Depilacja bikini - płytkie kontra głębokie - Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Depilacja laserowa bikini – jak wygląda zabieg?

Depilacja laserowa bikini to bezpieczna i nieinwazyjna procedura, która polega na wykorzystaniu wiązki światła laserowego do trwałego usuwania owłosienia w okolicach intymnych. Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista nakłada na skórę żel chłodzący, który chroni ją przed ewentualnymi podrażnieniami. Następnie, przy użyciu specjalnego lasera, wiązka światła jest kierowana na obszar, który ma zostać poddany depilacji.

Depilacja bikini głębokiego zazwyczaj zaczynana jest od warg sromowych, a następnie specjalista przechodzi w kierunku wzgórka łonowego. Po depilacji tego fragmentu skóry kieruje się ku kroczu, a na sam koniec usuwa włosy przestrzeń między pośladkami, co wymaga odwrócenia się na bok przez osobę poddającą się zabiegowi.

Całość sesji odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu, specjalista ma na sobie rękawiczki jednorazowe, a oboje z osobą poddającą się zabiegowi noszą okulary ochronne. Usuwanie owłosienia w okolicach bikini odbywa się w pozycji leżącej. Metoda depilacji laserowa bikini sprawdzi się też w przypadku pach i gdy chcemy się pozbyć włosków na nogach, rękach i innych partiach ciała.

Jak przetrwać zawstydzającą depilację laserową bikini - czy jest się czego bać?

Depilacja bikini to temat, który dla wielu osób może być nieco zawstydzający. Nie ma jednak powodów do obaw. Depilacja laserowa miejsc intymnych, w tym głębokiego bikini, to skuteczna i popularna metoda pozbywania się niechcianego owłosienia. Warto poznać wszystkie szczegóły związane z tym zabiegiem, aby móc przystąpić do niego w pełni świadomie i bez obaw.

Na początek warto powtórzyć, że decydując się na zabieg w profesjonalnym salonie kosmetologicznym lub gabinecie medycyny estetycznej możesz być pewna, że specjalista zapewni Ci maksimum komfortu i prywatności. Nie warto stresować się zabiegiem: chociaż może on powodować pewien dyskomfort, jest to kwestia przejściowa, a sam zabieg jest stosunkowo krótki.

Depilacja bikini – czym depilować i jaki rodzaj wybrać? Skuteczne metody bez podrażnień

Depilacja bikini często jest nie tylko bolesna, ale ma też przykre konsekwencje w postaci podrażnień i wrastających włosków. Porównałyśmy dla was różne sposoby depilacji – wosk, plastry, krem, laser, IPL i pastę cukrową. Sprawdźcie, który sposób i rodzaj depilacji będzie dla was najlepszy i wskazówki, jak wykonać ją w domu.

Depilacja bikini to nie tylko wybór odpowiedniego sposobu depilacji, ale również jej rodzaju. Najpopularniejszą są bikini brazylijskie, francuskie i klasyczne. W zależności od tego, jaki rodzaj bikini wybierzemy, włoski zostaną usunięte z innych obszarów bikini.

  1. Jak zrobić depilację bikini w domu?
  2. Depilacja bikini elektrycznym depilatorem
  3. Plastry do depilacji bikini
  4. Krem do depilacji bikini
  5. Depilacja bikini pastą cukrową lub woskiem
  6. Laserowa depilacja bikini
  7. Depilacja bikini - rodzaje
    1. Depilacja klasyczna - bikini płytkie
    2. Depilacja bikini głębokie brazylijskie
    3. Depilacja bikini głębokie hollywodzkie
    4. Depilacja francuska

Podaż energii w mniejszych ilościach połączona z technologią in Motion umożliwia utrzymanie wyższej temperatury w skórze przez dłuższy czas, a to z kolei czyni SHR skutecznym w walce z jaśniejszym owłosieniem, co do tej pory nie było możliwe przy użyciu innych urządzeń i technologii.

Czytaj dalej...

Pomimo tego, że zabiegi z kwasem hialuronowym są bezpieczne, minimalnie inwazyjnie i praktycznie nie wymagają rekonwalescencji, to warto mieć świadomość, że mogą ale nie muszą wystąpić efekty uboczne po zabiegu, które przechodzą w ciągu 1-5 dni.

Czytaj dalej...

Jeśli chcemy uniknąć problemów skórnych, powinniśmy wybierać dobrej jakości wosk i korzystać z usług profesjonalnych kosmetyczek, które potrafią prawidłowo nałożyć wosk i zdejmować go z naszej skóry.

Czytaj dalej...

Aparat do depilacji IPL, emituje dokładnie taką wiązkę promienia, która oddziałuje tylko na barwnik znajdujący się w naszych włosach rozgrzewa go do tego stopnia, że cała cebulka ulega zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry.

Czytaj dalej...