanie
Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Podmiot odpowiedzialny
Wymiary: Wysokość: 125 mm. Szerokość: 51 mm. Głębokość: 35 mm.
Opakowanie: Karton
Nazwa produktu uregulowana prawnie: Krem pod oczy
Marka producenta: Ziaja
Podmarka: Kozie mleko
Dane produktowe dostarczone przez Nielsen BrandBank Postać krem Aplikacja na skórę Podawanie Naskórnie Typ produktu Kosmetyk Działanie MiejscoweCentrala firmy Ziaja zatrudnia obecnie ponad 555 pracowników w biurach, zakładach produkcyjnych, magazynach i logistyce. Sprzedaż detaliczną i dystrybucję w Polsce tworzy sieć 14 Oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, które przy pomocy 74 Przedstawicieli, oraz ok. 200 pracowników Oddziałów dbają o obsługę i tworzenie dobrych relacji z Klientami. Sieć sklepów Ziaja dla Ciebie to kolejne 390 osób, co daje łączną ilość około 1220 pracowników działających na rzecz marki Ziaja w Polsce.
Pierwszym produktem firmy Ziaja był naturalny krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś. Obecnie oferta obejmuje około1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nietestowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. W 2015 roku na rynek trafiło ponad 66 milionów sztuk produktów firmy Ziaja.
Eksport- jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów firmy. Obecnie dystrybucja w samej Europie to 30 Państw m.in. w Austria, Czechy, Dania, Finlandia, Irlandia, Szwecja, Ukraina. Marka Ziaja poza granicami kraju dostępna jest w dużych sieciach handlowych jak również w licznych lokalnych sieciach drogeryjnych, aptecznych i niezależnych aptekach.
Apteka nie prowadzi sprzedaży hurtowej. W przypadku leków i produktów z ustaloną ceną urzędową, maksymalna ilość danego produktu w zamówieniu wynosi 20 opakowań.
Produkty z mleka koziego
Obecnie kozie mleko służy do przyrządzania podobnych produktów jak mleko krowie. Co zrobić z koziego mleka? Taki produkt jest wykorzystywany w przemyśle mleczarskim do tworzenia wielu przysmaków. Wyroby z koziego mleka to:
- masła,
- lody,
- serwatki,
- sery, np. ser ricotta albo mozzarella.
- twarogi,
- jogurty,
- śmietany.
Mleko kozie można też pić do kawy albo bezpośrednio. Mając do dyspozycji świeże mleko kozie, możesz w zaciszu domowym samodzielnie przygotować własne przetwory. Jak zrobić ser z mleka koziego? Chcąc przyrządzić serek kanapkowy, dodaj do koziego mleka sól. Wymieszaj i podgrzej na małym ogniu. Gdy mleko jest na granicy wrzenia, zdejmij garnek z palnika. Dodaj odrobinę soku z cytryny i wymieszaj. Odstaw na 15 minut. W tym czasie mleko powinno się ściąć. Wytrącą się wówczas drobne grudki białego sera.
W sklepie ze zdrową żywnością zakupisz też czekoladę z koziego mleka. Zsiadłe mleko kozie można natomiast wykorzystać do sernika.
Według tradycyjnej receptury oscypki to serki przyrządzane z mleka owczego. Oryginalnych oscypków nie wykonuje się z mleka kozy.
Kozie mleko - jakie ma właściwości i na co pomaga? Przeciwwskazania i skutki uboczne
Kozie mleko to przysmak znany od tysięcy lat. Choć swoim składem bardziej niż mleko krowie przypomina mleko kobiece, nie wszyscy mogą po niego sięgać. Na mleko od kozy powinny uważać m.in. osoby z uczuleniem na laktozę. Pomimo tego, że zawiera jej mniej niż mleko od krowy, to wciąż stanowi jej bogate źródło. Czy można podawać je małym dzieciom? Sprawdź, do czego wykorzystać kozie mleko.
- Kozie mleko to skarbnica witamin i minerałów. Znajdziesz w nim znacznie więcej dobroczynnych substancji niż w mleku od krowy.
- Niemowlętom nie należy podawać tego mleka w żadnej formie. Można się na to zdecydować dopiero ukończeniu przez dziecko 1. roku życia.
- Kozie mleko jest źródłem licznych alergenów. Uczulenie na mleko kozie to jednak nie jedyne przeciwwskazanie do jego stosowania.