Vichy Mikrodermabrazja Zestaw - Twoje Domowe Spa

Urządzenia do mikrodermabrazji

Lata stresującej pracy i szybkie tempo życia odbiły się na Twojej skórze? W takim razie warto postawić na oferowane przez nas urządzenia do mikrodermabrazji. Interesuje Cię sama mikrodermabrazja, wielofunkcyjne urządzenie B-Flash, a może niesamowita moc lasera kosmetycznego? Niezależnie od tego, które urządzenie wybierzesz, już niedługo będziesz cieszyła się cudownym efektem odmłodzenia i oczyszczenia! Mikrodermabrazja w domu pomoże Ci uporać się z szarą i pozbawioną blasku cerą, a także zmarszczkami.

Polecane przez nas urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej jest niezwykle proste w obsłudze, podobnie jak inne znajdujące się w naszej ofercie urządzenia do twarzy. Dzięki niemu:

  • uporasz się z drobnymi zmarszczkami i nierównym kolorytem skóry,
  • ujędrnisz skórę - mikrodermabrazja diamentowa w domu świetnie oddziałuje nawet na głębsze warstwy tkanki,
  • z powodzeniem wprowadzisz w głębsze warstwy skóry składniki aktywne - inwestując w profesjonalne aparaty do mikrodermabrazji domowej warto zatem zainteresować się rekomendowanymi preparatami,
  • zadbasz o odpowiednie nawilżenie.

Jak widać sprzęt do mikrodermabrazji w domu ma szerokie zastosowanie. Możesz także zdecydować się na terapię światłem fotonowym (fototerapię) oraz na moc jonoforezy. Te domowe zabiegi pomogą Ci oczyścić twarz z martwego naskórka, nawilżyć i ponownie przywrócić prawidłowe napięcie skóry. Zachęcamy Cię także do zajrzenia na inne nasze podstrony, gdzie znajdziesz:

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja to manualne oczyszczanie twarzy – zabieg, który coraz częściej cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn pozwala na szybkie i proste odżywienie, odmłodzenie, regenerację i oczyszczenie skóry. Można wykonywać ją na całym ciele. Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym, kiedy chemiczny peeling kawitacyjny nie może być zastosowany, a także gdy pojawiają się przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem prądów lub ultradźwięków. Wówczas oczyszczanie skóry tą metodą, powinno być skonsultowane ze specjalistą.

Jak często wykonywać mikrodermabrazję w domu?

Jak w przypadku wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych, ważna jest systematyczność, ale warto też dostosować częstotliwość do rodzaju cery. Skóra tłusta, z licznymi zaskórnikami, będzie potrzebować takiego oczyszczania i złuszczania nawet raz w tygodniu. Z kolei w przypadku cery mniej problematycznej wystarczy wykonać mikrodermabrazję raz na 2-3 tygodnie.

Pamiętajcie jednak, że w przypadku mikrodermabrazji nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jak często ją wykonywać. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, stanu skóry, jej typu oraz grubości. Delikatna, cienka skóra, nawet taka, która jest przetłuszczająca się, będzie potrzebować więcej czasu na regenerację. Sami specjaliści medycyny estetycznej mają podzielone opinie na temat częstotliwości, z jaką należy wykonywać oczyszczanie skóry, a także, kiedy jest najbezpieczniej ją wykonywać. Jedni doradzają, aby robić ją w okresie jesienno-zimowym, a inni twierdzą, że można ją robić przez cały rok. Jednakże najlepiej uważnie obserwować skórę, ile zajmuje pełna regeneracja oraz co ile trzeba ją powtarzać, aby utrzymać świetne efekty. Dlatego zacznij od najniższych parametrów, rób dłuższe odstępy między zabiegami, a potem stopniowo zwiększaj moc oraz częstotliwość.

Jakie są rodzaje mikrodermabrazji i ich efekty?

Mikrodermabrazja rozwinęła się na tyle, że powstało kilka jej rodzajów. To m.in.:

  • mikrodermabrazja diamentowa,
  • mikrodermabrazja korundowa,
  • mikrodermabrazja tlenowa,
  • oksydermabrazja.
  • hydrabrazja,

Poniżej opiszemy kolejno każdy z rodzajów zabiegu.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa polega na zastosowaniu głowic z pierścieniami ścierającymi z naturalnego diamentu – bądź ze sztucznego. To bardzo popularny rodzaj dermabrazji i cieszy się dużą skutecznością. Podczas złuszczania, głowice zasysają skórę do filtra, a ten jest później wymieniany. To rodzaj mikrodermabrazji kierowany głównie do osób o niskim progu bólu, skórze delikatnej lub cienkiej – gdyż zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Wykonując serię zabiegów mikrodermabrazji diamentowej, możemy liczyć na następujące efekty:

  • stopniowe złuszczanie skóry bez powstawania blizn,
  • likwidacja drobnych zmarszczek mimicznych,
  • poprawa elastyczności skóry,
  • redukcja przebarwień i blizn,
  • zmniejszenie widoczności rozstępów,
  • zmniejszenie cellulitu,
  • rozświetlenie cery,
  • zmniejszenie skłonności do łojotoku, trądziku i zaskórników,
  • zmniejszenie porów,
  • regeneracja i wzmocnienie skóry,
  • zwiększenie wchłanialności substancji aktywnych z kosmetyków i preparatów leczniczych.

Mikrodermabrazja korundowa

Mikrodermabrazja korundowa polega na zastosowaniu głowic z dwiema końcówkami oraz mikrokryształków tlenku glinu – te pod wpływem wysokiego ciśnienia, docierają na powierzchnię naskórka i „piaskują: skórę. Druga głowica w tym samym czasie wciąga zużyty tlenek glinu oraz starty naskórek. Niestety mikrodermabrazja nie jest polecana dla osób ze skórą cienką lub delikatną. Zaleca się ją w niwelowaniu rozszerzonych porów, usuwaniu blizn i rozstępów oraz do redukcji cellulitu czy usuwania wągrów.

Vichy mikrodermabrazja zestaw

Jest to rezultat ponad 30 lat pionierskich badań przeprowadzonych przez Laboratoires Vichy, co świadczy o naszej głębokiej ekspertyzie i zaangażowaniu w poszukiwanie najefektywniejszych rozwiązań dla pielęgnacji skóry.

Czytaj dalej...

Poza tym świadomość, że on pomimo, że jest samoopalaczem ma dużo dobrych nawilżaczy w sobie i rzeczywiście ta buzia po nim nie jest ani trochę wysuszona, naprawdę wystarcza mi, żeby go śmiało polecić.

Czytaj dalej...

Początkowo miałam dać niską ocenę, ale jednak złagodniałam jak zobaczyłam, że fluid może dobrze wyglądać na skórze, wygładzać ją i nawet dawać lekki efekt blur ; Mimo wszystko obietnice producenta są według mnie niespełnione, bo mam mieszaną cerę czyli taką, do jakiej dedykowany jest fluid, a zupełnie z nią nie współgrał bez specjalnego przygotowania.

Czytaj dalej...

W składzie znajdziecie aloes, który doskonale regeneruje i łagodzi podrażnienia, a także ekstrakt z zielonej herbaty, który nawilża i wzmacnia naczynia włosowate, działa bakteriobójczo i ogranicza zaczerwienienia.

Czytaj dalej...