Przedłużanie włosów metodą nitkową - Piękno w detalach

Ile trzyma się przedłużanie metodą kanapkową

Odpowiednio pielęgnowane włosy po doczepianiu będą cieszyć nawet przez pół roku. Zabieg trzeba jednak powtarzać średnio co 4-6 tygodni. Włosy w metodzie kanapkowej doklejane są do nasady włosów naturalnych, co oznacza, że wraz z ich wzrostem, miejsce łączenia się obniża. Stylista musi więc odkleić doczepione pasma, oczyścić je i ponownie przykleić. Ten sam zestaw taśm można użyć 3 do 5 razy, w zależności od odpowiedniej pielęgnacji włosów po zabiegu. Im szybciej rosną nasze włosy, tym częściej trzeba będzie wracać do salony fryzjerskiego na poprawki, ale większość salonów ustala niższą stawkę za sesje poprawkowe.

Prawidłowa pielęgnacja to klucz do sukcesu przedłużania, jeśli dostosujesz się do kilku podstawowych zasad, twoje przedłużone włosy będą piękne i trwałe:

  • myj włosy wyłącznie łagodnymi szamponami, najlepiej dedykowanymi do włosów przedłużanych,
  • przy każdym myciu stosuj nawilżającą maskę, ale omijaj przy nakładaniu okolice taśm, które mogą pod wpływem odżywek tracić przyczepność,
  • wycieraj włosy bardzo delikatnie, bez pocierania,
  • czesz włosy tylko specjalną szczotką fryzjerską, klasyczne szczotki grzebienie z drogerii to wróg przedłużanych włosów,
  • jeśli stylizujesz lub farbujesz włosy, używaj łagodnych produktów dobrej jakości i stosuj środki do ochrony włosów przed temperaturą.

Zalety metody ultradźwiękoweJ

Zaletą sposobu wykorzystującego zimną fuzję jest fakt, że ni e wymaga on wysokiej temperatury, a spoiwem jest naturalny budulec włosów, czyli keratyna. Jest to więc rozwiązanie łagodne dla nat u ralnych pasm.

Ponadto przy odpowiedniej pielęgnacji włosy przedłużone na ultradźwięki mogą zachwycać naprawdę długo, bo czas ten wynosi od około 4 do 6 miesięcy. Efekt osiągnięty dzięki tej metodzie jest natychmiastowy oraz naturalny.

Ultradźwięki umożliwiają nie tylko przedłużanie kosmyków, ale także ich zagęszczanie – nawet w tak trudnych rejonach jak czoło czy boki. Możl iwe jest też osiągnięcie ciekawych efektów kolorystycznych – można zdecydować się na pasemka jaśniejsze o kilka tonów niż nasz naturalny kolor włosów.

Przedłużanie włosów na keratynę – zdejmowanie zgrzewów keratynowych

Wiele osób zastanawia się, co się dzieje, gdy konieczna jest korekta lub gdy przedłużanie włosów na keratynę już się znudzi. Wbrew pozorom zabieg usuwania takich doczepów nie jest trudny czy inwazyjny. Zdejmowanie zgrzewów keratynowych jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego płynu-removera, który nie narusza struktury włosów. Sam zabieg nie jest jest bolesny ani nieprzyjemny. Naturalne włosy mogą po nim wymagać lekkiego podcięcia, ale nie są absolutnie zniszczone.

Keratynowa metoda przedłużania włosów nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych. Naturalny efekt i możliwość doczepienia naprawdę dużej ilości pasemek dają zachwycające rezultaty. Zapoznaj się z ofertą RStyle Hair, a w razie ewentualnych pytań – skontaktuj się z nami. Jeśli marzy Ci się perfekcyjna tafla włosów, zainwestuj w najlepszy zabieg!

Kiedy nie można wykorzystać ultradźwięków?

Choć zalety, które niewątpliwie mają ultradźwięki do przedłużania włosów , mogą kusić, nie za w sze można wykonać ten zabieg. Istnieje kilka przeciwwskazań do posłużenia się tą metodą, a zal i czyć można do nich:

  • nasilone wypadanie włosów,
  • choroby skóry głowy
  • sytuacje, gdy włosy są zniszczone np. przez rozjaśnianie lub też częste, intensywne farb o wanie.

Decyzję o przedłużaniu włosów należy podejmować z głową oraz po konsultacji ze specjalistą. Właściwie dobrane oraz wykonane przedłużanie, a także odpowiednia pielęgnacja włosów mogą sprawić, że bujna fryzura będzie zachwycać przez długi czas. Piękne włosy to marzenie wielu osób, a marzenia należy spełniać.

Metoda ultradźwiękowa może pomóc w uzyskaniu fantastycznego efektu.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą keratynową?

Wiele klientek pyta nas, na czym polega przedłużanie włosów metodą keratynową. Podczas takiego zabiegu nie stosuje się żadnych obrączek, tulejek czy taśm, a specjalne pasma zakończone końcówkami z keratyny. Połączenie naturalnych włosów klientki z doczepem wykonuje się za pomocą specjalnej zgrzewarki lub pistoletu. Urządzenia te emitują ciepło, które pozwala scalić topiącą się keratynę ze strukturą włosa. Wykorzystana temperatura to ok. 180 stopni Celsjusza. Dla porównania prostownica potrafi rozgrzać się nawet do 220 stopni.

W RStyle Hair wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE. Dzięki niemu jesteśmy w stanie osiągnąć najbardziej precyzyjne, dokładne rezultaty. Oferujemy również lepszą odmianę tej metody, czyli technikę MINI BONDES. Stosujemy minimalną ilość keratyny (waga najmniejszego pasemka może wynosić tylko 0,4 gram!), dzięki czemu łączenie jest jeszcze mniej widoczne i wyczuwalne. Świetnie sprawdza się w przypadku kobiet o bardzo cienkich, delikatnych włosach.

Zabieg nie trwa długo – da się go wykonać podczas jednej wizyty. Przy tym jest zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny. Taka procedurę mogą jednak przeprowadzać jedynie odpowiednio wyszkolone osoby, ponieważ ze względu na zastosowanie techniki cieplnej należy zachować zwiększoną ostrożność.

Zwłaszcza wtedy, gdy się myśli o wykonaniu takiego zabiegu na własnych włosach lub też, jest się zainteresowanym poszerzeniem swoich kompetencji fryzjerskich czy też przekwalifikowaniu się o obraniu nowej drogi zawodowej.

Czytaj dalej...

Niezależnie od tego, czy wybierzesz metodę keratynową, taśmową, na warkocze czy na mikroringi, pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest wybór doświadczonego fryzjera oraz odpowiednia pielęgnacja przedłużanych włosów.

Czytaj dalej...

Emitowane ultradźwięki wprawiają w drgania zawarte we włosach cząsteczki keratyny, w konsekwencji doprowadzając do zmiany ich właściwości i struktury, powodując tym samym, że nasze naturalne włosy łączą się z dodatkowymi kosmykami.

Czytaj dalej...

W tym artykule przedstawimy informacje na temat składek ZUS dla emerytów prowadzących działalność gospodarczą, zwolnień z opłacania składek oraz wpływu dochodu z działalności na świadczenie emerytalne.

Czytaj dalej...