Mikrodermabrazja w Domu - Zestaw, który Przemieni Twoją Skórę
Jakiej firmy urządzenie do mikrodermabrazji?
Nie bardzo wiesz, jakie marki górują w tym segmencie rynku? Bez obaw, o tym też pomyślałam.
W tej części przedstawię Ci każdego producenta urządzeń do mikrodermabrazji, którego warto wybrać. Jest ich kilku, ale zdecydowanie najlepszy i najbardziej popularny to Beurer .
W jego asortymencie dostaniesz coś na każdą kieszeń. Oferowane przyrządy gwarantują prostą obsługę, wygodę użytkowania i oczywiście bezpieczeństwo. Nawet najbardziej wymagający znajdą tu dla siebie coś właściwego.
Kolejna ciekawa marka to Beautifly produkująca eleganckie urządzenia do mikrodermabrazji. Opinie na ich temat są pozytywne, ceni je sobie wiele osób. Te przyrządy pozwalają przeprowadzić profesjonalny zabieg niczym z salonu kosmetycznego w domowym zaciszu. Do ich cech charakterystycznych należą innowacyjność, solidność i wygoda użytkowania.
Na wyróżnienie zasługuje też włoska marka Medel . Specjalizuje się w produkcji urządzeń medycznych, a działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Jej przyrządy do mikrodermabrazji zapewniają efektywne działanie i znacząco ułatwiają dbanie o skórę.
Inny ciekawy producent to Garett. Pewnie kojarzysz go za sprawą smartwatchy. Musisz wiedzieć, że w swojej ofercie ma także sporo sprzętów z kategorii beauty. Te służące do domowej mikrodermabrazji gwarantują przede wszystkim łatwą obsługę i praktyczność.
Podobnie wypadają urządzenia od Beautyme . Stanowią dobrą jakość w przystępnej cenie. Decydując się na taki aparat, nie przepłacasz, ale otrzymujesz solidność. Jeżeli nie masz bardzo wysokich wymagań, będzie to strzał w dziesiątkę.
Jeśli chodzi o niższą półkę cenową, koniecznie sprawdź również InFace i Eldom . Pierwsza wspomniana marka należy do Xiaomi. Wprowadza na rynek sprzęty beauty, które ładnie się prezentują i są bezpieczne w użyciu. Z kolei Eldom, czyli polska firma, stawia na użyteczność i nowoczesność. Wszystko w atrakcyjnej cenie.
Serum-olejek regenerujący 3xROSE – Biochemia Urody. Serum różane – recenzja
Komentarze (27)
[…] Mikrodermabrazja – spłyca pory i blizny, niweluje przebarwienia potrądzikowe, polecam zwłaszcza DOMOWĄ MIKRODERMABRAZJĘ […]
Dlaczego trądzik jest przeciwwskazaniem do mikrodermabrazji? Jakie negatywne skutki może wywołać stosowanie tego zabiegu na skórę z rozkwitami?
Aktywny trądzik (tj. podskórne "cysty") może być przez mikrodermabrazję rozogniony i rozniesiony na zdrowe partie twarzy. Dobrze mikrodermabrazję przeprowadzać na wyleczonej buzi, bez zmian ropowiczych.
[…] na rozszerzone pory jest również domowa mikrodermabrazja, a na przebarwienia potrądzikowe – domowe […]
[…] Delikatniejszym wyjściem jest też domowa mikrodermabrazja – soda oczyszczona! […]A czy są jakieś przeciwwskazania przed zmieszaniem po prostu sody oczyszczonej ze zwykłym peelingiem lub żelem do mycia twarzy z drogerii? Uzyska się wtedy efekt dogłębniej oczyszczonej skóry bez negatywnych konsekwencji?
Nie, nie ma przeciwwskazań. Soda zmieszana z żelem stworzy peeling myjący :) O ile na skórze nie ma ropnych zmian trądzikowych, to nic nie powinno się stać. Pzdr :)
ja mieszam sode oczyszczona z zelem do mycia twarzy i moge szczerze polecicNigdy nie wolno używać sody na twarz, bo sobie skórę zniszczycie! Efekt na juz super, ale dlugoterminowo koszmar!
No fakt, długoterminowo to nie bardzo, bo jednak wysusza … Chyba, że ktoś ma skórę słonia :P hej, a czy do takiej domowej dermabrazji potrzebne jest jakies urzadzenie?super efekt ,spróbowałam jeszcze innej wersji do sody i wody dodałam rozgniecionego banana -efekt jak po wizycie w salonie [tylko koszt znikomy]
Niestety u mnie ta maseczka się nie sprawdziła. Oprócz mocno zaczerwienionej twarzy, zero efektu :(Z calym szacunkiem dla pomyslodawczyni jak i sody…, nigdy bym nie zaryzykowala tym bardziej wersji podstawowej. Soda swietnie sprawdza sie w czyszczeniu urzadzen kuchennych, czyszczeniu sreber, praniu firan i ciezkich zabrudzen np. Uni gruntu przy remontach, jednak zawsze trzeba pamietac o rekawicach, gdyz dlonie po takich papkach sa strasznie zniszczone. A, i z tego co pamietam PH koruntu kosmetycznego jest na poziomie 3,4 czyli nizsze, a nie wyzsze od skory /tj.PH 5,5-6/ przy czym soda ma ponad 10. Serdecznie pozdrawiam i pozostawiam rozwadze.
Ranking urządzeń do mikrodermabrazji 2024 - TOP 10
Beurer FC 100
Bez dwóch zdań najlepsze urządzenie do mikrodermabrazji i zwycięzca rankingu. Za pomocą Beurer FC 100 głęboko i starannie oczyścisz pory i odnowisz komórki skóry. Z nowoczesnymi technologiami lepiej zadbasz o cerę. Przy regularnym stosowaniu szybko zauważysz profesjonalne efekty. Sprzęt służy do złuszczania naskórka przy użyciu nasadki z szafirową powłoką.
W komplecie dostaniesz 3 wymienne końcówki, małą, dużą i szorstką. Z łatwością wykonasz zabieg na mniejszej i większej powierzchni skóry, a także w strefach najbardziej problematycznych. To topowe urządzenie do mikrodermabrazji z zasilaniem sieciowym. Daje Ci do wyboru 5 poziomów intensywności pracy. Świetnie sprawdza się w domowych warunkach.
Z tym przyrządem złuszczysz naskórek, ale i zrobisz masaż twarzy. Beurer FC 100 wykazuje wielozadaniowość. W zestawie poza nasadkami znajdziesz aż 20 filtrów. Całość zamknięto w praktycznej, okrągłej obudowie ze zintegrowanym lusterkiem. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, żeby wykonać zabieg niczym profesjonalistka.
Beautifly B-Derma PRO
Niezawodny aparat do mikrodermabrazji diamentowej do domu. Poza mechanicznym złuszczaniem martwego naskórka zapewni Ci również przyjemny masaż próżniowy. Tym samym zyskasz młodszy wygląd skóry. Jakby tego było mało, sprzęt wytwarza niebieskie światło fotonowe. Działa antybakteryjnie, ale też łagodząco oraz przeciwzapalnie.
Zasilanie akumulatorowe gwarantuje komfort użycia. To skuteczne urządzenie do mikrodermabrazji swobodnie naładujesz przy użyciu ładowarki indukcyjnej dołączonej do zestawu. Poza nią otrzymasz wymienne filtry oraz 7 różnych nasadek, a więc dużą, małą, owalną i cztery mikrokrystaliczne. Wybierzesz między 4 trybami mocy ssącej.
Urządzenia i kosmetyki do mikrodermabrazji
Profesjonalne urządzenia do mikrodermabrazji, które wykorzystywane są w salonach kosmetycznych i gabinetach kosmetologicznych, mają dużą moc i są przeznaczone do użytkowania tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. Przed rozpoczęciem zabiegu, skóra jest dokładnie oczyszczania, ale nie wymaga stosowania specjalnych preparatów. Głęboko nawilżające, odżywcze czy naprawcze ampułki i maski, nakładane są dopiero po złuszczaniu, gdyż ma ono na celu między innymi zwiększenie przenikania substancji aktywnych w głąb naskórka. W niektórych przypadkach (np. skóra wrażliwa), wskazane jest nałożenie łagodzącego kremu, który zniweluje zaczerwienienia po zabiegu.
Mikrodermabrazja jest stosowana już od lat 80. XX wieku, jednak jeszcze do niedawna jej wykonywanie było zarezerwowane tylko dla dermatologów i kosmetologów. Dziś, coraz większą popularnością cieszą się urządzenia do domowej mikrodermabrazji, które można kupić w większości marketów z RTV i AGD, a także przez internet.
Urządzenie do mikrodermabrazji w domu, w sieci funkcjonuje najczęściej pod potoczną nazwą „odkurzacz do wągrów”. Wynika to z prostego skojarzenia – zanieczyszczenia są dosłownie zasysane z powierzchni naskórka. Tego typu gadżety są niewielkie, poręczne i kosztują od 100 do 400 złotych. Nie mają one tylu funkcji, a także takiej intensywności jak urządzenia gabinetowe, po to, aby mogły być bezpieczne używane w warunkach domowych.
Na rynku mamy również dostępnych kilka kosmetyków, które imitują zabieg mikrodermabrazji. Najczęściej są to peelingi i scruby z zawartością kryształków korundu, czy innych, intensywnie ścierających drobinek. Produkty do domowego złuszczania skóry zawierają też często wspomagające enzymy, czy kwasy – choć te drugie nie powinny być łączone z peelingiem mechanicznym, aby nie podrażnić skóry.
