Przedłużanie włosów metodą na tulejki - Piękno z subtelnym wykończeniem
Infralight
Jedna z najnowszych, najmocniejszych, a zarazem bezpiecznych metod.
Metoda hybrydowa łącząca w sobie technologię ultradźwięków z tzw. „modulacją krzywej cieplnej światłem podczerwonym”. Technologia opracowana przez renomowaną włoską firmę So.Cap Original. Przy wykorzystaniu technologii Infralight można formować łączenia zarówno okrągłe, jak i płaskie o bardzo małym rozmiarze (jedne z najmniejszych łączeń). Łączenia są dobierane do włosów pacjenta w zależności od grubości i struktury włosów na głowie. Wykonywane są: z naturalnej substancji opracowanej na Uniwersytecie w Seulu, z kerawaxu, kerawosku, nylonu, łączeń polimerowych, jak również z różnego rodzaju keratyny. Łączenia są bardzo wytrzymałe, dzięki oddziaływaniu na nie „od środka”, a nie „powierzchniowo”. Metoda precyzyjna i bezpieczna. Doceniana szczególnie przez osoby ceniące najwyższy profesjonalizm i wytrzymałość łączeń.
Czas noszenia: 2-6 miesięcy
Czy przedłużanie włosów metodą tulejkową nie zniszczy włosów?
Nasze klientki często pytają o to, czy przedłużanie włosów metodą tulejkową nie zniszczy włosów. Odpowiednio wykonany zabieg i dobrze dobrane pasma są całkowicie bezpieczne. Uważnie dopasowujemy ciężary pasemek, dzięki czemu nie obciążamy cebulek ani struktury włosa. Do ich zakładania nie wykorzystuje się wysokiej temperatury ani żadnych silnych środków chemicznych. Tulejki są też znacznie lżejsze od ringów, dlatego dobrze sprawdzają się nawet w przypadku delikatniejszych włosów.
Wiele Pań przed zabiegiem przeszukuje Internet wpisując hasło "metoda tulejkowa zalety i wady". Najlepiej jednak pozyskiwać takie informacje u źródła. Naszym zdaniem zabieg ten ma naprawdę dużo plusów, przy stosunkowo niewielu minusach.
Przede wszystkim ta metoda przedłużania włosów daje błyskawiczne efekty. Sama procedura nie trwa zbyt długo, a do tego daje trwały efekt – nawet do 3 miesięcy. Mocowanie jest bardzo wytrzymałe, dlatego umożliwia wykonywanie dowolnych stylizacji na ciepło, a także zabiegów chemicznych (farbowanie lub dekoloryzacja).
Takie doczepy są też mało wymagające w pielęgnacji i nie utrudniają codziennego życia. Zachowują się bardzo naturalnie, dlatego większość osób w ogóle ich nie odróżni od prawdziwych włosów. Są niemalże niewyczuwalne oraz trudne do zauważenia. Dzięki temu są bardzo wygodne w noszeniu, nie odpadają ani nie zsuwają nawet przy aktywnym trybie życia. W razie potrzeby można je szybko zdjąć za pomocą specjalnych cążek.
Do jedynych wad można zaliczyć to, że gry pojawi się już odrost, korekta może trwać nieco dłużej. Jest jednak konieczna tylko raz na 3 miesiące, dlatego można z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować sobie najdogodniejszy termin. Kolejnym minusem jest stosowanie miedzianych tulejek, które mogą u niektórych Pań wywoływać uczulenie. Jeśli jednak nic takiego nie zostało stwierdzone, nie ma żadnych powodów do obaw.
Przedłużanie włosów metodą na tulejki cena
Cena przedłużania włosów metodą na tulejki jest zależna od wielu czynników. RStyle Hair oferuje bardzo przystępne stawki na zabiegi z wykorzystaniem pasemek oraz profesjonalnych narzędzi. Stosujemy keratynowy zgrzew, najnowocześniejsze zaciski, keratynowe łączenia oraz inne specjalistyczne akcesoria. Największy wpływ na ostateczny koszt zabiegu mają: waga i długość doczepów, a także ich rodzaj. Proponujemy świetne gatunkowo kitki z linii Celebrity Hair oraz dziewicze, słowiańskie Luxy Hair. Umów się na wizytę stacjonarną w salonie, podczas której możemy przedstawiać Ci dostępne możliwości, wszystko dokładnie wyjaśniać, a także Ci polecać najlepsze rozwiązania.
Doczepianie włosów metodą tulejkową jest bardzo szybkie, nieinwazyjne i trwałe. Nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych sposobów przedłużania i zagęszczania. Jeśli marzysz o długiej, lśniącej tafli włosów, skontaktuj się z nami! Sprawdź ofertę RStyle Hair i wybierz dla siebie idealne, nowe włosy!
Metoda TAPE-ON/TAPE-OFF/Easy-On – „kanapkowa”/taśmowa/skin weft
Metoda polega na doklejaniu pasm włosów na szerokość sekcji głowy. System, który pozwala przedłużyć i zagęścić włosy, stworzony z myślą o tych, którzy często lubią zmieniać swój wizerunek. Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych, na których są zamocowane naturalne włosy. Płaskie, elastyczne i wytrzymałe łączenia, dopasowują się do kształtu głowy pacjenta, dając wysoki komfort noszenia.
Możliwość wielokrotnego założenia
okres noszenia: 4-8 tygodni

Metody przedłużania włosów
Istnieje 16 metod przedłużania włosów - zajmiemy się sześcioma najbardziej popularnymi. Pamiętaj, że dobór metody zależy od wielu czynników i należy dokładnie przeanalizować, która z metod będzie najlepiej pasować do konkretnej osoby.
Keratynowa
Do łączenia włosów używana jest keratyna - naturalny składnik łodygi włosa, który jest odpowiedzialny za połysk. Polega na zgrzewaniu pasm włosów na ciepło, w temperaturze 170 stopni Celsjusza. Pasma włosów sztucznych i naturalnych zgrzewane są za pomocą keratyny. Metoda ta jest bezpieczna i stosunkowo trwała. Może być z powodzeniem stosowana na zniszczone oraz kruche włosy.
W tym wypadku łączenia są bardzo dyskretne i bardzo trwałe. Są na tyle estetyczne, że nie są widoczne nawet wtedy, gdy przyglądamy się doczepionym włosom z bliska. A to wszystko dzięki zastosowaniu cienkich nanołączeń - są cieńsze niż włosy powyżej i poniżej łączenia, co w przypadku tradycyjnych metod się nie zdarza.
Dodatkowo, jest to rodzaj łączeń, który jest odporny na działanie większości odżywek, farb i kosmetyków oraz wysokiej temperatury. Nanołączenia wykonywane przez urządzenie laserowe są cztery razy silniejsze, niż keratynowe.
Micro rings
Przedłużanie włosów odbywa się za pomocą „ringów”, czyli aluminiowych obrączek. Są one niewielkie, bardzo lekkie i niekłopotliwe w noszeniu. Ich kolor dopasowywany jest do koloru włosów, dlatego też nie są widoczne po zabiegu.
Efekt utrzymuje się maksymalnie przez 3 miesiące - później trzeba je zdjąć i założyć ponownie, wyżej. Spowodowane jest to naturalnym wzrostem włosa.
Tulejkowa
Włos przedłużony zostaje połączony z włosem naturalnymi tulejkami. Metoda bardzo zbliżona do poprzedniej, różnica polega w tworzywie, z którego zrobione są złączenia.
Tulejki są wykonane z brązu lub miedzi. Z tej metody mogą korzystać osoby uczulone na nikiel. Do dociskania tulejek stosuje się specjalne cążki. Odpowiednie dociskanie, zazwyczaj „na dwa”, zapewnia komfort i pewność, że doczepiane pasmo nie zsunie się. Polecana dla osób mających cieknie i delikatne włosy.
