Krem matujący do twarzy - Jak wybrać najlepszy produkt?
Recenzje 18
- Od najwyższej oceny
- Od najniższej oceny
- Sortowanie domyślne
- Od najstarszych
Dodanych produktów: 122
Napisanych recenzji: 613
5 / 5
8 listopada 2023, o 10:26
Nie wie, czy kupi ponownie
Używa produktu od: miesiąc
Wykorzystała: jedno opakowanie
Kupiony w: Drogeria Rossmann
Będę tęsknić
Znowu jakiś czas temu zerknęłam do zapasów i znalazłam ten krem. Chciałam zamówić ponownie i się zaskoczyłam- już wycofany.
Mam cerę normalną, ale chętnie używam matu pod SPF.
Pięknie pachnie. Ten zapach towarzyszy mi nawet przez kilka godzin.
Ma świetne opakowanie z wąską końcówką, przez to nie wychodzi za dużo produktu. Bardzo dobrze nawilża, ale nie wyświeca skóry. Jest wydajny, ma przyjemną formułę, dobrze się rozprowadza.
Szkoda, może poszukam jeszcze na outlecie gdzieś, bo jest naprawdę wart uwagi
ZALETY: Zapach- największy atutFormuła
Opakowanie WADY: Mat nie jest spektakularny Dodanych produktów: 8 Napisanych recenzji: 198
- Wydajność: 5
- Zgodność z opisem producenta: 5
- Zapach: 5
- Stosunek jakości do ceny: 5
- Opakowanie: 5
Fajny krem nawilżająco-matujący na dzień
Krem nawilżająco-matujący to dla mnie odkrycie i game changer, ponieważ na co dzień się nie maluję i wystarcza mi pielęgnacja zakończona użyciem kremu nawilżającego. Zależy mi na tym, aby skóra się za bardzo nie świeciła i dlatego ten krem uważam za świetny produkt. Faktycznie skóra jest nawilżona oraz zmatowiona. Jedyne do czego mogę się lekko przyczepić, choć tu pewnie wiele osób by się nie zgodziło, to jest za duża pojemność tego produktu. Ja nie byłam w stanie zużyć całego opakowania i okazało się, że po ok. 7 miesiącach się zepsuł (wiem, że PAO wynosiło 6 miesięcy, więc nie czuję się oszukana przez producenta), po prostu krem jest wydajny. Myślę, że mniejsza pojemność, a za tym proporcjonalnie niższa cena, byłaby fajną opcją. Oprócz tego krem ma przyjemny zapach, estetyczne opakowanie oraz jest przystępny cenowo (ok. 17 zł w promocji).
Jak dbać o cerę tłustą?
Jeśli Twoja skóra jest tłusta i mieszana, w niektórych obszarach przesuszona z tendencją do niedoskonałości, ważne jest, aby unormować jej stan. ANTI-ACNE Krem matujący to doskonały produkt, który sprawdza się w pielęgnacji cery mieszanej, tłustej i skłonnej do wyprysków. Zmniejsza błyszczenie skóry, nie blokując porów. Pozostawia cerę gładką, matową, bez efektu napięcia i nieprzyjemnego uczucia przesuszenia. Równoważy naturalny poziom natłuszczenia skóry, nawilża ją i nie powoduje efektu świecenia. Zapewnia matowe wykończenie.
kompleks seboregulujący, aktywna forma cynku i wyciąg z drożdży – przyczyniają się do osiągnięcia efektu zmatowionej skóry, kontrolując produkcję sebum,
kompleks roślinny - (wyciąg z morszczynu, łopianu, rukwi wodnej, bluszczu, cytryny, szałwii i mydlnicy), spowalnia wydzielanie sebum w łojotokowych partiach skóry i zapobiega jej błyszczeniu się,
pantenol i alantoina - zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia, działają łagodząco i regenerująco.
Krem matujący do twarzy z dla skóry tłustej, która się świeci
Krem Vegan Musli od Bielenda ma wegańską formułę, która sprawdzi się w pielęgnacji zarówno latem, jak i zimą. Jest przeznaczony do cery wymagającej i tłustej, ale z powodzeniem mogą po niego sięgać również osoby o wrażliwej skórze. Dodatkowo oczywiście nawilża i pielęgnuje naszą cerę.
Dzięki zawartości ekstraktu z owsa skóra jest zmatowiona, ale też ukojona, podobnie działają zawarte w kremie pszenica i mleczko ryżowe. Krem będzie odpowiedni dla każdego rodzaju cery, a jego lekka konsystencja, szybkie wchłanianie się i delikatny zapach powinien odpowiadać każdemu.
Krem zapakowany w poręcznym słoiczku, ma lekką konsystencję i ładny, delikatny zapach. Może nie matuje na maxa, ale na pewno ogranicza przetłuszczanie cery. Dla mnie, posiadaczki tłustej skory, był naprawdę w porządku - bo nie tylko zmniejszał ilość sebum, to także całkiem dobrze nawilżał. Na zimę może być troszkę za słaby, ale na okres od wiosny do jesieni sprawdza się bardzo dobrze. Świetnie się wchłaniał, nie rolował, ani nie mazał, co dla mnie też jest ważne. Polecam!
U nas zapłacisz kartą