Keratynowe przedłużanie włosów - Piękno, Styl i Pewność Siebie

Dla kogo keratynowe przedłużanie włosów?

Jeśli zmagasz się z cienkimi, łamliwymi kosmykami, chcesz poprawić swój wygląd i poczuć się pięknie, zapraszmy do Your Hair! Przedłużymy i/lub zagęścimy Twoje włosy za pomocą nanokapsułek lub na puder keratynowy. Co więcej, to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią swój czas – przedłużanie keratynowe może odbywać się nawet co kwartał lub 4 miesiące! Zatem ponownie… win-win! Dlaczego? Zaledwie w kilka godzin zyskasz wymarzoną gęstość i objętość włosów, a dopiero po kilku miesiącach czeka Cię kolejna wizyta u fryzjera.

To, o czym należy pamiętać, to skorzystanie z usług specjalisty, zatem przedłużanie włosów nie na własną rękę, a w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

  1. Umów się na konsultację i docelowo wizytę u fryzjera.
  2. Fryzjer przygotuje potrzebny sprzęt i pasma do przedłużenia włosów.
  3. Pora na dzielenie włosów na sekcje, dopinanie pasm i zgrzewanie.
  4. Im cieńsze pasma, tym mniej widoczne zgrzewy.
  5. Ciesz się gęstymi włosami.
  6. Wróć do salonu na zdejmowanie i ponowny zabieg, jeśli masz na niego ochotę.

Pamiętaj! Keratynowe przedłużanie nie wpływa na kondycję Twoich naturalnych włosów. Dzięki skorzystaniu z profesjonalnych usług fryzjerskich nie masz powodów do zmartwień i przykrych konsekwencji.

Cennik (cena za całą usługę wraz z włosami):

Przedłużanie włosów (metodą pudru keratynowego oraz nanokapsułkami) – przedłużanie włosami słowiańskimi o długości:

  • 40 cm: 1950 zł
  • 50 cm: 2250 zł
  • 60 cm: 2600 zł

Pozwól sobie na komfort bycia piękną! Umów się na konsultację z naszym specjalistą i wspólnie wybierzcie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Przedłużanie włosów na ringi

Przedłużanie włosów na ringi to jedna z najstarszych obecnie stosowanych metod, jednak wciąż cieszy się ogromną sympatią wśród klientek salonów fryzjerskich. Polega na łączeniu naturalnych pasm z doczepianymi za pomocą niewielkich, metalowych obręczy, nazywanych ringami. Są one wypełnione silikonem od środka, a więc nie musisz się martwić o to, że zaciśnięta na włosach obręcz uszkodzi twoje naturalne kosmyki. Dodatkowo, silikonowa wyściółka zapobiega zsuwaniu się ringów, co powoduje, że metoda ta jest naprawdę trwała. Metalowe, twarde ringi mocuje się zaraz przy skórze głowy, dlatego ich noszenie w pierwszych dniach może być nieco niekomfortowe. Jednak, podobnie jak w przypadku ultradźwięków, nie narażamy włosów na szkodliwe działanie wysokiej temperatury i substancji chemicznych.

Doczepianie włosów za pomocą metalowych ringów pozwala na wielokrotne użycie tych samych pasm, dzięki czemu, podobnie jak przy metodzie kanapkowej, raz na miesiąc możemy podciągnąć ringi do góry, nie narażając się przy tym na wysokie koszty.

Fryzjer, używając specjalnie do tego przeznaczonych cążków, otwiera ringi, podciąga włosy do góry i ponownie je zaciska. Dzięki temu obręcze nie są widoczne i nie trzeba za każdym razem inwestować w nowe pasma. Przedłużanie włosów u fryzjera metodą na ringi wiąże się z ceną około 1000 zł.

Jak dbać o włosy przedłużane? Profesjonaliści do takiego zabiegu używają włosów naturalnych, dlatego możemy o nie dbać podobnie jak o własne. Najlepiej sprawdzą się szampony i odżywki dedykowane włosom zniszczonym i rozjaśnianym, ponieważ posiadają one silne właściwości nawilżające i regeneracyjne. Dodatkowo, końcówki pasm warto zabezpieczać za pomocą silikonowego serum lub olejku, na przykład arganowego. W ten sposób zabezpieczymy je przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, silnego wiatru czy też uszkodzeń mechanicznych.

Przedłużanie włosów metodą keratynową – zalety i wady

Przedłużanie włosów metodą keratynową ma swoje wady i zalety. Spektakularne efekty oraz ich trwałość niewątpliwie przyćmiewają ewentualne minusy. Metoda ta daje naprawdę naturalne rezultaty. Łączenia są niemalże niewidoczne oraz ledwo wyczuwalne pod palcami. Keratyna jako naturalny budulec nie jest inwazyjna. Wręcz przeciwnie – dodatkowo odżywia i odbudowuje strukturę włosów. Z tego względu przedłużanie włosów keratyną jest świetną metodą dla Pań o włosach cienkich, rzadkich, delikatnych czy zniszczonych.

Ilość spoiwa można bardzo swobodnie dostosować, dlatego w każdym przypadku można idealnie dobrać grubość i wagę pasemka. W ten sposób można z powodzeniem zastosować naprawdę wiele doczepów. Przy tym łączenia są elastyczne, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe. Efekt utrzymuje się przez ok. 3 miesiące. Po tym czasie wystarczy zjawić się na tzw. korekcie, czyli podniesieniu przedłużenia.

Keratynowe doczepianie włosów mimo wszystko ma kilka minusów. Taki zabieg trwa zdecydowanie najdłużej ze wszystkich dostępnych opcji. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość – efekty są naprawdę olśniewające. Niektórych może zaskoczyć też wysoka cena. Usługa ta jest jednak absolutnie nowoczesna i profesjonalna, a zakup takich pasm to świetna inwestycja. Co jakiś czas trzeba wykonywać korekty, ale zadbane doczepy wykazują kilkuletnią żywotność.

Pewnym utrudnieniem jest to, że włosy przedłużone/zagęszczone w ten sposób należy odpowiednio pielęgnować, jeśli chce się dłużej zachować ich piękny wygląd. Nie jest to jednak nic skomplikowanego – wystarczy tylko poświęcić fryzurze nieco więcej uwagi. Na naszej stronie znajdziesz dokładne porady dotyczące pielęgnacji przedłużanych włosów.

- mała inwazyjność dla włosów naturalnych (nawet cienkich, delikatnych),

- niewielka widoczność zgrzewów,

- regulacja keratyny pozwala na dobranie różnych wielkości łączeń,

Przedłużanie włosów keratyną krok po kroku

Przedłużanie keratynowe włosów to zabieg polegający na połączeniu kosmyka naszych naturalnych włosów z tymi doczepianymi przy pomocy kapsułki keratynowej, nazywanej łuską. Zabieg zalecamy wykonywać w profesjonalnych salonach, ze względów bezpieczeństwa, ale też konieczności użycia profesjonalnego sprzętu.

Oprócz włosów o wybranej gęstości i długości, potrzebna będzie również keratyna, zgrzewarka, podstawka oddzielająca pasmo od skóry głowy (zapobiegnie poparzeniom), rękawiczki termoochronne lub nakładki na palce.

  1. W trakcie zabiegu stylistka/stylista dzieli włosy na sekcje i zaczyna z tyłu głowy od dołu, przesuwając się ku górze.
  2. Wydziela cienkie pasemka włosów, o grubości ok. 0,5 cm.
  3. Do każdego takiego kosmyka doczepia się równie cienkie pasmo wybranych włosów naturalnych przy pomocy kapsułki keratynowej.
  4. Zgrzewa się ją specjalnym urządzeniem i formuje cienką, niemal niewidoczną łuskę mniej niż centymetr od nasady włosów.

Im bardziej naturalny efekt chcemy uzyskać, tym cieńsze i gęściej umieszczone powinny być pasemka. Starajmy się też nie dodawać dużo łączeń przy zewnętrznej krawędzi włosów, gdyż mogą być bardziej widoczne, np. przy wiązaniu włosów w kucyk. Dobrze przedłużone włosy można upinać bez obawy, że kapsułki będą wyraźnie odcinać się a linii włosów.

Zobacz także

Oprócz włosów o wybranej gęstości i długości, potrzebna będzie również keratyna, zgrzewarka, podstawka oddzielająca pasmo od skóry głowy zapobiegnie poparzeniom , rękawiczki termoochronne lub nakładki na palce.

Czytaj dalej...

Należy jednak pamiętać, że bardzo długie włosy doczepiane mogą jednak delikatnie obciążać włosy i wywierać nacisk na skórę głowy i cebulki włosowe, więc jeśli masz zniszczone włosy nie przesadzaj z długością przedłużania.

Czytaj dalej...

Emitowane ultradźwięki wprawiają w drgania zawarte we włosach cząsteczki keratyny, w konsekwencji doprowadzając do zmiany ich właściwości i struktury, powodując tym samym, że nasze naturalne włosy łączą się z dodatkowymi kosmykami.

Czytaj dalej...

Zalecane dla Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę głowy, chcesz mieć możliwość tymczasowej i częstej zmiany włosów lub chcesz zainwestować w niewymagającą konserwacji, długoterminową opcję, peruki są dobrym wyborem.

Czytaj dalej...