Przedłużanie włosów w Kłodzku - Piękno z każdym kosmykiem

Rekomendacje

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym rodzajem włosów do przedłużania są włosy nieuszkodzone i niepodatne na złamania. Jeśli twoje włosy są bardzo kruche lub skóra głowy łatwo ulega podrażnieniom, rozważ użycie peruk lub tresek.

Istnieje wiele różnych rodzajów przedłużania włosów do wyboru. Teraz, gdy wiesz już nieco więcej, dlaczego nie umówić się na konsultację ze stylistą, aby zobaczyć, co jest dla Ciebie najlepsze.

Cytaty

Anna

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak Dbać o Przedłużone Włosy?

Każdy rodzaj przedłużania ma swoje własne instrukcje dotyczące pielęgnacji, które stylista omówi z Tobą. Ogólnie rzecz biorąc, myj włosy delikatnie i staraj się unikać używania chemicznych produktów do stylizacji lub gorących narzędzi do stylizacji.

Ile Kosztuje Przedłużanie Włosów?

Dokładna cena przedłużeń będzie zależeć od wielu czynników, w tym rodzaju użytych włosów, czasu spędzonego przez stylistę na ich instalacji oraz zastosowanej metody. Średnio przedłużanie włosów kosztuje od 800 do 2400 zł.

Jak Działa Przedłużanie Włosów?

Przedłużanie włosów polega na przymocowaniu kawałków syntetycznych lub prawdziwych ludzkich włosów do własnych włosów za pomocą kleju, specjalnej nici lub specjalnego rodzaju koralików lub klipsów. Niektóre przedłużenia są prawie trwałe, podczas gdy inne są tymczasowe.

Co to jest keratynowe przedłużanie włosów? Jak się za to zabrać?

O kreatynowym przedłużaniu włosów słyszał chyba każdy – w końcu tak popularna metoda przedłużania kosmyków, nie mogła przejść bez echa wśród kobiet, które nawet w minimalnym stopniu zainteresowane są kwestiami związanymi z urodą, fryzjerstwem i pięknymi włosami.

Jednak osłuchanie się z nazwą zabiegu, wcale nie idzie w parze z wiedzą na temat tego, czym jest ten zabieg i na czym właściwie on polega.

Zwłaszcza wtedy, gdy się myśli o wykonaniu takiego zabiegu na własnych włosach lub też, jest się zainteresowanym poszerzeniem swoich kompetencji fryzjerskich czy też przekwalifikowaniu się o obraniu nowej drogi zawodowej.

Choć wiadomo, że w tego typu przypadkach należy wiedzę zgłębić na o wiele wyższym poziomie – to da tylko profesjonalne szkolenie, które zakończone jest egzaminem i zdobyciem odpowiedniego certyfikatu.

Jednak nie da się ukryć, że zdobycie nawet powierzchownej wiedzy to już pierwszy krok do głębszego zainteresowania się tematem, dlatego nie warto tego lekceważyć. Jak więc krok po kroku zabrać się za kreatynowe przedłużanie włosów? Po pierwsze, należy dysponować odpowiednimi materiałami.

Potrzebne będą:

  1. Włosy z końcówkami z kreatyny. Najlepsze w tym celu są oczywiście włosy naturalne. Zazwyczaj przy zabiegu stosuje się około stu pasemek. Kolor i długość zależą wyłącznie od indywidualnych ustaleń.
  2. Keratyna. Może przyjmować formę pastylek, granulek czy też wkładów do pistoletów. Służy do bezpośredniego przedłużania włosów. Jedna taka granulka zaciskana jest przy pomocy zgrzewarki wraz z pasmem włosów. Przy wkładach do pistoletów mowa o specjalnym termoplastycznym kleju, który podczas zabiegu przedłużania włosów tworzy bezpośrednie łączenia. Przydaje się również przy nowych końcówkach, podczas procesu regeneracji.
  3. Osłonki na palce wykonane z gumy – metoda wykonywana jest na ciepło, więc należy zadbać o należyte zabezpieczenie palców.
  4. Specjalna szczotka do przedłużanych włosów.
  5. Plastikowe osłonki – stosowane na głowie, mają zabezpieczyć skórę podczas zabiegu przed poparzeniem.
  6. Zgrzewarka – przedłużanie włosów metodą kreatynową nie może obejść się bez odpowiedniej zgrzewarki. Zgrzewarka w tym wypadku oznacza płaskie szczypce, które są wyposażone w regulację temperatury. Za jej pomocą formowane są płaskie zgrzewy.

Długie i gęste włosy – jak je osiągnąć?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi. Świadczą o tym coraz to nowsze i coraz bardziej udoskonalane metody przedłużania włosów. Wszystko w imię jak najlepszego, najbardziej naturalnego wyglądu włosów i zachowania ich w jak najlepszej kondycji.

Wśród tych wszystkich metod i możliwości, które stosować można w domu, bądź też są możliwe do wykonania jedynie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, przez doświadczonych i certyfikowanych fachowców, na szczególną uwagę zasługuje jedna z metod.

Metoda szczególnie skuteczna, niezwykle wręcz popularna, z ciągle rosnącą popularnością, a w dodatku całkowicie bezpieczna. Mowa oczywiście o keratynowym przedłużaniu włosów.

Na czym polega keratynowe przedłużanie włosów?

Cały zabieg przedłużania włosów keratyną, polega na tym, by połączyć, zazwyczaj niewielkie, pasemko włosów, które zakończone jest kreatyną za pomocą zgrzewarki bądź też specjalistycznego pistoletu, który działa na keratynowy wkład z włosami naturalnymi.

Efekt zabiegu przedłużania włosów, zależy od początkowej kondycji włosów oraz ilości pasemek, jednak z całą pewnością, jeżeli tylko zostanie dobrze wykonany, będzie więcej niż zadowalający. A przy tym – całkowicie bezpieczny, zarówno dla wykonującego, jak i dla osoby, która się na ten zabieg zdecydowała.

Emitowane ultradźwięki wprawiają w drgania zawarte we włosach cząsteczki keratyny, w konsekwencji doprowadzając do zmiany ich właściwości i struktury, powodując tym samym, że nasze naturalne włosy łączą się z dodatkowymi kosmykami.

Czytaj dalej...

Emitowane ultradźwięki wprawiają w drgania zawarte we włosach cząsteczki keratyny, w konsekwencji doprowadzając do zmiany ich właściwości i struktury, powodując tym samym, że nasze naturalne włosy łączą się z dodatkowymi kosmykami.

Czytaj dalej...

Termoadhezyjne nanołączenia pozostają niewidoczne nawet w przypadku wykonania przedłużania w sekcjach głowy, gdzie wykonywanie tradycyjnych łączeń jest niewskazane czubek głowy, krawędź linii włosów , bądź w przypadku odsłonięcia łączeń np.

Czytaj dalej...

Jeżeli szukasz metody przedłużania włosów, która zapewni piękną objętość, a jej instalacja trwa zdecydowanie krócej niż przedłużanie innymi metodami, a dodatkowo jest w 100 ekologiczna i bezpieczna dla włosów, warto abyś poważnie rozważyła przedłużenie lub zagęszczenie włosów metodą SEW-IN.

Czytaj dalej...