Opinie na temat kawowego kremu pod oczy do lodówki
Dobry krem pod oczy z apteki na cienie i opuchliznę
Krem pod oczy Vichy Mineral 89 aż w 89 proc. składa się ze słynnej wody termalnej, która obfituje w minerały. Kwas hialuronowy obecny w kosmetyku silnie nawilża, a masło shea chroni i wspiera barierę hydrolipidową skóry. Za napinające i wygładzające działanie odpowiada adenozyna, z kolei ekstrakt z chlorelli wspomaga regenerację, koi podrażnienia i spowalnia proces starzenia skóry. Istotnym składnikiem jest też kofeina, dzięki której jest to dobry krem pod oczy na cienie i opuchliznę.
Ten dobry krem pod oczy z apteki bez wątpienia bardzo przypadł do gustu Wizażankom. Swoimi wrażeniami ze stosowania go podzieliły się aż 273 internautki, a przy takiej liczbie recenzji ocena 4,7/5 jest naprawdę imponująca. Chwalą go za działanie nawilżające, wiele z nich zauważyło też u siebie redukcję cieni i worków pod oczami. Ma delikatny zapach, lekką konsystencję i estetyczne szklane opakowanie z pompką. Do zakupu może jednak zniechęcać wysoka cena.
Kilka słów o świeżych kosmetykach z lodówki fridge by yDe
Marka fridge wprowadziła nową kategorię w dziedzinie kosmetyków: kosmetyki świeże. To coś znacznie więcej niż kosmetyki naturalne.
Produkty fridge mają 2,5-miesięczny termin przydatności i należy je przechowywać wyłącznie w lodówce (wyjątek stanowi żel do mycia twarzy). Dzięki przechowywaniu w lodówce, przez 2,5 miesiąca produkty zachowują świeżość, mimo że nie zawierają konserwantów! Co ważne, produkty wystarczają dokładnie na 2,5 miesiąca stosowania, więc nic się nie zmarnuje.
Wszystkie kremy, toniki, sera, peelingi, balsamy i perfumy marki fridge powstają w warszawskim laboratorium - każdy kosmetyk przygotowuje dla nas laborantka, która jakość produktu potwierdza podpisem, który składa na opakowaniu. Salon fridge znajduje się w Warszawie przy ul. Kopernika 6/1.
Większość składników wykorzystywanych przy produkcji kosmetyków pochodzi z upraw ekologicznych, w tym z plantacji fridge zlokalizowanej na Pomorzu. Więcej informacji o składnikach używanych przy produkcji tych kosmetyków znajdziecie TUTAJ.
Wygładzająco-napinający krem pod oczy z retinolem
Równie wysoką oceną 4,7/5 przy 149 opiniach może pochwalić się krem Neutrogena Retinol Boost. Jeśli szukacie dobrego kremu pod oczy przeciwzmarszczkowego, to ten będzie strzałem w dziesiątkę. Zawiera czysty retinol, który pobudza syntezę kolagenu i stymuluje odnowę komórkową. Działa więc wygładzająco i napinająco, redukując zmarszczki. Jego aktywność wspomaga wyciąg z mirtu, a kwas hialuronowy głęboko nawilża.
Zachowajcie jednak ostrożność, jeśli wcześniej nie stosowałyście kosmetyku z retinolem. Najpierw aplikujcie krem co 2-3 dni i powoli zwiększajcie częstotliwość. Potwierdzają to Wizażanki, które w swoich recenzjach również radzą stopniowe wprowadzanie kremu do pielęgnacji i obserwowanie reakcji skóry. Warto jednak czekać na efekty, bo są naprawdę bardzo pozytywne. Internautki zauważyły u siebie m.in. znaczne zmniejszenie „kurzych łapek”.
Apteczny krem pod oczy na zmarszczki do skóry wrażliwej
Krem przeciwzmarszczkowy Pharmaceris Opti-Sensilium ma dwukierunkowe działanie: wygładza i spłyca zmarszczki oraz intensywnie odżywia i regeneruje skórę pod oczami. Za właściwości odmładzające odpowiadają peptydy i witamina E, z kolei przed przesuszeniem chronią oleje babassu, z passiflory i ryżu. Ten wygładzający krem pod oczy zawiera też innowacyjne formuły IMMUNO-PREBIOTIC i LEUKINE-BARRIER, które zmniejszają nadwrażliwość skóry i jej podatność na podrażnienia.
Skuteczność kremu Pharmaceris potwierdzają badania kliniczne. Po 4 tygodniach stosowania 82 proc. uczestników zauważyło u siebie poprawę elastyczności, 89 proc. stwierdziło, że skóra jest lepiej nawilżona, a u 93 proc. została ona ukojona. 82 proc. osób zaobserwowało efekt wygładzenia już po jednym użyciu!
Ten dobry krem pod oczy z apteki zdobył od Wizażanek ocenę 4/5 przy 39 recenzjach. Te, które nie do końca były zadowolone z jego działania, piszą, że choć faktycznie bardzo dobrze nawilża, to jednak obiecany efekt przeciwzmarszczkowy nie jest satysfakcjonujący.
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Nie podrażnia spojówek .Jest niedrogi. Konsystencja idealna. Jeśli chodzi o działanie, to skóra po nim jest idealnie dopieszczona, pełna blasku i zmarszczki jakby mniej widoczne. Szczególnie to odczuwam, jak go nakładam. Opakowanie wygodne dobrze dozuje krem, a jedynie minus, że nie widać, kiedy się kończy
Recenzje 9
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 27
5 / 5
16 maja 2022, o 02:24
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: rok lub dłużej
Wykorzystała: kilka próbek
Kupiony w: Drogeria internetowa
Nawilża, nawet pod makijażem
Z tymi kremami pod oczy fridge to jest problem. Problem taki, że najchętniej nakładałabym wszystkie na raz . eye ma cudny zapach, głęboko nawilża i nadaje się pod makijaż. Zapytałabym czego chcieć więcej, ale i na to jest odpowiedź: dwóch pozostałych kremów pod oczy z fridge . prawda jest taka, że nie mają sobie równych
ZALETY: -lekka konsystencja,
-bardzo uniwersalny,
-nawilżenie od pierwszego użycia,
-dobrze współgra z makijażem,
-piękny zapach.
Dodanych produktów: 0
Napisanych recenzji: 13
1 / 5
25 listopada 2018, o 22:25
Nie kupi ponownie
Używa produktu od: miesiąc
Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania
Kupiony w: Drogeria internetowa
Średniak
Jestem 40-latką,mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu,która generalnie nie ze wszystkimi kremami się lubi.Oczy potrafią mi wtedy łzawić,szczypać,a powieki puchnąć.Moja skóra jest generalnie bardzo sucha,w ciągu dnia czuję,że staje się napięta,ale niestety nic na to poradzić nie mogę bo makijaż na twarzy,a ja w pracy.Krem pod oczy Fridge,jak dla mnie osobiście jest średni.Nie mam jakis wielkich zmarszczek wokół oczu,ani wielgachnych worów,ale niestety nie poradził sobie nawet z tak niewielkimi zmarszczkami.Oczy jak miałam lekko podkrążone tak mam.Jednak nie uczulił mnie,aplikacja była bardzo przyjemna,bo krem wyciągniety z lodówki,przyjemnie chłodził skórę pod oczami,na chwilę też miałam uczucie nawilżenia skóry i natłuszczenia.Uczucie jednak szybko znikało,szczególnie po nałożeniu podkladu.Z podkładem krem dogadywał się dobrze,nie wałkował się.Zapach ma bardzo ładny,różany.Ślicznie jest zapakowany.Moim zdaniem kremu jest zbyt dużo i naprawdę chyba trzeba by się nim smarować 3 razy dziennie,aby zużyć go w terminie,albo kupić z kimś na spółkę.Jednak generalnie żadnej obietnicy producenta nie spełnił.
Znam inne kremy ,które lepiej spełniają swe zadanie.Przynajmniej efekt nawilżenia utrzymuje się dużo dłużej.Poza tym do tanich nie należy.Raczej już do niego nie wrócę.Był to mój debiut z tą marką,ale niestety nie będę ich klientką.Szkoda pieniędzy na coś co nie działa.Lepszy efekt osiągnęłabym gdybym posmarowała się Lipobazą pod oczami albo zwykłym kremem z wit. A.Zmarszczek by też nie wygładziły,ale skóra byłaby,odzywiona,natłuszczona i bez uczucia wyschnięcia i ściągnięcia.Daję jedną gwiazdkę za opakowanie i zapach.
U nas zapłacisz kartą