Mikrodermabrazja w domu - Czy produkty Lidl mogą zapewnić profesjonalne rezultaty?

Urządzenie do mikrodermabrazji ranking:

Ranking urządzeń do mikrodermabrazji to zestawienie produktów mniej i bardziej zaawansowanych technologicznie. Znajdziesz w nim zarówno proste sprzęty o podstawowej funkcjonalności, jak i te bardziej skomplikowane modele, niemal dorównujące tym wykorzystywanym w salonach kosmetycznych. Sprawdź, które są warte zakupu!

Urządzenie do mikrodermabrazji Beautifly B-Derma PRO wytwarza podciśnienie rzędu 61 kPa. Produkt wyposażony jest w wymienne filtry oraz 7 głowic, które pozwalają wykonywać peeling, masaż próżniowy, lifting i oczyszczanie skóry. Największym atutem modelu jest dodatek w postaci niebieskiego światła fotonowego, które niszczy bakterie, a tym samym działa korzystnie na cerę trądzikową.

Beautifly B-Derma PRO wyposażono w mikrokrystaliczną głowicę z drobinkami diamentowymi, które jednocześnie skutecznie i delikatnie usuwają martwy naskórek. W zestawie z urządzeniem znajdziemy również końcówki gładkie, owalne, w różnych rozmiarach, dzięki którym możliwe jest oczyszczanie i ujędrnianie skóry twarzy.

Model posiada 4 tryby mocy ssącej, łączonej z niebieskim światłem fotonowym. Jest ładowany indukcyjnie, a dzięki wyświetlaczowi pozwala zachować pełną kontrolę nad zabiegami.

Zalety: Wady:
+ Zarówno urządzenie, jak i dodatkowe głowice są solidnie wykonane. – Ma wysoką cenę.
+ Produkt posiada regulację mocy.
+ Jest łatwy w obsłudze, dzięki wyświetlaczowi.
+ Posiada wiele wymiennych głowic w zestawie.

Beurer FC 76

Urządzenie do mikrodermabrazji Beurer FC 76 to produkt wytwarzający moc ssącą rzędu 31 kPa. Atutem modelu jest sieciowo-akumulatorowy sposób zasilania, co znaczy, że ze sprzętu można korzystać również podczas ładowania. Beurer FC 76 sprzedawany jest w zestawie z 20 filtrami wymiennymi oraz 3 dodatkowymi głowicami.

Produkt posiada 2-stopniową regulację intensywności. Jego główna nasadka – nasadka do mikrodermabrazji – pokryta jest drobinkami szafirowymi, które płynnie i skutecznie usuwają martwy naskórek. Urządzenie nie posiada wyświetlacza, a jedynie lampkę kontrolną stanu pracy.

W zestawie z modelem znajdziemy nasadkę precyzyjną, nasadkę gruboziarnistą oraz nasadkę drobnoziarnistą. Dzięki nim wykonamy nie tylko zabieg mikrodermabrazji, ale również masaż podciśnieniowy i oczyszczanie skóry.

Zalety: Wady:
+ Urządzenie charakteryzuje się solidnym wykonaniem. – Może okazać się zbyt mocne dla posiadaczek delikatnej skóry.
+ Jest łatwe i wygodne w obsłudze. – Negatywne opinie dotyczą niejasnej instrukcji stosowania produktu.
+ Ma dobry stosunek jakości do ceny.
+ Posiada regulację mocy ssącej.

Urządzenie do mikrodermabrazji – jakie wybrać?

Jeśli interesuje nas domowa mikrodermabrazja urządzenia do jej przeprowadzenia znajdziemy bez trudu, przeglądając ofertę popularnych sklepów internetowych. Będą to sprzęty kompaktowe, najczęściej zasilane przy pomocy akumulatora, a dzięki temu poręczne i wygodne w obsłudze. Na co więc zwracać uwagę wybierając najlepszy model?

  • regulacja mocy ssącej – możliwość regulowania mocy ssącej, czyli intensywności zabiegu może okazać się ważniejsza niż sama moc urządzenia, wyrażona w kPa. To dzięki niej sprzęt dopasuje się do rodzaju skóry użytkownika – zarówno tej delikatnej i wrażliwej, jak i grubszej lub wymagającej intensywniejszego złuszczania.
  • jakość nasadek – najważniejszą nasadką w przypadku urządzeń do mikrodermabrazji jest nasadka z pierścieniem, na którym osadzone są drobinki ścierne. Istotny jest w tym przypadku użyty materiał – najlepiej diament czy szafir. Bardzo często na rynku znajdziemy jednak urządzenia z nasadką pokrytą zwykłym metalem. Taki produkt może nadmiernie niszczyć skórę i szybko ulegać zużyciu.
  • ilość dodatkowych głowic – chociaż mikrodermabrazja w domu to zabieg, który wykonamy z pomocą wyłącznie jednej, podstawowej nakładki, to każda dodatkowa głowica zwiększy funkcjonalność kupionego sprzętu. W ofertach sklepów dostępne są modele urządzeń sprzedawane w zestawie z końcówkami do oczyszczania skóry z wągrów, do liftingu czy też do zwykłego masażu próżniowego (bez złuszczania).
  • sposób zasilania – większość sprzętów do domowej mikrodermabrazji to urządzenia zasilane akumulatorowo. Są one małe i wygodne w użyciu, jednak wymagają ładowania. Alternatywą może okazać się sprzęt zasilany sieciowo-akumulatorowo, czyli taki z którego skorzystamy także podczas ładowania.
  • głośność pracy – urządzenie wytwarzające podciśnienie może okazać się głośne, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z opiniami na ten temat – w końcu zabieg mikrodermabrazji powinien być nie tylko skuteczny, ale i przyjemny.
  • dostępność części zamiennych – zarówno nasadki, jak i filtry w urządzeniach do domowej mikrodermabrazji ulegają zużyciu. Warto więc postawić na produkt, który łatwo uzupełnimy o dodatkowe części zamienne.

Dlatego kosmetyki do mycia twarzy , które oferuje nasz sklep internetowy, są dostosowane do różnych typów skóry tak, byś mogła cieszyć się świeżością i komfortem niezależnie od tego, czy masz cerę normalną, przesuszoną czy problematyczną.

Czytaj dalej...

Jeśli chcesz wykonać zabieg mikrodermabrazji samodzielnie, na początek istotnym elementem nieco mniej inwazyjnym i mniej kosztownym niż profesjonalne sprzęty są odpowiednie kosmetyki do mikrodermabrazji.

Czytaj dalej...

Jest to procedura wykonywana przez dermatologów lub chirurgów plastycznych w celu uzyskania lepszego wyglądu skóry, zredukowania zmarszczek oraz zlikwidowania blizn, przebarwień i innych problemów skórnych.

Czytaj dalej...

Do wyboru są między innymi sprzęty marki Beautifly, takie jak B-Derma PRO czy B-Derma ICE, urządzenie do usuwania wągrów i mikrodermabrazji Garett, sprzęt do mikrodermabrazji domowej HoMedics czy urządzenie marki Hoffen.

Czytaj dalej...