"Depilacja laserowa ambroziak - skuteczność i zalety usuwania owłosienia!"
Depilacja SHR – opinie
Jak wyglądają odczucia pacjentów, którzy poddali się zabiegowi SHR?
Kiedyś skorzystałam z depilacji laserowej. Byłam zadowolona z efektów, ale sam zabieg wspominam jako bolesny. Po wszystkim skóra zawsze była mocno zaczerwieniona jak po poparzeniu słonecznym. Teraz zdecydowałam się na epilację SHR (łydki i okolice intymne) i jestem pod wrażeniem! W kwestii komfortu nie ma porównania. Sam zabieg był też znacznie krótszy. Polecam! – Gosia, 38 lat
Depilacja laserowa to dla mnie super rozwiązanie. Zawsze traciłem mnóstwo czasu na golenie klatki piersiowej. Seria zabiegów zapewniła oczekiwane rezultaty, ale pamiętam dość mocny ból, a najgorzej było po wizycie, gdy skóra dochodziła do siebie. Postanowiłem poddać się też depilacji pleców. Polecono mi depilację SHR i widzę ogromną różnicę w odczuwaniu bolesności. Przy SHR nie ma jej wcale, a po zabiegu skóra prawie w ogóle nie jest podrażniona – Patryk, 35 lat.
Depilację SHR poleciła mi koleżanka, która miała porównanie obydwu metod. Przed zabiegiem wszyscy straszyli mnie, że będzie bolało, ale nie mieli racji! Było bardzo komfortowo, także mogę polecić to wszystkim, którzy boją się bólu – Gosia, 26 lat
Depilacja SHR a depilacja laserowa
Porównując ze sobą obydwie metody, warto zacząć od odczuć bólowych. W przypadku tradycyjnej epilacji laserowej dyskomfort pacjenta może być znaczący. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnego progu, ale zazwyczaj ból jest odczuwany.
Depilacja SHR zapewnia brak jakichkolwiek nieprzyjemnych odczuć. Zabiegi z wykorzystaniem tej nowoczesnej technologii są tak komfortowe, że często wzbudzają wątpliwości wśród pacjentów, którym brak bólu kojarzy się z brakiem efektów. Nic bardziej mylnego! Warto również dodać, że po zabiegu SHR skóra jest mniej podrażniona i bolesna niż w przypadku tradycyjnej depilacji laserowej.
Warto także zwrócić uwagę na czas oraz sposób przeprowadzania depilacji. Zabieg z wykorzystaniem technologii SHR jest znacznie krótszy. Wynika to z naświetlania większych obszarów skóry. Kolejny argument przemawiający za SHR to kwestie ekonomiczne. Depilacja laserowa, wykonywana tradycyjnymi laserami, jest znacznie droższa.
Sprawdź ceny zabiegów z wykorzystaniem depilacji SHR na stronie depilacja.pl

Depilacja laserowa – ile zabiegów i jak często je trzeba powtarzać? Podpowiadamy!
W dzisiejszych czasach depilacja laserowa stała się jednym z najpopularniejszych sposobów pozbycia się niechcianego owłosienia na dłużej. Jej skuteczność i trwałe rezultaty przyciągają coraz większą liczbę osób poszukujących gładkiej i bezproblemowej skóry. Jednak jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy liczby zabiegów i częstotliwości, z jaką należy je powtarzać, aby osiągnąć najlepsze efekty.
Czy wystarczy jedna sesja, czy może potrzeba kilku, a może nawet dziesięciu? W niniejszym artykule postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i podpowiedzieć, ile zabiegów depilacji laserowej zazwyczaj jest potrzebnych oraz jak często je powtarzać, aby cieszyć się trwałym rezultatem. Dzięki naszym wskazówkom będziesz mógł/a lepiej zaplanować swoją depilacyjną podróż i osiągnąć oczekiwane efekty, ciesząc się długotrwałym brakiem owłosienia. Przygotuj się na poznanie tajemnic depilacji laserowej i odkrycie, jak zapewnić sobie piękną, gładką skórę na dłużej.
Czy depilacja laserowa działa na siwe włosy?
Część osób jest zainteresowana wykonaniem depilacji laserowej na siwych włosach. Warto pamiętać, że tego typu włosy nie zawierają melaniny – barwnika, który jest niezbędny do wychwycenia owłosienia przez laser, w celu wysłania do niego wiązki laserów. Z uwagi na jego zerowy poziom, depilacja laserowa siwych włosów nie jest możliwa. Klienci często myślą, że wykonanie większej liczby zabiegów pozwoli uzyskać zamierzony efekt. Niestety – nic bardziej mylnego.
Właściciele jasnego owłosienia często chcą się go pozbyć w domowych warunkach. Wizyty w salonach kosmetycznych są dla nich stresujące bądź zwyczajnie nie mają na nie czasu. W tym celu inwestują w nowoczesne, domowe urządzenia do depilacji laserowej. Porównując skuteczność działań narzędzi do domowego użytku z laserami stosowanymi w profesjonalnych i sprawdzonych gabinetach, należy jasno zaznaczyć, że nie przyniosą one zamierzonych efektów. Wynika to z faktu, iż modele przeznaczone do użytku domowego nie są laserami medycznymi – wiązka światła jest rozproszona, a jej działanie jest płytkie – niszczy strukturę włosa i skórę, ale nie usuwa włosów na stałe. Ponadto, wersje medyczne niszczą kompleksowo wewnętrzne struktury, tj. macierz i brodawkę.
Czy ten post był pomocny?
Bądź pierwszym który oceni!
