Przywiązanie do dwóch twarzy
Zdjęcia recenzentek
Zgłoś treść AA LAAB to zaawansowany program pielęgnacyjny nowej generacji, który szybko poprawi kondycję skóry i jednocześnie w ekspercki sposób zadba o jej wrażliwość.
AA LAAB Żel do mycia twarzy zapewni Twojej skórze:
• skuteczne i delikatne oczyszczanie, bez uczucia ściągnięcia
• ochronę bariery hydrolipidowej i wzmocnienie funkcji ochronnej
• komfortowe nawilżenie i ukojenie podrażnień
Już nie musisz wybierać pomiędzy skutecznością a bezpieczeństwem. Nowatorska receptura bazuje na aktywności multifunkcyjnych składników, które poprzez synergiczne działanie zapewniają skórze skuteczną profilaktykę starzenia, bez ryzyka podrażnień.
Kompleks CENTELLA B12 to zgłoszone do patentu połączenie dwóch wyjątkowych składników aktywnych:
1. CENTELLA Z MADAGASKARU
• zapobiega powstawaniu zmarszczek, wzmacniając włókna kolagenu
• intensywnie nawilża, chroniąc kwas hialuronowy przed degradacją
• detoksykuje, neutralizując wolne rodniki
2. WITAMINA B12
• działa przeciwzapalnie
• skutecznie łagodzi podrażnienia i reakcje alergiczne skóry
Recenzje 12
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 18
5 / 5 HIT!
22 listopada 2010, o 14:17
Używa produktu od: rok lub dłużej
Kupiony w: Nie podano
Rewelacja!
Czy kupie ponownie? No pewnie!
Długo szukałam czegoś takiego. Lekka konsystencja..fajnie zmywa makijaż, choćby nie wiem jaki on był.. do tego idealny dla mojej wrażliwej i typowo alergicznej cery.. :)
Wcześniej eksperymentowałam z żelami do mycia twarzy.. i moja buzia się \"buntowała\"..
Teraz jest idealnie gładka.. :)
Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno puste.. kolejne właśnie kupione :)
Dodanych produktów: 6
Napisanych recenzji: 198
4 / 5
11 lutego 2007, o 09:17
Używa produktu od: nie określono
Kupiony w: Nie podano
jestem zadowolona
Świetnie oczyszcza buźkę,dokładnie zmywa makijaż,a przy tym jest łagodny.Nie ma mowy o podrażnieniach.Czasem tylko zauważam lekkie ściągnięcie skóry,ale i tak zaraz nakładam tonik lub krem,więc nie ma to znaczenia.Brak zapachu absolutnie mi nie przeszkadza.Wydajny.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 157
3 / 5
1 grudnia 2005, o 10:34
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: nie określono
Kupiony w: Nie podano
całkiem całkiem
Całkiem delikatny mimo zawartości detergentu.
Nie poraznia mimo zawartości aloe vera. Zawsze usuwam makijaż najpierw mleczkiem, więc po tym żelu nie mam wrażenia niedomycia. Łagodny, wyraźnie zmiękcza buzię.
Wydajny, wytwarza gęstą delikatnie jedwabistą piankę.
Nie pachnie, co jest na dłuższą metę dla mnie męczące.
Opakowanie niezbyt poręczne, ale to dlatego, że nie lubię tub z żelami. Kosztuje w tej chwili kilkanaście złotych i na dodatek ciężko go kupić.
Zobacz oferty
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl
Opis produktu
AA Aloes - nawilżająco-kojąca pianka do oczyszczania i demakijażu
Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract. Zadbaj o swoją skórę poprzez skuteczny, a zarazem delikatny demakijaż i oczyszczenie! Skorzystaj z cudownych właściwości aloesu, który przywróci komfort wymagającej cerze i ciesz się ukojoną oraz nawilżoną skórą! Prebiotyki wesprą równowagę jej naturalnego mikrobiomu, a kwas hialuronowy zadba o optymalny poziom jej nawilżenia. Ultra łagodna formuła pianki przyjemnie odświeża, a zarazem pielęgnuje skórę i jest odpowiednia również do stosowania na okolice oczu. Twoja skóra na to zasługuje:
- dokładne oczyszczenie twarzy bez uczucia przesuszenia i ściągania
- zadbana skóra o zdrowym i świeżym wyglądzie
- aksamitna gładkość
Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla dla okolic oczu.
U nas zapłacisz kartą