"Korektor pod oczy - Przegląd Wizażowych Must-Have'ów"

Najlepszy KOREKTOR pod oczy [RANKING] na 2023 rok

Tylko najlepszy korektor pod oczy jest w stanie zamaskować okolice powiek, na których widać pierwsze oznaki nieubłaganie płynącego czasu. Zarwane noce, imprezy, zaniedbania w pielęgnacji cery, stres, przepracowanie i inne czynniki – tego nie da się cofnąć ani naprawić.

Jedyne wyjście to zastosowanie dobrego korektora pod oczy, który zamaskuje pierwsze zmarszczki uwidaczniające się najpierw pod oczami, gdzie skóra jest najcieńsza i najdelikatniejsza.

Korektor kryjący niedoskonałości to kosmetyk, bez którego ciężko zamaskować oznaki starzenia. Jeśli dokładnie zapoznasz się z poniższym zestawieniem korektorów, kwestia wyboru właściwego produktu nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem.

Ranking korektorów pod oczy zawiera krótki opis każdego kosmetyku, a także wyszczególnienie jego największych zalet i wad . Przeglądając poniższy ranking, możesz także sprawdzić cenę każdego korektora, klikając w przycisk: Sprawdź cenę . Zostaniesz wtedy przekierowana do listy sklepów, które oferują dany model korektora najtaniej.

Rodzaje korektorów

Korektor w sztyfcie – najczęściej służy do punktowego maskowania wyprysków. Przeważnie jest mocno napigmentowany, co znacznie zwiększa jego skuteczność krycia.

Korektor w piasku – niestety są to jedne z droższych korektorów na rynku, a przy tym występują w małych pojemnościach. Na duży plus zasługuje fakt, że są małe i świetnie nadają się nawet do niewielkiej torebki. Ich funkcją jest rozświetlanie strefy pod oczami.

Korektor w płynie – często posiadają aplikator w formie gąbki, a produkt mieści się w niedużej tubce. Są to korektory mocno napigmentowane, ale niestety charakteryzują się niewielką trwałością.

Korektor w słoiczku – najlepiej nakładać go pędzelkiem, a jego największą zaletą jest fakt, że produkt nie osadza się w zmarszczkach i załamaniach skóry. Najczęściej są to kosmetyki mocno kremowe, ale jest kilku producentów, którzy wypuszczają wersje o nieco suchszej konsystencji.

10 Najlepszych Korektorów pod Oczy

Rozpoczął się nowy sezon Twojego ulubionego serialu na Netflixie, czy może zostałaś na ‘jeszcze jednego’ drinka po pracy - niezależnie od tego, czy wczoraj się nie wyspałaś, czy masz pod oczami permanentne, niebieskie cienie, my mamy na to sposób. Wybraliśmy najlepsze korektory, które ukrywają ciemne cienie i rozjaśniają skórę pod oczami.

Chcemy, żeby wybór najlepszego produktu był dla Ciebie przyjemnością. Dlatego przeczytaliśmy każdą recenzję, wypróbowaliśmy (prawie) każdy kultowy korektor na rynku i znaleźliśmy 10 absolutnie najlepszych produktów. Niezależnie od tego, czy zależy ci na całkowitym pokryciu cieni, właściwościach nawilżających lub matowym wykończeniu - tutaj znajdziesz Twój nowy ulubiony korektor pod oczy.

Korektor pod oczy dla cery dojrzałej: Dr Irena Eris Covering & Smoothing

Pierwszą propozycją, z którą wychodzimy, to kryjący korektor Dr Irena Eris. Kosmetyk ma poradzić sobie z zaczerwieniami, zasinieniami i plamami pigmentacyjnymi. Lekka, kremowa formuła idealnie kryje i łatwo rozprowadza się na skórze. Korektor posiada również cenne składniki odżywcze: rozjaśniającą witaminę C i E, nawilżający kwas hialuronowy oraz kwas gamma-poliglutaminowy. Świetnie zadbają o delikatną skórę okolic oczu.

Podobnie uważa jedna z użytkowniczek:

Idealny! Posiadam kolor 2. Pięknie kryje i wygładza (jak sama nazwa wskazuje). Świetnie poradził sobie z moimi sińcami pod oczami na czym mi najbardziej zależało. Pięknie łączy się ze skórą, nie wałkuje się itd. Dodatkowo pielęgnuje! Ulubieniec.

Jak dobrać korektor pod oczy?

Nie zawsze najjaśniejszy korektor jest najlepszy. Poniżej zamieszczam ściągawkę, jak dobrać korektor do koloru skóry pod oczami:

Pomarańczowy korektor pod oczy – idealnie sprawdza się podczas zakrywania ciemnych cieni pod oczami, które przybrały kolor szarych, fioletowych i niebieskich sińców.

Żółty korektor pod oczy – korektor o żółtej tonacji to idealny kosmetyk do maskowania zasinień pod oczami. Żółty korektor z łatwością zniweluje fioletowe tony.

Różowy korektor pod oczy – produkt o takiej tonacji nadaje się do maskowania zabarwień pod oczami o zielonym odcieniu, są to głównie przebijające żyłki pod oczami.

Beżowy korektor pod oczy – jest to tonacja, która sprawdzi się lepiej lub gorzej we wszystkich przypadkach, ale jednak sprawdzi się. Jest to uniwersalny kolor korektora, który służy większości z nas, bez względu na typ urody i rodzaj cery.

Łososiowy korektor pod oczy – tym odcieniem ukryjesz nie tylko siniaki, ale i mocno podkrążone oczy. Łososiowy kolektor da efekt rozświetlenia i świetnie skomponuje się z podkładem. Fioletowe cienie pod oczami też nie będą dla niego problemem i dobrze je zamaskuje. Jest to najlepszy korektor na cienie pod oczami.

Zielony kolektor – doskonały odcień, dzięki któremu ukryjesz nieestetyczne zmiany skórne, takie jak trądzik, wypryski i rumieńce.

Korektor fioletowy – stosuje się wszędzie tam, gdzie pojawiają się przebarwienia i sińce o żółtym odcieniu. Fioletowy korektor świetnie też radzi sobie z rozjaśnieniem i ożywieniem zmęczonej i pozbawionej blasku cery.

Korektor biały – dzięki niemu rozświetlisz zmęczoną skórę pod oczami. Białego korektora używa się także w wewnętrznych kącikach oczu, a także w makijażu ust (łuk Kupidyna).

Jego trwałość oceniam jako wystarczającą, nie ściera się z twarzy, wytrzymuje około 6 godzin bez poprawek a cały dzień z małymi poprawkami, co jest bardzo dobrym wynikiem, nie ciemnieje, nie warzy się, nie podkreśla porów i zmarszczek, nie wchodzi mi w skórki, nie roluje się ani się nie waży.

Czytaj dalej...

Warto podkreślić, że kremy BB zwierają wysokie filtry SPF 30 lub 50, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zapobiegając powstawaniu zmarszczek, przebarwień i nowotworów skóry.

Czytaj dalej...

Tak przygotowanym akcesorium nabierz odrobinę mocno kryjącego korektora ze słoiczka lub sztyftu sprawdź krem Catrice Camouflage , a potem, delikatnie dociskając gąbkę do skóry, rozprowadź kosmetyk wzdłuż dolnych powiek, wokół skrzydełek nosa i na policzkach jeśli są zaczerwienione.

Czytaj dalej...

Korektory od značky Annemarie Börlind se od těch od Rodialu liší způsobem aplikace jsou totiž ve formě praktického štětečku, do kterého klikáním jako když chcete začít psát s propiskou postupně uvolňuje samotný produkt.

Czytaj dalej...

Wybierając korektor, zwróć uwagę na cel, do którego chcesz go wykorzystać, skład, trwałość i krycie, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że produkt spełni Twoje oczekiwania i stanie się niezastąpionym elementem Twojej rutyny makijażowej.

Czytaj dalej...