Depilacja laserem diodowym Mediostar Next - Opinie i Recenzje
MEDIOSTAR NEXT PRO
MeDioStar NeXT PRO to synonim bezpiecznej i skutecznej epilacji. Doskonałe efekty są osiągane zarówno w przypadku bardzo jasnej, jak i bardzo ciemnej karnacji oraz jasnych i ciemnych włosów. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie zawsze działa delikatnie, co gwarantuje w pełni bezpieczny, delikatny zabieg, bez ryzyka poparzeń, czy termalnych uszkodzeń naskórka. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca, w wyniku absorpcji, energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.
Zalety zabiegów z wykorzystaniem lasera Mediostar Next Pro >>> więcej
Laser diodowy a IPL – czym się różnią?
IPL (Intense Pulsed Light) to inna technologia stosowana w depilacji, która różni się od lasera diodowego. IPL emituje szerokie spektrum światła o różnych długościach fal, podczas gdy laser diodowy emituje światło o jednej konkretnej długości fali.
Laser diodowy jest bardziej precyzyjny i skierowany tylko do melaniny w cebulkach włosów, co sprawia, że jest bardziej skuteczny w usuwaniu włosów. IPL może być bardziej odpowiedni do osób o jasnych włosach lub ciemnej skórze, ale nie daje tak trwałych efektów jak laser diodowy.
Depilacja laserem diodowym to skuteczna i trwała metoda usuwania niechcianego owłosienia. Dzięki właściwościom lasera diodowego, precyzji i delikatności działania oraz możliwości dostosowania parametrów zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta, można uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.
Należy jednak pamiętać, że przeprowadzenie pełnej serii zabiegów i przestrzeganie zaleceń specjalisty jest kluczowe dla osiągnięcia trwałości efektów depilacji laserowej. Przed przystąpieniem do zabiegu warto skonsultować się z doświadczonym kosmetologiem, który dobierze odpowiednią technologię i odpowiednio dostosuje parametry depilacji do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Przeczytaj więcej o depilacji laserowej w naszych poradnikach:

Termolifting
W procesie termoliftingu uzyskujemy poprawę jakości, jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Rozjaśniony naskórek i odnowiona tekstura skóry, widoczne są już po pierwszej sesji. Dodatkowo, złagodzenie zostają drobne zmarszczki oraz zmniejszona zostaje widoczność porów.
Co to jest MeDioStar KOBRA?
Kobra wykorzystuje światło w celu stymulacji fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. W procesie termoliftingu uzyskujemy poprawę jakości, jędrności, gęstości i elastyczności skóry. KOBRA podgrzewa skórę równomiernie oraz progresywnie, przy stałym chłodzeniu by zapewnić komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Wynikiem jest gładka i napięta skóra.
- KOBRA opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego do podgrzania skóry, na poziomie skóry właściwej. Gwarantuje to podanie skórze równomiernej energii cieplnej.
- Działanie wysokiej temperatury powoduje natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych i przebudowę skóry właściwej dając efekt uniesienia. Stymulowane komórki przez kolejne tygodnie przywracają skórze młodzieńczy wygląd. Podczas zabiegu naskórek chroniony jest przez ciągłe chłodzenie.
- KOBRA polecana jest przy utracie jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała. Z powodzeniem obkurcza skórę na brzuchu i piersiach u kobiet po porodzie i okresie karmienia.
- Terapii może poddać się osoba w każdym wieku oraz z każdym rodzajem skóry.
- Efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Optymalne rezultaty będą pojawiały się przez następne 5-6 miesięcy, co jest związane z procesem neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji kolagenu – białka odpowiedzialnego za jędrność oraz napięcie skóry. Częstotliwość zabiegów uzależniona jest od kondycji skóry pacjenta.
- Skóra bezpośrednio po zabiegu jest lekko zaczerwieniona oraz delikatnie obrzęknięta.
- Emitowany impuls powoduje uczucie gorąca w miejscu zabiegowym. Nie jest konieczne znieczulenie w obszarze zabiegowym.