Philips do twarzy mikrodermabrazja - Piękno, które pochodzi z pielęgnacji skóry

Philips VisaCare – recenzja

Profesjonalne zabiegi mikrodermabrazji z salonów kosmetycznych, kiedy nie mamy na nie czasu, dzieli nas spora odległość od najbliższego gabinetu lub po prostu nie planujemy takich wydatków w naszym budżecie, można zastąpić domową mikrodermabrazją i, wykorzystując specjalne urządzenie do mikrodermabrazji lub odpowiednie kosmetyki, wykonać domowy peeling do twarzy czyli złuszczanie naskórka. Zapraszam Was dziś do przeczytania recenzji , którą przygotowałam po testowaniu Philips VisaCare, przyrządu do wykonywania mikrodermabrazji w domu, dla mnie szczególnie przydatnego teraz, kiedy po 3 miesiącach podróżowania po Azji i Australii, w różnych warunkach klimatycznych, nie mając czasu na właściwe pielęgnowanie skóry, wróciłam do domu i potrzebne jest mi gruntowne oczyszczenie twarzy, a na czole i policzkach, jak to już co roku bywa, pomimo stosowania kremu z filtrem UVB 130, pojawiły się przebarwienia od słońca.

Zdjęcia recenzentek

Zgłoś treść Philips VisaCare to nowe, innowacyjne urządzenie do pielęgnacji skóry, dzięki któremu kobiety w domowym zaciszu mogą już dziś podjąć walkę z pierwszymi oznakami starzenia. VisaCare w procesie nieinwazyjnej mikrodermabrazji złuszcza naskórek i masuje skórę, usuwając obumarłe komórki naskórka stymulując tym samym naturalny proces odnowy skóry. Nowe urządzenie do pielęgnacji urody o eleganckim wzornictwie oferuje kobietom możliwość przywrócenia skórze młodzieńczego blasku i promiennego wyglądu oraz widocznej poprawy jędrności w zaledwie cztery do sześciu tygodni.
Unikalna końcówka urządzenia VisaCare posiada pierścień złuszczający, którego specjalna konstrukcja pozwala na optymalną regulację intensywności złuszczania i znacznie zwiększa jego skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi peelingami. Na końcówce urządzenia znajduje się ponad 100 000 drobinek polerujących, co gwarantuje efektywność i możliwość regulowania siły złuszczania, dając efekt idealnie gładkiej skóry. Jednocześnie złuszczanie naskórka pobudza naturalny proces odnowy komórkowej w głębiej położonych warstwach skóry. W efekcie w ciągu zaledwie czterech do sześciu tygodni skóra staje się widocznie gładsza i ujędrniona. Zastosowany w urządzeniu Philips VisaCare system liftingujący Air Lift za sprawą wytwarzanego podciśnienia delikatnie zasysa skórę, lekko ją napinając i unosząc. Taka technika masażu przez odpowiednie napinanie i gładzenie skóry pozwala skutecznie oddziaływać również na jej głębsze warstwy. Optymalny poziom napięcia skóry stymuluje mikrokrążenie i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co przywraca skórze zdrowy wygląd, witalność i blask.

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC! Dodaj go do naszej bazy!

Mikrodermabrazja — jakie zabiegi można wykonać?

Mikrodermabrazja, jako zabieg kosmetyczny, zyskuje popularność dzięki swojej wszechstronności i zdolności do wieloaspektowego poprawiania stanu skóry. To nieinwazyjne podejście do odnowy skóry oferuje szereg korzyści, co sprawia, że jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wszechstronne właściwości wykonania zabiegu mikrodermabrazji:

  • ogólna poprawa tekstury skóry — mikrodermabrazja działa jak delikatny peeling, usuwając martwe komórki naskórka, co przekłada się na ogólną poprawę skóry,
  • redukcja zmarszczek i linii mimicznych — złuszczanie naskórka pomaga w redukcji drobnych zmarszczek i linii mimicznych, nadając skórze młodszy wygląd,
  • przeciwdziałanie przebarwieniom — procedura ta może być skutecznym środkiem w redukcji przebarwień spowodowanych słońcem czy procesem starzenia się skóry. Mikrodermabrazja pomaga usuwać plamy starcze czy blizny potrądzikowe,
  • leczenie trądziku — dzięki złuszczaniu naskórka i stymulowaniu regeneracji powierzchni skóry udaje się zwalczyć trądzik różowaty, pospolity czy młodzieńczy,
  • stymulacja produkcji kolagenu — poprzez mechaniczne złuszczanie, mikrodermabrazja stymuluje produkcję kolagenu, co wpływa na elastyczność, jędrność i ciągłość skóry,
  • przygotowanie skóry do innych zabiegów kosmetycznych — na przykład laseroterapii czy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego,
  • oczyszczanie porów — mikrodermabrazja pomaga w oczyszczaniu porów skóry, co jest szczególnie korzystne dla osób z problemami trądzikowymi i skóry z rozszerzonymi porami,
  • głębokie oczyszczenie skóry.

Ze względu na swoją nieinwazyjność, mikrodermabrazja jest zazwyczaj bezbolesna i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Jest za to zabiegiem znacznie skuteczniejszym niż tradycyjne kosmetyki.

Jak działa mikrodermabrazja?

Urządzenia do mikrodermabrazji znacząco się zmieniły od lat 90.

– Pierwsze urządzenia, zatwierdzone w 1996 roku, wykorzystywały diamentową końcówkę do usuwania martwego naskórka – mówi dr Palm. I faktycznie „diamentowa końcówka” części roboczej urządzenia jest pokryta drobnymi diamentami. Chociaż te urządzenia nadal istnieją, większość salonów spa korzysta obecnie z bardziej zaawansowanej technologii.

– Obecnie najpopularniejsze systemy przeznaczone do mikrodermabrazji wykorzystują do złuszczania skóry delikatny spray z wodorowęglanu sodu, kryształki tlenku glinu lub wodę. Niektóre nowsze urządzenia łączą dwie spośród tych trzech metod leczenia skóry – mówi dr Palm.

Kolejną zaletą nowoczesnych urządzeń do mikrodermabrazji jest to, że mogą wprowadzać składniki aktywne w skórę podczas złuszczania.

– Może to być kwas salicylowy do leczenia trądziku, witamina C do rozjaśniania skóry lub kwas hialuronowy do nawilżania suchej skóry – mówi dr Palm. Odnawiają powierzchnię skóry, odblokowują pory poprzez odsysanie i dostarczają dawkę indywidualnie dobranego serum w ciągu 30 minut.

Większość modeli Lumea jest wyposażonych w specjalną nasadkę do twarzy z filtrem UV, który zapobiega uszkodzeniom skóry SC1996, SC1997, SC1999, SC2006, SC2007, SC2008, SC2009, BRI950, BRI953, BRI954, BRI955, BRI956, BRI957, BRI958 i BRI959, BRI977, BRI973.

Czytaj dalej...

Zawsze sprawdzaj informacje zawarte w tabeli z zalecanymi kolorami skóry i włosów, aby w razie potrzeby wybrać niższe ustawienie intensywności światła w celu uniknięcia wystąpienia reakcji skórnych i skutków ubocznych.

Czytaj dalej...

For smaller, trickier areas you can then move the Lumea and pull the trigger again, or, for larger areas such as your legs, you can glide the device slowly along your skin holding the trigger for a continuous run of flashes.

Czytaj dalej...

Es gibt zwei Behandlungsmodi Für kleine oder empfindliche Bereiche wie Kniekehlen oder Achselhöhlen werden Einzelimpulse empfohlen, während bei größeren Flächen der Gleiten -Modus automatische aufeinanderfolgende Lichtblitze ermöglicht.

Czytaj dalej...